Овесени ядки

  • 6 146
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 157
Веднъж-два пъти в седмицата(на 1год. и 2мес.почти)-аз предлагам,но той не винаги яде:)

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давам един път седмично

# 17
  • Мнения: 690
давам - 2 пъти в седмицата, тъй като редувам 3 вида закуска  Peace

# 18
  • Мнения: 4 306
Вчера следобед дадох за първи път овесени ядки и децата ги харесаха.
Обаче казвате, че ги давате за закуска. Какво точно имате предвид?
Сега имаме млечно хранене с АМ в 6,3 и после междинно плодово пюре в 10 и отново млечно хранене в 11.00.
Кога да включа закуската и отменя ли тя млечно хранене?

# 19
  • Мнения: 3 157
Едва ли е толкова важно по кое време на деня ги даваш.Аз ги предлагам сутрин,защото моето бебе е свикнало сутрин да яде зърнена закуска-овесени ядки с АМ,грис с плодове,бисквитки,разтворени в мляко.Ако му предложа плодово пюре няма да го изяде-сладките неща(плодовете) при нас са следобед.
Щом бебето ти го утройва този режим няма защо да го променяш.

# 20
  • Мнения: 2 729
Грешка ли е че не варя овесените ядки(повечето от вас ги варят)а само ги накисвам с кисело мляко,това ни е закуската почти всеки ден?
Към тези които ги варят,защо го правите,само за да омекнат ли?Или има и друга причина

# 21
  • Мнения: 623
denito2,аз ги пробвах само накиснати в мляко - не омекнаха и въобще не ми харесаха, хвърлих ги...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 833
Грешка ли е че не варя овесените ядки(повечето от вас ги варят)а само ги накисвам с кисело мляко,това ни е закуската почти всеки ден?
Към тези които ги варят,защо го правите,само за да омекнат ли?Или има и друга причина
За да са по- лесно смилаеми.

# 23
  • Мнения: 114
Хайде да го похваля моят синковец-хапва си овесените ядчици и е много доволен  smile3521
Естествено и аз съм много доволна! newsm44

# 24
  • София
  • Мнения: 672
С овесени ядки замених попарата, която много го запичаше. Започнах с фини, после обикновени, а сега вече от една седмица яде и мюсли. Много съм доволна. Той също.

# 25
  • Мнения: 3 157
Ей тъкмо това се чудех сега и даже пуснах питанка по въпроса-какво представлява мюслите-овесени ядки с плодове ли?Или овесени ядки със стафиди?И може ли да се дават стафиди на годинка?

# 26
  • София
  • Мнения: 672
Ами май зависи от мюслито. Това, което взимам аз е буквално овесени вдки със стафиди. Много вкусно става като му сложа 1 лъжичка АМ сутрин и много засища. Колкото до стафидите - сок от грозде не даваш ли? Аз му давам от 10 месечен сок от прясно грозде, а преди макар и мнооого рядко купувах готов на ХИП. Проблем със стафидите не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт