За първа година в детската градина, първи сняг за тази зима! - 13 част

  • 16 677
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Desi_2, грешно си ме разбрала. И правилно се втеляваш. Имах предвид,че тези сополи са опасни.От тях се получават едни такива хубави инфекции надолу по дихателните пътища, че да не ти е от работа.  Затова те съветвам, ако не искаш да я сменяш, поне заведи детето на УНГ да го видят.
Подкрепям, моя от такива секрети задържащи се в носоглътката последно ме "зарадва" с бронхит. Обаче всички са различни. Има такива които си ходят със сополите до устата и не се усложняват, а други преди още да са се закашляли и им слиза инфекцията към дробовете. Не пиша често тук, че моя кекавия повече време си е в къщи отколкото на градина, та почти няма какво да споделя.

Е този бронхит не се ли чува на слушалка?
Или да ида да правя снимка? Confused

# 61
  • Мнения: 673
    Хора имаме си нова госпожа!!!  Hands Clap
  Сутринта Дани го води баща му , а после ме зарадва с тази новина. Новата госпожа е на мястото на онази пенсионерка , за която ви писах по-рано. Дано с новата смяна нещата да потръгнат вече в добра посока... Praynig Praynig Praynig
Вие в коя детска сте?
И ние сме имали нова г-жа ,ама нали сме вкъщи и не я знам.
47 ОДЗ ,Люлин, гр.Звънче.

# 62
  • Мнения: 7 821
Пускайте си новата тема на 20 стр.
Хубав ден!

# 63
  • Мнения: 199
Ние кашлицата я намалихме с Флудитек,а за хремата Аркол и утре мисля да го пускам на градина.Най ме е яд,че аз го спирам от градина когато има сополи,а др. си ги водят децата,баси аз ли се вманиячавам,то детето е жизнено не се спира това значили,че като е с хрема може да ходи на градина?

# 64
  • Мнения: 929
 Цял ден се опитвам да вляза във форума и не мога , направо се вбесих. Както и да е сега успях и гледа много болни  Sad . Вчера  цял ден бяхме с 39,8 градуса температура, а малката само ми викаше мамо изморена съм, мамо спи ми се - дори и в поликлиниката докато чакахме(2ч и половина) спа в ръцете ми.Този път педиатъра ми каза че на пролет ще трябва да махаме сливиците  ooooh!. Хич не се зарадвах, но...
 Хайде бързо оздравяване на всички!

# 65
  • Мнения: 1 187
Много сте изписали! Ние днес извадихме третата сливица. Казаха, че била огромна. Странното е, че както съм писала, нямаше признаци като хъркане и спане с отворена уста. Оперирахме го в частна клиника и съм много доволна. За двата часа след упойката, минаха на проверка сто пъти. А докато бяхме с пневмония в общинската по цял ден никой не идваше да пита как е детето. Сега иска да яде пица, но ще изчака до утре - полагат му се само пюрета и каши.
Бързо оздравяване на всички дечица!

# 66
  • София
  • Мнения: 665
Desi 2, не казвам, че и при вас ще стане така и естествено, че ще разбереш ако се промени нещо. Идеята е ако може да се лекува секрета, който се стича в гърлото, защото при задръжката му в носоглътката може да се инфектира и да възпали гърлото.

# 67
  • Мнения: 2 318
 Аурора браво !
Веднага ли след операцията са ви пуснали?
А как реагира детето,оплаква ли се,боли ли го?

Спомням си моята операция от 3-та сливица в 1-ви клас,ужас Sick

# 68
  • Мнения: 1 187
Наталия, пуснаха ни два часа след операцията. Дори пътувахме, понеже тя беше в друг град. Оплакваше се само от корем, но така и не разбрах защо. Сега крещи у нас и побърква всички. Той не знае какво е станало, спомня си само, че са го взели от мен.

# 69
  • Мнения: 479
Аурора, радвам се че операцията е минала добре.

И аз вече се побърквам като чета за третата сливица. Само гледам дали хърка и дали спи с отворена уста. Ами няма ги тези признаци.

Днес ще я водя на УНГ, защото продължава да има някакъв серкрет. През нощта спа спокойно, за първи път до сутринта в креватчето си, а не при нас на спалнята както се  е научила  Crazy.

Ох само ако трябва пак да й взимат секрет от носа направо отсега лошо ми става  ooooh!. Какъв рев изрева миналият път. Дано да не си спомня къде съм я водила.......... че сега пак там отиваме.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 09:12 от gerygirl

# 70
  • Мнения: 1 187
gerygirl, няма нищо страшно, но признавам, че изваждането й е последното нещо, което трябва да се направи. Много се повтарям, но при нас ги нямаше тези признаци и затова отлагах. Сега е на имуностимуланти и се надявам, че всичко е зад гърба ни, защото ми писна от тези АБ. Смятам да потърся и добър хомеопат в региона.  Бях против, но преосмислям доводите си.

# 71
  • Мнения: 5 370
Станислав е счупил някаква играчка, от градината ми казаха, че трябвало да занесе своя за компенсация. Обаче той почти НЯМА ЗДРАВИ такива. Май ще трябва да се ходи до Джъмбо. newsm78
Вие как сте постъпвали?

# 72
  • Мнения: 3 219
Хм, не знам, нашите в градината  вече доста са отрошкани, но госпожите не са искали да носим нови.

# 73
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте,
Аурора дано да забравите вече за болести и антибиотици  Peace
И ние се присъединяваме към отбора на болните - гнойна ангина и антибиотик. Събота и неделя нищо му нямаше, бяхме се приготвили за градина и през нощта неделя срещу понеделник вдигна температура. Проблема е, че почти нищо не яде по цял ден, може би го боли гърлото или и аз не знам. Вече направо не е останал - като вейка е Sad

# 74
  • Мнения: 1 241
Аурора, браво, че операцията е минала успешно! Дано вече всичко бъде наред.

ДюДю, Ilistavreva, бързо да се оправят децата ви, това важи за всички болни!

Пъзел, до сега не са ми искали да заменям играчка. Нали в началото събирахме пари точно за такива цели, предполагам от тези пари ще се купуват.

Общи условия

Активация на акаунт