Кодове за Ла Редут 16

  • 48 652
  • 633
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 296
Аз как мога да разбера дали ми действа кода с подаръка. На първа стъпка го приема и го изписва при другите артикули, но на трета стъпка срещу " Un cadeau :"  ми пише  " GRATUIT " подарък - свободен.  С една дума не ми приема кода ли. Пробвах и без да вкарвам код, пак така ми пише. От къде мога да  разбера? newsm78

# 376
  • София
  • Мнения: 1 078
 GRATUIT  значи безплатно Wink. Когато кода не се приема, под него и горе на страницата с червени  букви ще има надписи...ще разбереш със сигурност, че не е приет кода Peace

# 377
  • Мнения: 197
 код 57 460 10/30евро http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/triggers/track_fildo2/popupfembi.htm
Дано да не се повтарям, че ми е от няколко дни.

# 378
  • Мнения: 296
GRATUIT  значи безплатно Wink. Когато кода не се приема, под него и горе на страницата с червени букви ще има надписи...ще разбереш със сигурност, че не е приет кода Peace

Преводача ми го превеждаше друго и  аз за това се обърках.  Нямам никъде червени букви, приема ми го кода става въпрос за кода с матрака и сосиерките, но възможно ли е на емайла да ми пишат после, че не е в наличност?

# 379
  • Мнения: 8 242
GRATUIT  значи безплатно Wink. Когато кода не се приема, под него и горе на страницата с червени букви ще има надписи...ще разбереш със сигурност, че не е приет кода Peace

Преводача ми го превеждаше друго и  аз за това се обърках.  Нямам никъде червени букви, приема ми го кода става въпрос за кода с матрака и сосиерките, но възможно ли е на емайла да ми пишат после, че не е в наличност?
Ако ти е приета поръчката, най-вероятно ще ти изпратят само сосиерките Simple Smile

# 380
  • Мнения: 143
искам да попитам код 22241 -за коя чанта се отнася

# 381
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
искам да попитам код 22241 -за коя чанта се отнася
За черната с връзките.

# 382
  • Мнения: 296
GRATUIT  значи безплатно Wink. Когато кода не се приема, под него и горе на страницата с червени букви ще има надписи...ще разбереш със сигурност, че не е приет кода Peace

Преводача ми го превеждаше друго и  аз за това се обърках.  Нямам никъде червени букви, приема ми го кода става въпрос за кода с матрака и сосиерките, но възможно ли е на емайла да ми пишат после, че не е в наличност?
Ако ти е приета поръчката, най-вероятно ще ти изпратят само сосиерките Simple Smile

С една дума няма да ме уведомят, че няма да ми го пратят така ли? А с пътните чанти пак ли така ще ме изработят Simple Smile защото и него код ми го приема?

# 383
  • Мнения: 8 242
GRATUIT  значи безплатно Wink. Когато кода не се приема, под него и горе на страницата с червени букви ще има надписи...ще разбереш със сигурност, че не е приет кода Peace

Преводача ми го превеждаше друго и  аз за това се обърках.  Нямам никъде червени букви, приема ми го кода става въпрос за кода с матрака и сосиерките, но възможно ли е на емайла да ми пишат после, че не е в наличност?
Ако ти е приета поръчката, най-вероятно ще ти изпратят само сосиерките Simple Smile

С една дума няма да ме уведомят, че няма да ми го пратят така ли? А с пътните чанти пак ли така ще ме изработят Simple Smile защото и него код ми го приема?

Ако пише, че подаръкът е наличен - ще ти го пратят.. Ако пише, че е наличен след еди си колко седмици - няма да ти го пратят ..
Не знам на изуст кои подаръци са изчерпани, но дюшекът е Simple Smile

# 384
  • Мнения: 143
искам да попитам код 22241 -за коя чанта се отнася
За черната с връзките.
благодаря

# 385
  • Мнения: 537

Някой получи ли вече за подарък онези форми-сърца
и с кой код бяха?
Благодаря

# 386
  • гр.София
  • Мнения: 219
Момичета, моля ви baby_neutral да ме посъветвате как да постъпя. Избрала съм си десетина неща, който са различни едни са намалени, други са от колекция есен-зима, трети са  PRIX MINI, четвърти  PRIX VERT. Една поръчка ли да пусна, като намеря кода, който ще е най-изгоден, или да ги разделя на няколко поръчки с няколко кода /да ама тогава с няколко доставки, дали няма да е  по-неизгодно  newsm78/ . Вие как постъпвате в такива случаи. Благодаря предварително Heart Eyes.

# 387
  • Мнения: 26
SUSONCHO 36080-20% и 37419-25% merci-20%+БД
благодаря много Grinning

# 388
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
Момичета имам 1 свободен код за полареното сако15/30 с БД за 42/44 номер, ако някой иска може да се възползва.

И едно съобщение - разменям тренча 46/48 за нещо ... или подарък, ако някой има ненужен такъв и му трябва тренч съм насреща  Laughing

# 389
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета, моля ви baby_neutral да ме посъветвате как да постъпя. Избрала съм си десетина неща, който са различни едни са намалени, други са от колекция есен-зима, трети са  PRIX MINI, четвърти  PRIX VERT. Една поръчка ли да пусна, като намеря кода, който ще е най-изгоден, или да ги разделя на няколко поръчки с няколко кода /да ама тогава с няколко доставки, дали няма да е  по-неизгодно  newsm78/ . Вие как постъпвате в такива случаи. Благодаря предварително Heart Eyes.

Ако не държиш на намаление, можеш да си избереш код с подарък.

Общи условия

Активация на акаунт