уреди горение??????дайте мнения момичета!!!!!!!!!!!!!!

  • 63 480
  • 129
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 198
извинявай за закъснението Simple Smile
да ти кажа не съм много сигурна дали имат магазин в Пловдив, имам някакъв бегъл спомен че май имаха, ако искаш звънни на някой от тези телефони и ги попитай 028101010; 029606060; 029479842  (само тези успях да намеря в нета). А това намерих на сайта на Горение 02/934 77 77, може би е по-добре направо тях да питаш дали имат представител в Пловдив

# 61
  • Мнения: 137
Имаме пералня и вградена фурна Горенье. От фурната съм дожолна,но малки бандитко и е изкъртил вратата и сега треска ме тресе,че трябва да се ремонтира.
а за пералнята е средна хубост. следващият път няма да взема такава със сигурност

# 62
  • Мнения: 700
извинявай за закъснението Simple Smile
да ти кажа не съм много сигурна дали имат магазин в Пловдив, имам някакъв бегъл спомен че май имаха, ако искаш звънни на някой от тези телефони и ги попитай 028101010; 029606060; 029479842  (само тези успях да намеря в нета). А това намерих на сайта на Горение 02/934 77 77, може би е по-добре направо тях да питаш дали имат представител в Пловдив
Благодаря!  bouquet

# 63
  • Мнения: 497
Имам печка. За 2 години се изтриха иконите на ключовете на 2-3 котлона и на фурната и сега трябва да се замислям като ги пускам-кое беше за отдолу, кое за отгоре, да не говорим, че е и грозно. Преди имах на Индезит печка - 12 години не мръднаха тези неща и продължава да работи. Така че НЕ съм доволна.

# 64
  • Мнения: 1 322
И ние сме с печка Горение. По същия начин се изтриха иконите на котлони, но пък други забележки нямам. Като цяло печката е на много добро ниво.

# 65
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Имам печка. За 2 години се изтриха иконите на ключовете на 2-3 котлона и на фурната и сега трябва да се замислям като ги пускам-кое беше за отдолу, кое за отгоре, да не говорим, че е и грозно. Преди имах на Индезит печка - 12 години не мръднаха тези неща и продължава да работи. Така че НЕ съм доволна.
Позната история Peace
Как може печка Аристон на 8 год да е като нова , а печка нова на 1 год. Горение, спукан плот, счупени ключета и да не изброявам по нататък #2gunfire кошмар #Cussing out
За нищо на света и пари да ми дават няма да си купя уреди Горение!!!

# 66
  • Мнения: 17 987
Горение отдавна не е това, което беше в началото. Лошото е, че бързо се изложиха, не знам от колко години са на пазара, но останалите марки сякаш по- добре се "държат". В къщи разнообразието е голямо- Електролукс, АЕГ, Горение, Таурус, Сименс. От всички тях съжалявам за плота Горение и телевизора  Самсунг /е сменен е вече, може да размисля за него/

# 67
  • Мнения: 20
Само да вмъкна, от съпруга ми знам, че не е важна марката , а е важно къде е сглобен уредът.

# 68
  • Мнения: 22 910
Само да вмъкна, от съпруга ми знам, че не е важна марката , а е важно къде е сглобен уредът.
И това вече не е гаранция,май е до късмет.Визирам много продукти,които преди се славеха с качество и пипнати от добра ръка.

# 69
  • Мнения: 118
Имаме хладилник с фризер. От работата съм доволна, но дръжките са закрепени мн слабо-с по две винтчета само. Малкият ги дърпа постоянно и преди няколко дена счупи едната. Залепих я, но надали ще издържи много.

# 70
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Имаме хладилник с фризер. От работата съм доволна, но дръжките са закрепени мн слабо-с по две винтчета само. Малкият ги дърпа постоянно и преди няколко дена счупи едната. Залепих я, но надали ще издържи много.
Ами това малко ли е? newsm78
При нас падна вратичката на пералнята Shocked, за 1000лв толкова #2gunfire
На печката малките ключета отпред заминаха отдавна, плота се спука и това са все уреди на по 1-2 години #Crazy

# 71
  • Мнения: 3 157
Ние имаме хладилник и пералня Горение-вече 10година работят безотказно PeaceМного сме доволни.Сега ще си купуваме миялна и пак се бях насочила към тази марка,но ми прави впечатление,че са доста по-скъпи от аналогичните им уреди от други марки,а за качеството се говори,че било развалено.Та заради едната марка няма да даваме 300-400лв отгоре-според мен просто не си заслужава.Марката вече не е гаранция за качество за съжаление.

# 72
  • Мнения: 4 358
извинявай за закъснението Simple Smile
да ти кажа не съм много сигурна дали имат магазин в Пловдив, имам някакъв бегъл спомен че май имаха, ако искаш звънни на някой от тези телефони и ги попитай 028101010; 029606060; 029479842  (само тези успях да намеря в нета). А това намерих на сайта на Горение 02/934 77 77, може би е по-добре направо тях да питаш дали имат представител в Пловдив
Имат магазин в Пловдив.
Ето виж тук
http://saeco.bg/bg/shops.html
Момичета тъкмо си избрах Горение и сега ме отчаяхте Sad.
В съседна тема прочетох ,че печките се продават без кабел.Това вярно ли е ooooh! - отивам в къщи и не мога да я включа така ли ooooh!

# 73
  • Мнения: 5 178
Tака е да, печките са без кабел и първо си взимаш кабел и шуко и после печката Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз пък и от серивиза им съм доволна - два пъти виках майстор за пералнята - втория път за нищо, но дойдоха и си отстраниха проблема при първото идване. Само да отбележа, че пера мръсни дрехи с всякакви екстри по тях. Мъж ми е казал, че ми дава живот максимум 5г. на пералнята. До сега е изкарала 3 Joy Всичко е въпрос на късмет...
Сега съм се навила да си взема миялна на Горение - някакви отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт