На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 370
  • 466
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
Моето дете беШе на 2.5 години, а хем живеем доста по дале4, летяхме над 3 4аса  Wink Вси4ко мина мн. добре. Бяхме в Барут Лара, на 10 мин. от летиЩето  Peace

# 241
  • Мнения: 660
Моето дете беШе на 2.5 години, а хем живеем доста по дале4, летяхме над 3 4аса  Wink Вси4ко мина мн. добре. Бяхме в Барут Лара, на 10 мин. от летиЩето  Peace
Благодаря ти за инфото,сега ще го погледна този хотел.Иначе чакам и аз да изкарат новите оферти туроператорите,гледах тези които сте ги постнали,скъпички ми се виждат нещо цените.Май искат да хванат шарани и кой налапа на тия цени налапа,другите топ оферти ще излязат сигурно края на фвруари тук  в БГ.Пък и верно с тая криза и очаквам привлекателни промоции,но ние налиправим всичко на обратно нищо чудно да сиостанем с окорени очи от високи цени на почивки...

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Moмичета, аз започнах да правя списък на хотелите, които са коментирани в предишните две теми,но дъщеря ми се разболя и не мога много ,много да се занимавам в момента,а си е доста четене. Колко много хотели са коментирани само Laughing Но предполагам,че ще се справя скоро .

# 243
  • Мнения: 1 243
нади_миши доста труд си е. Ако искаш кажи до коя страница си стигнала и аз ще продължа нататък и после ще ти пратя инфото да го систематизираш. А ако държиш сама да го направиш  Peace няма проблем-ние ще чакаме. Нямаме бърза работа. Бързо оздравяване на малкото човече  Hug

# 244
  • Мнения: 515
Аз се нагалсих за море Юни месец и сега се оказва, че май ще остане за Септември  Confused незнам как ще идържа дотогава..Междудругото момичета да ви питам, знаете ли кога беше в НДК туристическото изложение? Помня че беше Февруари, но за дати немога да се сетя newsm78

# 245
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мога да ти дам точно инфо  Mr. Green
26-28.02.2009

ние ще участваме  Flutter
доколкото имам информация тази година ще има доста нови щандове на държави туристически дестинации.
Щандът на Турция щял да бъде огромен  Crazy

# 246
  • Мнения: 515
Оууу страхотно ще присътвам  Peace ,много си падам да обкалям  Party

# 247
  • Мнения: 7 605
Намерих нов хотел, оЩе не е открит, но иzглежда супер  Peace  Carpe Diem Claros Resort & Spa  http://www.kusadasiresorts.com/listingview.php?listingID=80& … iem+Claros+Resort

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Много хубав изглежда хотела Grinning Тази година ли ще го откриват?

# 249
  • Мнения: 7 605
Да  Peace  Та има иzвестен риск да не е 100% готов или неЩата да не са оЩе както трябват. Но от друга страна сигурно цената му Ще е добра  Wink

# 250
  • Мнения: 11 747
Ами те са дадени цени за този сезон - от юни до октомври

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ами те са дадени цени за този сезон - от юни до октомври
добре,че има кой да ги види Hug Аз разгледах картинките. много ми хареса и това беше Embarassed Пише ,че ще го отлриват юни,тогава ще видим какъв ще е. Но видях ,че е и на 35 км от Кушадасъ.

# 252
  • Мнения: 327
Момичета Hug не е ли по добре да пишим на нади-миши на лични,за всички хотели от който сме доволни.
това е доста четене и подбор на хотели ,смятам,че така ще и помогнем.
И още нещо ако може, в новата тема хотелите нека бъдат разделени на отделните курорти.

Мона лизакъм коя фирма работиш,май съм пропуснала,
ако не е тайна разбира се,може и на лични!

# 253
  • Мнения: 419
Намерих нов хотел, оЩе не е открит, но иzглежда супер  Peace  Carpe Diem Claros Resort & Spa  http://www.kusadasiresorts.com/listingview.php?listingID=80& … iem+Claros+Resort
Хубав е, но не видях забавления за деца - водни пързалки например. Нещо което го има в почти всички турски хотели 5*?! А дали имат сайт?

# 254
  • Мнения: 2 110
Не съм ходила в Турция на море, но вие ме зарибихте ! Там ще бъда тази година !!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт