С коси от златни есенни листа към ПАЗАРДЖИК пристъпва есента(27)

  • 15 453
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 134
Момичетааааааа, щастлива съм! newsm68 newsm44
Преди малко разбрах, че първите резултати след амниото са хубави - "Няма данни за хромозомни аномалии".
Освен това - ще имаме девойка през март, ако е рекъл Господ!

Сонче, много е хубаво, че нямаш отоци вече! Успех със скандала!

Поздравления за призьорите-фотографи!

# 286
  • Мнения: 413
Stefaniva, браво за хубавите резултати!И честит ти розов щъркел!  bouquet
Soniamari, добре, че и при теб нещата са наред.А за тези в общината се зареди със здрави нерви.
Луда Яна, позволих си да разгледам и другите снимки. EmbarassedНа много интересни места сте били.А с тази табела направо ме разбиха.Тези щрауси ще са някои мнооого опасни. Grinning
Nellina, как е Йоанка?Оздравявате ли?

Вики все още е на АБ, тази ясла направо ни разказа играта, за две седмици - два пъти е болна. ConfusedКак ще я караме така не знам.

И да не забравя - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Marzipan!(със закъснение)  bouquet  bouquet  bouquet

# 287
  • Мнения: 2 336
Сонче, дано успееш да се оправиш с бюрократщината в Общината и както Ember ти е писала ще са ти необходими много нерви.
Ива честит розов щъркел.  bouquet

# 288
  • Мнения: 2 577
Ива, много се радвам, честито розов щъркел! Hug stork-girl

# 289
  • Мнения: 941
Сонче (от опит ти казвам) ако колата ти е пред ВАС, нямат право да ти сложат глоба.
И пред нас БЕШЕ така. НА входа на уж-паркинга има табела"ВЛИЗАНЕТО ЗАБРАНЕНО" и  "ДЕТСКА ПЛОШАДКА" - дали някой ги спазва - ми че те направо в/у люлката , ако има как да си качат колите.
Пешеходните полицаи минават от време на време и им пишат фишове, но на ЖИВУЩИТЕ в блока - НЕ! Въпреки че няма табела, че не важи за живущите....
Ако не си търсиш правата, няма кой да ти каже "в правото си" - жалкото е,  че ще похабиш нерви за това....


Ива, честито за хубавите новини  Hug  Много се радвам  Heart Eyes Май всички бремелинки с по едно дете, успяхме да ги "нашарим".  Grinning
Баткото как реагира на новината...

А малките Йоана и Вики, да се оправят вече,та да спрат да тормозят мами те си  Naughty

Охххх , исках и още нещо да пиша,   newsm78 ама като забравям   Embarassed


# 290

Общи условия

Активация на акаунт