Притежатели на Зоопарк в MondoZoo, елате насам! 2

  • 34 252
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 6 904
Дуци, мисля че не, но малко по-късно днес ще пусна одит, че още си търся служители и тогава ще ти кажа със сигурност.

А картата чак сега я погледнах, не ми беше направила впечатление, но то няма и с какво, не са повече човечетата Thinking

# 751
  • Мнения: 199
Ехе, ESTRELA ,Бухти , браво на вас! Simple Smile

Дуци, и аз мисля, че няма да ти каже,че цената е висока - мисля, че на одита се събират всички характеристики - на мен онзи ден на 4лол ми каза, че съм прекалено скромна и после веднага на 9 - че е идеално

unchita, успех на теб за утре, дано успееш, че това чакане е много досадно!  Grinning

Аз продължавам моята чуденка за броя на посетителите - днес вярно че беше дъждовно но за 92животни,цена 9лол - имах само 365 посетители  ooooh! .... а вчера си построих фонтаните и инфото
Пуснах одит - казва ми, че цената е добра, повечето ми служители са горе долу ОК, направо незнам вече  Tired само директора ми е абсолютен непрофесионалист по всички точки
Интересно ми стана на одита за ветеринаря ми - бил много добър в наблюдението и много зле в грижите(малка червена чертичка) - а досега съм намала нито едно болно животно Grinning, обаче пък новородените - едва по 1 на ден-два... Чудя се броят на новородениет има ли нещо общо с качествата на ветеринаря??? newsm78

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 647
едва ли има връзка между ветеринаря и новородените - моят ветеринар е перфектен от самото начало, болни имах за пръв път онзи ден (13 бройки) и днес още имам 1 болничко останало, но и мойте новородени са между 0 и 2 на ден... важно за ражданията е броят на животните  Wink

# 753
  • Мнения: 6 904
Дуци, специално за теб върнах старата цена като пусках одита (понеже нещо ме блази да има по много посетители и мисля утре да пробвам пак), пак си е идеална.

# 754
  • София
  • Мнения: 44 115
Така драстично като свалите билета и после го върнете на старата цена на одита казва ли ви, че ви е висока цената?

не, казва, че е идеална Simple Smile))

# 755
  • Мнения: 4 371
Благодаря!
На мен пък билета ми беше 21, прескочих 22, направо 23 го сложих, не ми одобри цената изобщо. Преди пак така беше. Трябва да я вдигам само с по 1 лол, иначе все е недоволен одита Crossing Arms

# 756
  • Мнения: 6 904
И аз си я вдигам с по 1 лол, но просто като ти стане идеалната цена 23 винаги ще си е тя, без значение дали ти си сложил 1, 5, 10 или 30 лола. Като се върнеш на 23 ще ти е идеална. Въпросът не е в това с колко качваш цената, а дали си на точната цифра.

# 757
  • София
  • Мнения: 44 115
И аз си я вдигам с по 1 лол, но просто като ти стане идеалната цена 23 винаги ще си е тя, без значение дали ти си сложил 1, 5, 10 или 30 лола. Като се върнеш на 23 ще ти е идеална. Въпросът не е в това с колко качваш цената, а дали си на точната цифра.
Peace Peace Peace точно така е.

# 758
  • Мнения: 840
А за да минете 17-то в действителност трябва да имате над 200 животни и то без да включвате гризачите и зайците в бройката Wink

Дали в това е проблема newsm78 Аз иам 150 животни и все имам по 2-3 новородени, рядко 6-7-8 и никога 10 Crossing Arms Е направо взе да ми писва. Сега събирам малко пари и купувам животни Peace

# 759
  • Мнения: 2 035
А за да минете 17-то в действителност трябва да имате над 200 животни и то без да включвате гризачите и зайците в бройката Wink

Дали в това е проблема newsm78 Аз иам 150 животни и все имам по 2-3 новородени, рядко 6-7-8 и никога 10 Crossing Arms Е направо взе да ми писва. Сега събирам малко пари и купувам животни Peace

Ами аз поне съм с това впечатление  Peace

# 760
# 761
  • Мнения: 4 371
Сузана666, има нова тема. И ако искаш да те добавят, просто кажи, а не цитирай чаршафа от първия пост Peace

# 762
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И се регистрирай според мен!
И аз имам 8 акаунта, ама не искам да ме добавяте със всичките  Wink

Общи условия

Активация на акаунт