Обичате ли парфюми?-7

  • 93 421
  • 1 326
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 835
Из форума се говори и за друго предназначение на Шанел5 - прекрасно предпазвал от  комари, за повече подробности обаче питайте Белучи  Joy

Сезона на комарите не мина ли?

# 826
  • Мнения: 8 472
Из форума се говори и за друго предназначение на Шанел5 - прекрасно предпазвал от  комари, за повече подробности обаче питайте Белучи  Joy

Сезона на комарите не мина ли?
май се мажеше върху краката Joy Joy Joy
някой ще ми повярва ли , ако му кажа ,че преди около 10 години изхвърлих едно шишенце от около 30 мл Шанел 5
подарък ми беше, не издържах на атаката на "аромата"
тогава нямаше размени, нямаше Продавалник, не беше прието да подариш нещо макар и малко ползвано
но като цяло не съжалявам, нямаше никакъв шанс тоя аромат при мен

# 827
  • Мнения: 3 835
Искам съвет - аромат за фирмения новогодишен банкет!  #Crazy

Отначало бях определила Flowerbomb. Сега обаче не ми се иска да е толкова захаросано.
После се насочих към Chloe - но ми идва твърде цветно.
Днес съм на вълна Bandit и се чудя дали си заслужава да изпръскам заветните 3 капки, които са ми останали, по такъв повод?
Като че ако заложа на Будоар ще е най-приемливо.  Simple Smile

# 828
  • Мнения: 8 472
Искам съвет - аромат за фирмения новогодишен банкет!  #Crazy

Отначало бях определила Flowerbomb. Сега обаче не ми се иска да е толкова захаросано.
После се насочих към Chloe - но ми идва твърде цветно.
Днес съм на вълна Bandit и се чудя дали си заслужава да изпръскам заветните 3 капки, които са ми останали, по такъв повод?
Като че ако заложа на Будоар ще е най-приемливо.  Simple Smile
Други варианти има ли?

# 829
  • Мнения: 2 768
Като че ако заложа на Будоар ще е най-приемливо.  Simple Smile

Бинго! Това щеше да е и моя избор.

# 830
  • Мнения: 3 835
Други варианти има ли?

Има, но тези са типовете.
Сицили го харесвам, но за тази атмосфера май не става. Адикт 2. Бонд Гърл 007.

# 831
  • Мнения: 1 243
Стики, Будоар!!!  Flutter Много подходящ, а и по-различен от това, на което ще ухаят другите мадмоазелки  Laughing

Шегувайте се вие на мой гръб с Петицата, ама споменът е още жив!  newsm43 С такава употреба и най-нежният аромат може да се окаже причиняващ трайни психически увреждания, пък какво остава за Шанел. Но съм решила след време да му дам отново шанс...Просто още не съм дорасла за него. Той е аромат за Жена, аз дет' се вика съм още пикла!

М/у другото, не знам дали тогава ри разказах, че въпросната позната ползваше 5 и за ароматизатор! Имала някаква пижама, която при всяко пране пускала черно и тя се видяла в чудо. Решила да накисне блузата в оцет, ама за да не поеме от миризмата, напръскала обиииилно дрехата с Шанел!  hahaha Вика: "Няма такъв кеф! Мирише,ама мирише ти казвам на Шанел, докато спя, пак го усещам!" Верно като си го представих туй, мозъка ми се набръчка... #Crazy

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 23:42 от Bellucci

# 832
  • Мнения: 31 380
Аз също не се спогодих с Ноуинг, меко казано  Mr. Green  но за сметка на това пък много харесвам два от Агентите, които имам- Емоционалния и Метрес-ата  Rolling Eyes
А колкото до класните парфюми - имах Шанел5, чист парфюм, който стоя години недокоснат на тоалетката ми, защото не го понасях, но беше подарък...ако знаете, когато се "престраших" да го махна с какъв кеф го подарих Mr. Green
Мдааам, възприятия и носове разни  newsm78

Нали? LaughingКазах ти, че ще харесаш Метрес признай. Whistling Hug  О и Емоционалния ооо прелест. А Стрип, а оригинала АП - красота.
Как можа да не ми го подариш на мен. Joy

....старите аромати на Биаджиоти като Sotto voce, Venezia, Emotion, или пък ароматите на Ерме. Лично мнение   bouquet

  Ау,  Illina, познаваш ли Sotto voce?  Отдавна се интересувам от него и не мога да намеря някой да го притежава и да го опише. Моля те опиши го.   bouquet


Стики и аз съм за Будоар. Бандит е доста накъртващ,а и супер дефицитен.

# 833
  • Мнения: 8 472
Други варианти има ли?

Има, но тези са типовете.
Сицили го харесвам, но за тази атмосфера май не става. Адикт 2. Бонд Гърл 007.
В момента съм с Бонд гърл. Wink
Супер е , но май не е за такава среща.
В такъв случай Будоар! Няма да остане незабелязан.
Единственото ми притеснение беше да не е прекалено агресивен за случая,  но... ти преценяваш. Grinning

# 834
  • Мнения: 3 835
Е, добре че не го размених Будоар-а!
Прави сте, че никой няма да е с него.

Благодаря ви!   bouquet

# 835
  • Мнения: 199
Ау,  Illina, познаваш ли Sotto voce?  Отдавна се интересувам от него и не мога да намеря някой да го притежава и да го опише. Моля те опиши го.

............Аз го имах.....Прекрасен аромат! Много е нежен и не приличащ на никой друг!
.........Подробностите по късно,защото ужасно ми се спи, изпратих Томката на градина и отивам да "нанкам"!
п.с. Има го в Гет.бг, но на тази цена...........поне може би добра имитация newsm78

# 836
  • Мнения: 152
Toва красиво шише и мен ме замисли Thinking,цената е атрактивна наистина,аромата обаче не го познавам Rolling Eyes
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_536&products_id=34125

Днес си чакам Инсоленса,мали как ще ги душа домашните,за малчо само ми е жал,но той обича бонбони теменужка Laughing

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 09:22 от iskra72

# 837
  • Мнения: 4 806
Днес съм с Кабошар, ще имам нужда от него.
Не съм мислила за празниците - какъв и как аромат ще ползвам, още повече, че дотогава (живот и здраве) ще ми дойдат и други - тогава ще избирам.
Белучи, никакви симптоми за живец от Климата, по-точно от доставчиците. Нито по телефон, нито по е-мейл.

# 838
  • Мнения: 1 306
Поразрових за този парфюм в нета newsm78 В Get. bg пише че е лансиран през 2006г,  във Фрагранс-а пише 1996г...Това в Get-a някакъв осъвременен вариант ли е или просто истината е някъде там... Mr. Green

# 839
  • Мнения: 522
Аз за фирмения банкет се двуомя между и

Общи условия

Активация на акаунт