photo books 2 (книжки, календари, снимки и други неща)

  • 19 512
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 806
zaika baika     Grinning страхотна книжка,наистина-поздравления  bouquet

Аз искам да попитам нещо относно Referral Reports и по точно за кредита на:
Referral Credits Summary
Какво означава и как мога да го използвам.
Аз имам натрупан-  общо 2

Благодаря ви  bouquet Hug Heart Eyes

# 346
  • Мнения: 354
Аз на 22ри си получиш книжките от 06ти, самоч е утре ще ги взема от пощата и ще давам снимки Simple Smile

# 347
  • Мнения: 2 111
Успях да завърша и моята книга,подарък за майка ми.Правих я 6-7 дни,вече виждам размазано  Grinning
http://www.artscow.com/share/st193schla15

# 348
  • Мнения: 919
Подложките за чаши според мен няма да са хубави, аз си поръчах подложки за мишки и никак не съм доволна Rolling Eyes

erota, страхотна е книжката, браво!

Dime, можеш да използваш кредитите за безплатни неща (пак се плаща шипинг), има списък кое колко кредита струва, за да събираш кредити трябва да поканваш нови хора, това може да стане или чрез Refer a Friend или като дадеш на някой да влезе през твоя линк от Promote Links! По този начин като се логнат хората и те получават разни екстра неща.
В Coupon Referral са купоните които можеш да даваш на приятели, мисля че те не ти носят точки, но пък за всеки използван купон ти получаваш книжка от 39 стр... това е в момента

Сега виждам че са ми се събрали доста точки така че на някой ако му трябва нещо да казва  Crazy

# 349
  • Мнения: 224
Момичета, някои може ли да ми обясни какво е pay pal? Ето и от каде ми идва въпроса.Първите 3 календара си ги закупих от Artscow с кредитната карта. Днес като плащах ми излезе pay pal и не можах по никакъв начин да се добера до плащане с кредитна карта директно...и изглежда че се регистрирах без да разбера..и сега си отворих пощата и видях 4е имам касова бележка от тях и на ордер статуса ми пише че сам платила pay pal. Искам да знам този на4ин на плащане с какво ме обвързва, ще трябва ли да платя някаква сметка за това 4е сам го ползвала .Ако някои може да ми обясни плюсовете и минусите на този pay pal ще съм много благодарна. не мога да повярвам 4е сам се регистрирала по този нелеп на4ин..

# 350
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дот, пейпал е система за разплащане, нещо като българския ипей. Нищо не се плаща. След регистрация 2-3 дни, в движението на сметката ти излиза един 4-цифрен код, който можеш да регистрираш. Тогава ти задържат 1,50, но при следващо плащане ти си ги връщат по сметката. Този код е само за плащания над 100Е, не е задължително да го регистрираш, но пък не се знае дали няма да ти се наложи такова плащане, затова моят съвет е да го регистрираш. Можеш да го получиш от обслужващата ти банка, като ти дадат разпечатка на сметката или ако имаш интернет банкиране-там също се вижда. Предимство е, че можеш да регнеш дебитна карта и да плащаш с нея на места, където не може с дебитна. В ибей разплащанията са почти 99% чрез пейпал. Общо взето, нищо не губиш, че си се регистрирала.

# 351
  • Мнения: 142
Цоп и аз тука. Току-що поръчах календар от Artscow. А за всеки item отделен шипинг ли се плаща или може да се комбинират примерно няколко календара и да ти е по-евтин шипинга?

За всяко по отделно  Peace

Мерси, и аз така предположих. Тези календари ми решиха проблема с коледните подаръци. За по-голям гъдел нацъках рожденните дни на свекър ми и свекърва ми, както и нашите. За майка ми и баща ми също направих такъв. Само дето може да са само на латиница празниците, тъпо. Аз ги оставих на англииски, тъпо ще е да ги пиша на маймуница. Свекитата не отбират никакъв език... Е, каквото има в крайна сметка.

  Може и на кирилица, всичките ми празници, рождени дни и семейни са с български букви и така си излизат. Виж
http://picasaweb.google.bg/cvetee/Desktop?authkey=TataqfNU6oI#5272571221865228162

Много мерси Hug Направих си и календар на кирилица! Остава сега само да направя за кумовете един и съм се отчела подобаващо! Grinning
А как е печата на снимките на календарите? Някои снимки, въпреки че са на много висока резолюция и файловете са от по 10 МБ единия на привюто ми седят размазани, все едно съм ги снимала с телефон!

ПП Току-що поръчах и две подложки за чаши от тези по 99 цента. От любопитство.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:30 от snezhito

# 352
  • Мнения: 224
Благодаря за изчерпателния отговор микки..

# 353
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Инкуто предлагат нова оферта, този път за календар, втория е безплатен.

# 354
  • Мнения: 919
Момичета, аз утре заминавам за две седмици, така че ако някой има малко свободно време и желание, моля да пусне нова тема по някое време Peace

Ето един добър купон за Блърб 20% оф - thanks2008 до 2ри Декември
ето тук още

Ето един календар от кравичкта който няма да мога да използвам 29ym3z7klibp
картички - qhfdn3opef4n и vkx87rhdt4yi (1 пакет са 10 картички!!)
карти за игра (1 снимка) - wtu6opvxcgnx
снимки 12х18 6ym45f8h1mox
снимки 8х10 bexap3906slg
изтичат на 6ти декември Peace

# 355
  • Мнения: 2 109
мерси Граги, хубаво изкарване, да снимаш много да има за книжка Simple Smile

Само да вметна, че според моя спам, инку огромния календар втория е 50%, а не съвсем безплатен.

# 356
  • Мнения: 9
Може аз да съм пропуснала ако си писала,но къде ще ходите за 2 седм. на почивка или на гости някъде?
Ще чакаме снимки след това. Laughing

# 357
  • Мнения: 952
Гаргамелчо - приятна почивка, ако е такава разбира се.  Hug

Калина е права  Peace - вторият календар е на половин цена

Преди няколко часа Инку са ми пратили потвърждение, че първата книжка ми е шипната. И понеже съм нетърпелива да Ви попитам след колко време да я очаквам  newsm78
Дали някой има представа.

# 358
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Нещо като че ли позамря темата. Всички ли творят?

Аз получих потвърждение и за двете книжки по различно време, а ги пуснах в един и същи ден Whistling

# 359
  • Мнения: 354
Аз отивам да поснимам малко книжките и ще ви покажа кооолко съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт