Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 12 тема

  • 41 093
  • 486
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 313
Ето ме и мен! Wink
Дина, Евала, по пет ястия на ден и все вкусни!Поздравления!  bouquet
Светлето обичам рибка Peace
Умбра, Асялайн,   bouquet
При нас:
Вратна пържолка на тиган с картофи и лук за гарнитура

Руло със смокини

  bouquet

# 331
  • Мнения: 3 770

Диди,и аз като теб само в екрана се взирам!Мъжо изгладня Mr. Green


Моят си направи сам салата , извади каквото намери от хладилника и готово !  Mr. Green Аз снова между телевизора и компа  - Биг Брадър и Бягство от затвора , д-р Хаус , Герои , изобщо програмата е пълна !  Twisted Evil

Dina767 , много ме изкуши твоята супа - у нас няма кой да ми сготви такава !  Heart Eyes

esy ти удържаш барикадата - не си се поддала на тв мания !  Mr. Green Рулото ти е страхотно !
  Peace

# 332
  • Мнения: 1 313
Аз напоследък съм я напуснала телевизията Laughing
Пък и тази година мнооого тъпа работа нещо и не ме кефят много Rolling EyesЕ чат-пат танците поглеждам, но...........
Благодаря ти!И е вкусно Wink

# 333
  • Мнения: 2 241
Ех, браво, намери се кой да ни отсрами!   bouquet за всички.

Аз мога да покажа, за да не съм без нищо, едни агнешки котлети с домати, маслини и риган, но не са днешни  Wink




Диди, каква ти телевизия, всичко гледам с гръб Mr. Green, задълбала съм в превода на едни много сложни психологически профили, скоро всички ви ще класифицирам, да знаете. Simple Smile

# 334
  • Мнения: 3 770
esy , аз горе-долу от началото на годината не гледам телевизия !  Mr. Green Сериалите ги следя в интернет и само тази вечер гледах ББ !  Laughing

Котка , давай профилите ! Аз съм любителка психоложка !  Wink По коя система ще ни правиш профил - Фройд ,Юнг или някоя нова ? Аз съм за Фройд - всичко е секс !   Joy

esy , дай поне рецептата на рулото !
  Wink

# 335
  • Мнения: 1 313
esy , дай поне рецептата на рулото ! [/b]  Wink

Утре, сега отивам да положа морно тяло! Laughing

# 336
  • Мнения: 569
 Esy- Благодаря ти! И аз ще чакам рецептата за рулото утре, макар че още това не сме опитали , но то мерака е голяма работа Crazy

  Диди- за мен ще бъде чест да ти сготвя супичка , и не само (макар , че ще се притеснявам много да не се изложа)! Хайде- времето тук сега е страхотно- и Бахрейн е много интересно място! Много обичам гости!

  Котка котлетите са перфектни... но в къщи за съжаление почти не консумираме червено месо( мъжа ми има подагра) и с времето свикнах , но понякога много ми липсва!

 Колкото до телевизията- аз мога да гледам само БТВ, така че тази вечер беше Survivor3, но нещо не ми вдъхва доверие... участниците имам предвид Crossing Arms
  Лека вечер на всички!

# 337
  • Мнения: 590
скоро всички ви ще класифицирам, да знаете. Simple Smile

 Oha! Hands Clap  ще се навъртам по - често в темата тогава  Mr. Green Психо теста в МВР съм го минала , горката психоложка викна втора на помощ .  Joy


Dina767 , заради теб гоня мъж ми от стаята да не види колко ядене си приготвила , че ще ме изгони  Laughing .Всичко изглежда  мммм ужасно апетитно   bouquet

# 338
  • Мнения: 3 770
Ех,  Dina , Бахрейн е в сферата на мечтите за мен ! Пък ако някога дойда нататък , няма да допра до супата - само национални ястия ще ми правиш , падам си по кулинарния туризъм ! Рискувам да опитам всичко , стига да не шава в чинията и да не ме гледа !   Mr. Green

# 339
  • Мнения: 569
  Диди-  напълно подкрепям , аз също опитвам всичко и навсякъде , намирам невероятни вкусове- само дето и мърдащи решихме да опитаме в Южна Корея преди години , но не успяхме- супа от октоподи , която се готвеше пред нас на масата, пипалата все още мърдаха. Приятелката ми , която беше много навита да опита- започна да ги удря с черпака и да ги залива с врелия сос... Crazy
  Персонала се притече на помощ и отнесе блюдото. После си поръчахме по- обикновена супа...
Е , нищо- и Димитровград е вариант- другото лято Wink Заповядайте на пазар Joy Joy

# 340
  • Мнения: 3 770
Такова     ям само добре сготвено !  Joy За Димитровград става ! Тогава ще има супа !   Mr. Green

# 341
  • Мнения: 774
Нашата вечеря:

Пиле по "Бразилски"                                                                                           и салта от зеле и моркови

           

SvetletoS, и рулцето ми харесва, и рибката изглежда много апетитна. Ще кажеш ли как я направи?

Котка, при мен сладкишът ти стана пълен провал! Много е вкусен, но не е за пред хора. Sad Днес размръзявах хладилника и маслото беше отвън, явно за тестото не е било достатъчно твърдо. Thinking Тесто стана много течно и при печенето покри плънката. Ако го бях обърнала сигурно щеше да прилича що годе на нещо.Laughing Ще се пробвам пак де.

# 342
  • Мнения: 804
Ето и от мен Hug
 Пилешката Фантазия на Лео и салатка от моркови, царевица, краставички и копър:
   
И кисело мляко направено в йогурт мейкъра:

# 343
  • Мнения: 9 161
Момичета, няма да изреждам поименно, но големи вкусотии показвате   bouquet

Аз готвих и показвам

пача-чорба  Laughing Laughing



и топчета с круши и сирена

# 344
  • Мнения: 108



   а, ето ги и в комбинация+ десерта- руло от бисквити с фастъчен крем( по идея на Светлето  bouquet)
ЗНАЕШ ЛИ ПРАВА СИ С ТОЗИ КРЕМ НЯМА ДА Е ТОЛКОВА ТЕЖКО РУЛОТО . БРАВО   bouquet И ТАКА ЩЕ ПРОБВАМ, ВАРИАЦИЙ МНОГО newsm78
PEP-4O ПАЧАТА Е СТРАШНА МОЯ МЪЖ МНОГО ОБИЧА, НО АЗ НЕ,  ЗАТОВА И НЕ Я ГОТВЯ, ДАНО НЕ СЕ СЕТИ СКОРО Joy Sick

Общи условия

Активация на акаунт