Боя за коса-blond

  • 75 887
  • 412
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 171
Момичета, явно всичко е абсолютно индивидуално и при всяка коса се получава различно. Съжалявам, ако съм подвела някого с боята и номера  Embarassed

psygirl, жалко, че не си доволна, при мен с Мажиблонд корените не жълтеят въобще, имат по-скоро платинен оттенък, може би си с по-силен пигмент от моя. Аз пък с номер 111 на Гарние станах ужасно сива, на места дори зеленикава, само бежово русото им ме устройваше като цвят, но пък не изсветлява толкова силно, колкото искам Peace

milavanila, №921 матира по-силно, но е по-слаб по отношение на изсветляване. Най-силно изсветляват номерата, които са с S накрая.

# 406
  • Мнения: 51
Не се притеснявай,не си ме подвела WinkРазбира се,че при всеки е индивидуално.Да ти кажа,че и аз се изненадах много от резултата,защото косата ми е сравнително светла и никога не ми е било проблем изрусяването.Бях руса преди години,сега пак и за пръвв път ставам жълта ConfusedПоне сега я отписвам тази боя и знам,че не е за моята коса af

# 407
  • Мнения: 595
За съжаление и аз съм от недоволните от 901 s. Така жлътнаха корените, че направо се ужасих. Оксиданта ми беше 9%, мисля, че трябваше по-силен. Определено не стана дори подобен на цвета от каталога. Сега съм решила да се пробвам за последно при фризьор и след това започвам опити удома с професионалните им, но по мой избор и определно с 12 %.

# 408
  • Мнения: 641
За съжаление и аз съм от недоволните от 901 s. Така жлътнаха корените, че направо се ужасих. Оксиданта ми беше 9%, мисля, че трябваше по-силен. Определено не стана дори подобен на цвета от каталога. Сега съм решила да се пробвам за последно при фризьор и след това започвам опити удома с професионалните им, но по мой избор и определно с 12 %.
Пробвай с Палете.
Ще останеш доволна.
Първоначално аз бях настроена лошо към нея,но тук в тази темичка доста девойки останаха доволни и аз реших да пробвам.
Наистина е добра.
Имам снимка малко по долу виж я ако искаш.

# 409
  • Мнения: 7 474
Някой да пусне нова тема!  Hug
Като стане 25 стр. пускайте нова!

# 410
  • Мнения: 54
Аз съм с тъмно руса коса и искам да се изруся, но не мога да се реша. Много ме притеснява факта, че ще ми се изтощи косата, ще почне да пада както съм чувала от много потърпевши, но пък тук виждам хубави руси коси, така че явно зависи от косата. Фризьорката ми работи с Schwarzkopf Professional и ми каза, че няма да се изгори, т.к. ще е само боя, без обезцветител, но все пак се притеснявам. Как поддържате вие косата си, за да е така хубава и да не се къса и пада?От боята ли зависи само или и от шампоаните и балсамите ?

# 411
  • Мнения: 256
щом е само боя без обезцветител нямаш проблеми не се притеснявай

# 412

Общи условия

Активация на акаунт