В Добрич чакаме сняг и Дядо Коледа - приятел драг(51)

  • 23 843
  • 294
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 821
ЧРД на Жу! Жив и здрав! Весел и щастлив!  hbdtu

Студено ли е много в Добрич? Имате ли газ?
Студено е ... -15  cold, а газта е на принципа "Тука има, тука немА" Crazy

# 196
  • Мнения: 1 219
и мен можете да ме добавите в списъка BlushАз съм  "женена" в Добрич и живеч тук от 2006г.Ако трябват повече данни кажете Peace

# 197
  • Мнения: 166
Благодаря ви за поздравите!


Почерпете се виртуално за здравето на Жужко. Simple Smile

# 198
  • Мнения: 71
Честит рожден ден на ЖУ.Бади жив и здрав и необикновен.  bouquetЧестит празник и на теб мамо.

# 199
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честито на всички, имали повод за празнуване!

Газовата ваканцията за училищата се удължава, за нашето у-ще до сряда засега.

# 200
  • Мнения: 239
Здравейте а кои училища няма да учат знаете ли?

# 201
# 202
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте.Черпя по кафе,докато си пия моето Simple Smile
Положението остава Simple SmileПоне времето уж го дават малко по-добре,че да се разхождаме на въздух,че у дома не се издържа..Какво ги правите малките ...? то няма и едно заведение къде да ги заведем Simple SmileАко има някой по разходки да свирка.
Хубав ден Simple Smile и много слънчев Simple Smile
пс.Честито на празнуващите на патерица-Жужко и Ванко Simple Smile

# 203
  • Мнения: 377
Сисе благодаря за кафенцето !
Нещо трудно върви темата ни напоследък .
А срещата остава ли за четвъртък?А място и час?( питам не за друго ами и членския си внос да съберем за тоя месец) Wink
Спинки как сте?

# 204
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Краси, малко се поразболяхме, но като цяло сме добре. Правим големи изречения и сме толкова нетърпеливи, че се чудя на кого се е метнал. Mr. Green
Вие как сте?

Темата не върви, защото кризата отминава. Чакаме следващото събитие, за да поклюкарстваме.

# 205
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен.Ние преди малко се прибрахме от разходка времето е супер дано да е така,че в къщи не се стои.Мили мами кажете вашите деца с какво играят моята Деси не играе с нищо и прави само бели. Mr. Greenаз ви оставям за сега,че направихме една бела в памперса. Hug Чао за сега.

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 19:36 от svetla_@

# 206
  • Добрич
  • Мнения: 958
svetla_@, много ти е малка още госпожицата, че да играе с нещо. На тази възраст вниманието си не могат да го задържат дълго върху едно нещо. Всичко с времето си. И моментът, в който да си играе сама ще дойде, дори неусетно.  Peace

И ние днес се разходихме по обяд - хем работа свършихме, хем и удоволствията не пропуснахме  Simple Smile

Срещата мисля, че остава, понеже никой не каза нищо друго за място и час.
Значи: четвъртък - 19 ч. - Сплендид. Ще запазя 10 места, ако пък сме повече ще му мислим. И както каза Красито, да съберем членския внос за месеца  Simple Smile

Спинки, да оздравявате  Peace

# 207
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро Simple Smile
И аз искам да дойда на срещата,ама това Сплендит изключих къде е  Rolling EyesКакъв беше този членски внос,че съм пропуснала,ако може искам да се включа Peace
 Peace
Времето наистина бива поне до 15ч,след това започва пак да пада студ..И ние излизаме замалко.Днес пак може да излезем...ама така се изнервям ,че не е почистен центъра #Cussing outнаправо е лудница-лед и то такъв ,че 3дни ще се разтопява при 25гр.....само с къртене се махаа това,ама кой!!!!?Хората като мухи падат!

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 10:56 от SISOLITA

# 208
  • Добрич
  • Мнения: 958
Сисе, Сплендид срещу старото ДСК, до супермаркет Томи  Simple Smile
Членският внос е по 5 лв. на месец за всеки, който иска да има принос за общата кауза. Започнахме да го събираме от м. 12. 2008 г. Събраните пари ще бъдат използвани основно за материали за базарите, които организираме. Някои дават повече от 5 лв., но това е лична преценка.
Досега са събрани 100 лв., като с 30 от тях купихме част от шампанското за Коледия базар, т.е. към момента имаме 70 лв.

# 209
  • Добрич
  • Мнения: 193
Ок,благодаря ти Кеми,.

Общи условия

Активация на акаунт