Къде в Бургас (12)

  • 46 765
  • 532
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 239
slavita, благодаря   bouquet! Вчера ходих за ботушки - наистина са страхотни като качество, но ми се искаше нещо по-дебело, подобно на апрески! Ще помисля и ще потърся и другаде също!

# 196
  • Мнения: 1 111
Някой да знае къде продават Римувър за коса?
To бива драстични промени, ама чак да си махаш косата... hahaha
 

# 197
  • Мнения: 644
eitalina, ако намираш някъде апрески, моля те пиши ми! И аз търся около 27 номер!
Предварително благодаря!

# 198
  • Мнения: 239
eitalina, ако намираш някъде апрески, моля те пиши ми! И аз търся около 27 номер!
Предварително благодаря!
OK! Peace

# 199
  • Мнения: 995
eitalina, ако намираш някъде апрески, моля те пиши ми! И аз търся около 27 номер!
Предварително благодаря!
OK! Peace

Днес видях в Пикадили, но не погледнах за размери.
В Метро всяка година продават, но в момента не знам дали има, не съм ходила от началото на месеца.

# 200
  • Мнения: 1 813
Някой да знае къде продават Римувър за коса?
To бива драстични промени, ама чак да си махаш косата... hahaha
 

 Crossing Arms ми не я искам и сега ще си я ремувна и край.

# 201
  • Мнения: 256
jaklins я кажи за Изгрев - козметичка имам предвид Praynig
Студио К-3, намира се в новата кооперация отдясно на Сарата. Козметичката се казва Красимира-тел. 0888508532.
аз си търся козметичка за кола маска на триъгълника и сегаме заинтригува и аз съм от изгрев

# 202
  • Мнения: 539
апрески имаше и на КиК по 32лв някъде бяха,ама и на Метро май има по-евтини.Някой ходил ли е в магазина където има Капчица дали има хубави ботушки за момче,че в този ветрилник не ми се ходи напразно.

# 203
  • Мнения: 1 280
      В Пикадили имаше апрески и мисля че има доста размери и много сладки гумени ботушки видях.

# 204
  • Мнения: 970
Някой виждал ли е в Бургас такава люлка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240042&pid=9025954
и ако може да ме ориентира за цена.
Предварително мерси  bouquet

# 205
  • Мнения: 4 546
къде продават пантофи с животни за дете на годинка и половина? намирам или само малки, или само големи. Tired

# 206
  • London, baby
  • Мнения: 800
къде продават пантофи с животни за дете на годинка и половина? намирам или само малки, или само големи. Tired
В новият каталог на МЕТРО видях такива животни, но не видях номера. Каталога ще е в сила от 27.11.

# 207
  • Мнения: 1 813
Тази тема не беше ли на повече страници?  newsm78

# 208
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Странно newsm78 Кво стана с тая тема?

# 209
  • Мнения: 7 186
Да питам и тук, някой знае ли къде мога да намеря ботушки на Капчица или друг магазин, където има хубави детски ботушки? Трябват ми в черно или комбинация с друг цвят.

Общи условия

Активация на акаунт