Разделно хранене-част 27

  • 18 134
  • 315
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 988
Благодаря ви пак момичета за съпричастието.  Hug
Yonito, така е. Емигрантството е кръст, който си нося с вдигната глава и не ми тежи, но има моменти, в които го усещам като бреме. Confused

mi6eto, браво за хвалбата.  Hug 5 килограма са си постижение както и да го погледнеш.  Peace
Аз забелязах, че съм отслабнала поне с още 2-3 кила, защото всичките ми панталони ми станаха големи и вчера ходих да си купувам. Може би в случая и стреса играе роля, защото не съм стриктно разделна напоследък и аз.  Whistling Гадинка и Monche, не сте сами в тоя отбор.  Wink

sladkish4e, Lennyh, и другите посветени в ирисовата диагностика. Имам питане. Никога не съм била, дори не съм 100% сигурна за какво става дума, но мога да предположа от името. На мен винаги ми се е струвало, че е на границата със шарлатанството това.  Whistling Прекалено много съм обвързана с конвенционалната медицина май. Може ли да ме светнете малко за предимства и цели на тази диагностика.  Blush

Петя, Ками, Мади и компания,  Hug  Hug  Hug

Кажете на Алекс, че се надявам много скоро да я видя тук. Стискам палци да не е нещо сериозно.

Аз днес мога да правя тест вече, но ме е сковал един страх и май ще пропусна. Вчера имах леко защапване.  Confused Смятам да ида до ИКЕА, за да се разсея.

# 226
  • Мнения: 1 380


sladkish4e, Lennyh, и другите посветени в ирисовата диагностика. Имам питане. Никога не съм била, дори не съм 100% сигурна за какво става дума, но мога да предположа от името. На мен винаги ми се е струвало, че е на границата със шарлатанството това.  Whistling Прекалено много съм обвързана с конвенционалната медицина май. Може ли да ме светнете малко за предимства и цели на тази диагностика.  Blush
Да ти кажа някой неща бяха верни, но това, че имам "гуша" беше върха....и хормоналните тестове доказаха, че ме е излъгал.....
Хайде направи теста....много ми е интересно.....
Чакам положителен резултат.....
Аз след 100 отрицателни тестове и много сълзи, след като видях 2-те черти не повярвах и си мислех, че вече халюцинирам....
Но уви...а същият месец в който забременях бях правила около 5 теста и всичките бяха отрицателни.....бях се отчаяла.....

стискам палци...

# 227
  • Мнения: 1 227
Кюбит, дано е станало Praynig Hug

# 228
  • Мнения: 338
Здравейте   bouquet
Кюбит, стискам палци  Praynig
Вчера се чух с Алекс, вече е по-добре. Изпраща многоо  lovekiss на всички.

# 229
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте момичета и от мен,

Сладкишче радвам се че резултатите са ти отрицателни, тъй като мойте бяха положителни за тези хормони. Вярно че беше по време на бременността, но сега ме е страх да отида а трябва.

Моя кантар не мърда  Cry
Кюбит стискам палци понякога когато отслабнеш наистина се получава  Peace

Който чуе Алекс да й пожелае бързо оздравяване и я чакаме тука с кафенцето  Hug Praynig

 Hug Hug Hug на всички момичета

# 230
  • Мнения: 1 227
Прима, ще мръдне кантара, няма къде да ходи. Нали знаеш, упоритост и търпение Hug
Петя, не стой на балкона, казвай как сте с принцеса Ками Hug
На всички  Hug Hug Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 900
Виждам, че Мишона е писала  Hug Hug Hug
Вчера бях в Хасково, но имах проблем с колата и отцепихме направо за София.
Не можах да отида до болницата  Confused
Но пък си чух диването  Laughing

Тип А е, слава Богу!!!
Ще постои малко, защото доста изчака ...  #Cussing out
Определено твърди, че се чувства по-добре, но и звучи добре.
Повлиява се добре от системите!

Праща ви цунки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А от мен по едно голяяяяямо гуш  Hug Hug Hug

# 232
  • Мнения: 191
Здравейте, разделнички Hug
Поизчезнах аз малко...досега си наваксвах с четенето - първо, много ми стана мъчно за Алекс, че е стигнала чак до болница! Моля, който се чува с нея, да и предаде и моите поздрави и пожелания за бързо и безпроблемно оздравяване и възстановяване!   bouquet ... зарадвах се много като прочетох, че вече е по-добре милата! Дано скоро, отново ни зарадва с ведрото си присъствие! Hug
Кюбит, макар и със закъснение - съболезнования за загубата Sad...Клише е, но все пак искам да ти го кажа - бъди силна и гледай напред, към живота! Praynig Стискам палци за теста - когато и да се престрашиш, да ни се похвалиш с добра новина! Praynig
Милички  Hug на всички да не изброявам поименно, че може да пропусна някого, а не искам Crazy

Аз не съм разделна напоследък Embarassed и много ме е яд на самата мен! Бях споделила, че имам проблеми с мотивацията ooooh!, направо не мога да се понасям! Thinking Засега съм си обещала, че от началото на следващаа седмица, отново влизам в релси, че даже и за фитнес имам идея Crazy...Много  ме мотивира, когато някоя от вас сподели, че е свалила килограми и ви благодаря, че споделяте - помага на такива слабохарактерни в това отношение, каквато съм аз ooooh! Embarassed
Но това са "бели кахъри" - да оздравяват болничките е по-важно, важно е и да продължаваме да пращаме положителна енергия на Кюбит Hug Praynig   bouquet

Поздрави на всички от мен заега, с пожелание за хубави емоции и здраве!   bouquet Hug

# 233
  • Мнения: 3 988
Няма да е тоя месец теста с двете черти.  Cry

Prima, аз не съм била с наднормени килограми, когато започнахме с разделното хранене. И нямам как просто теглото ми е било причина за неуспешните опити до момента. Дори сега минах под нормата.

# 234
  • Мнения: 901
 Hug Hug Hug
За Алекс

# 235
  • Мнения: 1 380
cubbit една голяма прегръдка от мен.... Hug
Прима те всъщност резултатите не са положителни или отрицателни,а са в норма или не.....
Е моите са в норма, но не съм ходила повече при специалист...
Докторката последният път ми каза, да дойда, ако видя, че тези хормони са под или над нормата.
А за теб е най-добре да отидеш......Знам, че те е страх и мен ме беше, но така е по-добре, защото ако има нещо, то да се оправи в зародиш, а не да последват операции.
Днес видях, че пак сме класирани за ясла, но мъжо е твърдо против...... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А аз вече съм на ръба на лудостта с това дете, блазе на майките дето нямат...Искрено им завиждам.....
Винаги съм си мислила, че няма нищо по-лесно и естествено от това да гледаш дете, НО уви изисква се огромна енергия, и желязно търпение....а явно аз нямам и съм изпаднала в депресия.....

# 236
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте момичета
Кюбит стискаме палци съжалявам за загубата ти и аз със закъснение. Моя съвет е да се успокоиш колкото може разбира се, защото и стреса е една от причините за да не можеш да забременееш Praynig Аз смених работата по тази причина и не след дълго време се получи.  Hug
Сладкишче благодаря за съвета, но с тоя бебок малко ми е трудно да отида, но ще го направя в най-скоро време.

Благодаря на всички момичета поздрави на Алекс оздравявай скоро и  Hug за всички.

# 237
  • София
  • Мнения: 480
Аз сега ще ходя на изследване за тестостерон, въпреки че изрично казах,че имам проблем и с теглото.
Та въпросът ми е- за килограмите други хормони ли са?

# 238
  • Мнения: 1 380
Аз сега ще ходя на изследване за тестостерон, въпреки че изрично казах,че имам проблем и с теглото.
Та въпросът ми е- за килограмите други хормони ли са?
Ами аз днес си купих една книга точно за изследванията и как да ги тълкуваме и так прочетох, че обмяната на веществата е виновна "щитовидната жлеза".
Направи си TRH-тест.С него се установява дали имаш забавяне на обмяната на веществата.
Не знам какво точно означава, но аз си правих такива, защото също мислях, че проблема ми е в някой хормон....но не е....
Просто намалих шоколада и започнах да спортувам и нещата се наредиха.
Питай за по-сигурно личната лекарка.
Утре ще ходя да се подстригвам  късо тип "френско каре"....никога не съм била с такава дължина, но нещо ме тресе депресия и сменям цвета и прическата.....дано опита е сполучлив....

# 239
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Не съм компетентна по темата но не мисля че за обмяната на веществата е виновна само щитовидната жлеза. През цялата бременност не хапнах нищо сладко /по лекарско предписание/ качих само 7 кг а след като родих качих 8кг. /разбира се наваксвах със сладкото newsm61 и сега се чудя как да ги сваля. Надявам се с ваша помощ да успея  Hug

Общи условия

Активация на акаунт