Старата телефонна измама с нови варианти

  • 10 148
  • 152
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 174
Днес са звънели на баща ми, някакъв мъж се представил за дознател в полицията и му казал, че синът му катастрофирал и т.н., но той не се вързал, щото няма син. Гадове са това, не хора  Twisted Evil А пък миналата година точно заради зачестилите телефонни измами, майки ми затворила телефона на истински полицай, който се обадил да съобщи че намерили изгубените документи на сестра ми  Embarassed Голям зор беше да разберем от кое точно РПУ са звънели за да отиде сестра ми да си ги вземе. Просто хората по адреса на личната карта намерили домашния телефон и звъннали там, а пък майка ми объркала работите и тряснала телефона ....

# 136
  • София
  • Мнения: 1 231
Вчера за пореден път ми се обадиха по дом. телефон (вече имам чувството, че съм им любимка.....не помнят ли къде вече са звъняли незнам) и се започва с един хленчещ глас, който вика "мамо"......ама аз като видя вече обаждане със скрит номер и все за тях се сещам и настройвам и ги режа моментално  Twisted Evil

# 137
  • Мнения: 4 585
Ауу, току що ми се случи. Плачещо момче ми вика таткооо, аз съм ве.
А Вълчето е в болница, помислих, че някой от персонала му е дал да се обади, че нещо лошо се е случило.
Амааа, какви псувни му теглих. Вълчицата както не беше в час, очите й се събраха.

# 138
  • Мнения: 4 380
Те семейство известни актьори, млади и интелигентни, бяха прекарали на 10 000 дол., вие възрастни хора осъждате. Могат да ви проучат семейството от-до, да направят запис на гласа на детето, и да модулират тембъра с компютърна обработка така че и родната майка да не го отличи.

А майка която е готова да покрие с пари престъпление на детето си, вероятно е истинската майка.

Сетих се името на актрисата- Марина Дюжева. Ето и семейството- от името на големия им син, който е студент  са се обаждали.

# 139
  • Мнения: 4 434
Сигурно през ден ни звънят Twisted Evil..но само като чуя въпроса:Кой на телефона?..и директно затварям.

Леля ми разправя как са и звънели,и питат кой е..тя казва кого търсите...и пак отсреща ''кой е''.

И тя се ядосала и казала..''аз съм от полицията и в момента разговорът ви се записва''.

Онези затворили на секундата Twisted Evil

# 140
  • Мнения: 16
Е в такива случаи си заслужава да се импровизира малко и след това да се свържете с полицията да ги пипнат тези наглеци  #2gunfire

# 141
  • Мнения: 299
И баба ми имаше такова преживяване , но за зла участ на въпросните измамници въобще не бяха уцелили  . Лъжеха , че снаха и е в болницата със счупен крак и трябвало да даде крупна сума пари. Баба ми не понася четвъртата си снаха , да не говориме , че тя е последния човек на земята на който ще се обади снаха и , камо ли за пари .

# 142
  • Мнения: 1 749
Айде и на нас се случи...Обажда се майка ми и с най-груб тон ме пита къде съм.Казах й,че съм си вкъщи,а тя не повярва и продължава да ме пита какъв човек сме блъснали,къде сме катастрофирали...Повторих й,че това са телефонни измами,а тя продължава да настоява да й кажа къде съм! Joy
Ей,нЕмат милост тея хора!

# 143
  • Мнения: 52
И у нашите са звъняли вчера. Майка ми вдигнала и в слушалката някаква жена реве. Обаче то с мама шега не бива и като я почнала, оная бързо-бързо затворила. Опитали се да видят откъде звънят- скрит номер. Нямат ли край тия простотии ooooh!

# 144
  • Мнения: 233
и на мен ми се случи тая история.телефония номер който ми дадоха от БТК-то се водеше на една възрастна баба,чудното ми беше че й знаеха името,но незнаеха че номера е даден на други хора,и нали съм куку изчаках ги да се нареват да кажат за катастрофата и колко пари им трябват и чак тогава ги попитах кой търсят и се изхилих Mr. Greenот тогава никой повече не е звънял Laughing

# 145
  • Мнения: 1 749
Сега научих подробности за обаждането.Искали са 40 000 лв.Убили сме жена.Майка е звъняла в полицията.Хората не са се заинтересували въобще!Или е човек от БТК,или от самата полиция.

# 146
  • Мнения: 375
И на мен ми звьняха един ден .Вдигам телефона и един мьж ме пита дали сьм го познала.Сетих се веднага че е измама защото имаше много пострадали хора в този момент от такива.Аз си мьлча и чакам и той пак ме пита-позна ли ме кой сьм -казвам му -да познах те,Свети Петьр .Направо се стаписа и затвори бьрзо.

# 147
  • Мнения: 4 585
Сега научих подробности за обаждането.Искали са 40 000 лв.Убили сме жена.Майка е звъняла в полицията.Хората не са се заинтересували въобще!Или е човек от БТК,или от самата полиция.
Да бе. От БТК. Сега остава да го докажеш или да ми се извиниш.

# 148
  • Мнения: 4 380
Айде Вълчо се разконспирира.  Laughing Вълкане телефонистка ли си? hahaha

# 149
  • Мнения: 4 585

Да, как позна, много си прозорлива.

Общи условия

Активация на акаунт