Школи за деца на 4 години

  • 7 408
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 404
Някой проверил ли е вече за школа Нюанс от кога започват, кога са заниманията и какви са цените? Интересувам се специално за Младост.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз се опитах да се свържа с Нюанс по телефона, но никой не отгоравя. Звъннах на място в Студентски дом, там ми казаха да идя и да ги потърся в работното им време...

# 17
  • Мнения: 272
Дъщеря ми започна в Нюанс от миналата седмица. Ходи с майка ми от 17 до 18 ч вторник и четвъртък в Студентския дом. Учителят и учителката по отзивите и на двете са страхотни. Тя е най- малката в групата и тъй като е много съзерцателна, а не дейна натура, почти само гледа, но не танцува.  Твърдо иска да ходи и казва, че и е много приятно.

# 18
  • София
  • Мнения: 748
Нюанс, Каката е Мария, 0898588891. Ние ходим от Февруари, доволни сме.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нюанс, Каката е Мария, 0898588891. Ние ходим от Февруари, доволни сме.

Благодаря, ще звънна!

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А тази школа за какво точно е?  / линка не ми се отваря /
Алекс така или иначе ходи на танци. Но бих я записала и на нещо друго - пеене, рисуване...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Да побутна темата Laughing че и мойта глезла иска да ходи на такава школа

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ето какво още намерих
http://www.zadecata.com/index.php?page=0_21_1

# 23
  • на път
  • Мнения: 2 804

Много благодаря  Hug! Страхотно инфо!

# 24
  • Мнения: 130
 smile3501 Браво! темата е страхотна! Имам въпрос към тези които посещават "Нюанс"- какви са цените там?

# 25
  • Мнения: 9 814
smile3501 Браво! темата е страхотна! Имам въпрос към тези които посещават "Нюанс"- какви са цените там?

Около 35-40 лв. на месец.

# 26
  • Мнения: 130
smile3501 Браво! темата е страхотна! Имам въпрос към тези които посещават "Нюанс"- какви са цените там?

Около 35-40 лв. на месец.
Благодаря!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 456
Хоп и аз тук, въпреки, че най-рано танците ще ги почваме пролетта, щото още нямаме 3 годинки

# 28
  • Мнения: 276
Днес водих дъщеря ми в зала Елиас в Лозенец, танцово студио Пумпал. http://www.asdbg.com/pagesbg/pumpal_bg.htm
не мога да кажа отзиви, беше ни за сефте, но тренировката мина под формата на гимнастика и детето беше разочаровано че не е имало музика и танци.
Тя иска фигурно пързаляне,но се чудя не е ли малка  newsm78

Дано да ви е полезен линка  Hug

# 29
  • на път
  • Мнения: 2 804
  bouquet Мили мами да имате инфо за школа за плуване и език (английски или немски) за 4 годишни?

Общи условия

Активация на акаунт