АПРИЛчето не се мотае, иска вече да играе!!!

  • 12 096
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 479
Добрютро!
Абе какво му стана на туй зимно време, не се вижда нищо от мъгла... а на нас така ни се ходи на разходкаааа....
Акварелче, не се притеснявай! Бебетата много бързо вдигат Тл Може инцидентно да е, също и от зъбче, но не е изключено и вирус да я бори, щом като и ти се оплакваш, че не ти е добре. То понякога ние пренасяме на децата, без да ни събори нас самите, защото имунитетът ни е по-стабилен. Щом ще я види лекар днес, няма защо да се тревожиш. Дано да е наред всичко!!!
ЛУРДЕС, плодов йогурт вземам на Овко. Към него добавям бисквитки на прах на Плазмон (взех без глутен, че нали си въобразих, че се продриска от глутена), обикновено към 2/3 от съдържанието на бурканчето добавям 2 супени лъжици бисквитки. Това й е втората закуска в 10 ч. Че то нашето овне не ще да яде нито попара, нито бебешкия кус-кус...
Сисе, мисля че нашите деца се конкурират по своенравие - Марта няма проходилка, ама съм се заканила да я пробвам да видим дали ще седи в нея, че никак не мирясва туй дете. Иска да пълзи, ама на пода, на паркета (а у нас е студено). Като я вдигна от пода, почва да плаче и да рита, да се пъчи и ... голяма е драма. Непрекъснато се катери по мебелите или в креватя все стърчи, ама там не й харесва да остава дълго. Все трябва да и измисляме нови забавления, за да не квика.
На мен това заглавие най ми допада: Коледни звънчета пеят "дзън, дзън, дзън" Априлчетата ни се смеят, искат пак навън
И другите са хубави, разбира се.

# 286
  • Мнения: X
Всичко лошо тука оставете,
с настроение за празници се заредете
и във новата ни тема попишете 
Grinning КЛИК

 П:С: Аquariel, много сори, че не използвах твоите хубави заглавия, ама туй го бях измислила от отдавна и много ми се искаше да го напиша, седващото е твое  Hug

Общи условия

Активация на акаунт