Коледно Варненско Парти -16-ти дюкемврий

  • 12 477
  • 352
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 376
Искате да мъ прицакати с тоз 13-ти......дъл не съм ви стреснала с певческите си способности  newsm78 нъл казаф, че дятито е рожденничка.

# 61
  • Мнения: 2 839
Апропо, дартс за толкова народ къде има в града?
Е, аз дартса нямам предвид за основно. За финал само, когато неизбежно ще се разделим по интереси, кой на чалга, кой на опера, та казвам и дартс група да има. За основно място на сбирката не става.
А къде ... аз редовно отвисявам в Шелтър на адвокатската. Тъкмо ми е квартален бар  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 922
13-ти ми е ангажиментен на мен.

# 63
  • Мнения: 1 629
тема на партито? Миналогодишните дънки бяха постни, някой навит за истински осемдесетарски шик?

# 64
  • Мнения: 2 768
тема на партито? Миналогодишните дънки бяха постни, някой навит за истински осемдесетарски шик?

Дааааа!

# 65
  • Мнения: 2 478
тема на партито? Миналогодишните дънки бяха постни, някой навит за истински осемдесетарски шик?

Идеално Peace

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Добре де, само тон за песен дадох с тоя 13-ти, и датата ми се видя симпатична.
Така, за дартса - друго освен Шелтъра и другите, които са по-малки и от Шелтъра е МОЛ В-на - на последния етаж. Ама не ти е в квартала  Mr. Green
За Златния лъв - днес видях меню - 33лв.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Минах през Златний лъв ей сега. Взех две менюта. Едното с десерт баклава - 30,80лв. Другото с мезе кайзер - 33,70лв. Това е единствената разлика, иначе  менюто е по 250мл кола и вода, ракия 50гр, вино по половин бутилка, шопска салата, пилешки карета с гъби и гарнитура микс. Напитките подлежат на промяна като друг вид алкохол или марка, не е проблем. Струва ми се, че дискоджокерът го вписваха отдолу в сметката, но не помня по колко на човек.
Свободни дати за Златния лъв има на 16 и 17декемврий. След туй е пълно и няма място за нас.

Ако някой има възможност и желание, да отиде и провери друго подходящо заведение и да взимаме решение до ден.два. Както и капаро тряба се събере. Златния лъв искат капаро при резервация, а до 1 седмица преди нея искат всичкото пари. Това са им условията. Нямат чалга, да се вземе предвид.
Това от мен днес.
Енотеката ще излезе с по 5лв по.евтино на меню, обаче имат оркестър с певица и вият жално всякакъв мелодиЙ, та хич не отварям дума за тая кръчма.
Утре, ако няма други идеи и мнения и менюта, ще пусна анкет за датата и ще дам банковия сметк, а след туй ще си рюзюрвирам ваканция до Истанбул, че тъй и не стигнах до там. Laughing

# 68
  • Мнения: 2 839
Аааа, VG, какъв МОЛ ми говориш, не мога да изневеря на Шелтъра и другаде дартс да играя. Пък и друго си е да се подпреш морна на бара след поредната победа, да обърнеш някоя чаша. А и на мен докато не изпия втората, ръцете ми треперят и хич не захващам да играя  Mr. Green Както и да е, бара ще го решим в движение.

Аз съм навита на Лъва  Peace
Все ми е тая къде, а то друго такова голямо място масово, не се сещам.

# 69
  • Мнения: 3 405
И аз съм за Лъва.
Но няма да пия червено вино там.

# 70
# 71
  • Мнения: 625
Ще дойда където, когато - претенции нямам  Grinning
  И аз Hug Peace

# 72
  • Мнения: 376
Аз съм навита на Лъва  Peace
Все ми е тая къде, а то друго такова голямо място масово, не се сещам.

Бирария ММ или квот беше там е също хамбарче, ама немаме инициатор за там.......аз също съм без претенции, ама в лъва нема да имам сили да се покажа пред всички, къф лош певач съм  Laughing т.е. спестихте си закупуването на слухов апарат  Mr. Green

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Още един глас за Декемврийско Коледно Парти! Close-mas:

# 74
  • Мнения: 1 488
Тоз лъв под гастрото до окръжна ли е?

Общи условия

Активация на акаунт