LaRedoute - кодове - 19

  • 52 011
  • 671
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 140

Намерих го в един френски форум за кодове, работещи по време на разпродажбите. Усетих, че е персонален, защото не работи на нито един от трите ми акаунта, но реших да го пусна тук, все на някого може и да "захапе". А иначе наистина скоро имам рожден ден, но досега не са ме удостоявали с кодове по повод рождени дни, не очаквам и този път  Sad

# 436
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Дали някой може да ми каже този фотоапарат Фотоапаратът  - реф.номер е 8345686, а кодът 22551  на каква цена е с кда за намаление и дали изобщо работи кода. Имам повод през февруари и мисля, че ще е добър подарък, ако разбира се и  цената е добра!  Peace

Предварително Ви благодаря за отговора и се извинявам ако вече е коментирано апаратчето  Hug   bouquet

# 437
  • Мнения: 243
Здравейте момичета!

Дали някой може да ми каже този фотоапарат Фотоапаратът  - реф.номер е 8345686, а кодът 22551  на каква цена е с кда за намаление и дали изобщо работи кода. Имам повод през февруари и мисля, че ще е добър подарък, ако разбира се и  цената е добра!  Peace

Предварително Ви благодаря за отговора и се извинявам ако вече е коментирано апаратчето  Hug   bouquet
Цената му с намалението е 25Е, за мен лично си заслужава парите. Peace

# 438
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Дали някой може да ми каже този фотоапарат Фотоапаратът  - реф.номер е 8345686, а кодът 22551  на каква цена е с кда за намаление и дали изобщо работи кода. Имам повод през февруари и мисля, че ще е добър подарък, ако разбира се и  цената е добра!  Peace

Предварително Ви благодаря за отговора и се извинявам ако вече е коментирано апаратчето  Hug   bouquet
Цената му с намалението е 25Е, за мен лично си заслужава парите. Peace

Linet благодаря за отговора   bouquet
Сега пробвах, обаче не ми го намаля с кода    Sad
Има ли някакво специално изискване, за да проработи?

# 439
  • Мнения: 8 242
Здравейте момичета!

Дали някой може да ми каже този фотоапарат Фотоапаратът  - реф.номер е 8345686, а кодът 22551  на каква цена е с кда за намаление и дали изобщо работи кода. Имам повод през февруари и мисля, че ще е добър подарък, ако разбира се и  цената е добра!  Peace

Предварително Ви благодаря за отговора и се извинявам ако вече е коментирано апаратчето  Hug   bouquet
Цената му с намалението е 25Е, за мен лично си заслужава парите. Peace
Трябва да имаш още нещо в кошницата, не само апарата..

Linet благодаря за отговора   bouquet
Сега пробвах, обаче не ми го намаля с кода    Sad
Има ли някакво специално изискване, за да проработи?

# 440
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, на този пък какви са му условията?
59978 -БД + cadeau service MOKA 4 tasses+sous tasses
Захапва ми, но нито подарък ми дава (а много ги искам пустите чаши), нито БД.
чоколина по добре пробвай от тези ако работи някой,мисля че ще ти харесат повече
аз лично съм много доволна:
56510;56529,74780;74799;14613;14605
пробвай и този пак е чаши,ама какви незнам,ама съм отбелязала че стават Peace- 74705

Всички други кодове за чашите съм ги пробвала - не ми захапват. Tired Само този, но пък не ми дава нито чашите, нито БД... #Cussing out

# 441
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Дали някой може да ми каже този фотоапарат Фотоапаратът  - реф.номер е 8345686, а кодът 22551  на каква цена е с кда за намаление и дали изобщо работи кода. Имам повод през февруари и мисля, че ще е добър подарък, ако разбира се и  цената е добра!  Peace

Предварително Ви благодаря за отговора и се извинявам ако вече е коментирано апаратчето  Hug   bouquet
Цената му с намалението е 25Е, за мен лично си заслужава парите. Peace
Трябва да имаш още нещо в кошницата, не само апарата..

Linet благодаря за отговора   bouquet
Сега пробвах, обаче не ми го намаля с кода    Sad
Има ли някакво специално изискване, за да проработи?

Извинявам се за големия цитат  Embarassed

В кошницата имам още 10 детски дрешки от намалението, но не ми приема кода  Sad
Дали не трябва да са не намалени нешата  newsm78

# 442
  • Мнения: 8 242
Не ти приема кода е едно.. Не ти намаля с кода е друго Simple Smile
Ако не ти го приема нищо не можеш да направиш Simple Smile

# 443
  • Мнения: 0
duhi_puhi  благодаря   bouquet


 

# 444
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Не съм ви изчела докраи,така че ако е коментирано извинете ме,но бързам да споделя с вас кои кодове ми дадоха БД.
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4683900& … ue&ksource=-1
две калъвки сложих от тези на so home и с код 31402 и 31399 ми махна доставката и ми даде подарък десертни чинии в сиво Laughing
МОМИЧЕТА СЕГА ПРОБВАХ И НА ЕДНА КАЛЪВКА МАХА ДОСТАВКАТА И ДАВА ПОДАРЪКА Peace

На същата калъвка и 31372 маха доставката,но няма подарък #Cussing out

И по малко пишете ,че не мога да ви изчета Mr. Green,а другата тема само като погледна колко е набъбнала и се отказвам да се захвана с четенето Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 15:26 от kras8204

# 445
  • Мнения: 1 685
При мен пък единствено 31372 ми маха доставката.Другите ми дават подарък, но не махат доставката.
Благодаря Крас!

# 446
  • Мнения: 119
kras8204 , златна си!
  bouquet

# 447
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
При мен пък единствено 31372 ми маха доставката.Другите ми дават подарък, но не махат доставката.
Благодаря Крас!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 448
  • Мнения: 3 219

Намерих го в един френски форум за кодове, работещи по време на разпродажбите. Усетих, че е персонален, защото не работи на нито един от трите ми акаунта, но реших да го пусна тук, все на някого може и да "захапе". А иначе наистина скоро имам рожден ден, но досега не са ме удостоявали с кодове по повод рождени дни, не очаквам и този път  Sad

Пепи, а дали си посочила рождените ви дати Thinking. Защото аз получих преди рождения ми ден и на двата ми акаунта тази оферта, даже пуснах преди два дни поръчка с този код. Другия ми акаунт е на името на мъжа ми, но рождена дата съм посочила моята, така че два пъти ми пратиха кода, но беше различен, а подаръка е същия. За мъжете е друг....да взема да променя на мъжо на акаунта датата,че скоро ще има рожден ден.
Между другото, пишеше ,че важи 3 седмици,но не е така. Имах рожден ден на 7 декември, а кода използвах на 9 януари.

# 449
  • Мнения: 1 140
МерСедес, посочила съм ги, на трите акаунта са три различни рождени дати - моята, на съпруга и на майка ми, и на децата съм посочила, ама нищо, а от година и половина пазарувам, с други думи по два пъти кажи-речи рождени дни сме имали, откакто съм се регистрирала  Sad

kras8204, на мен ми приема кодовете с продукт на So home, но доставката не маха. Може би, защото повечето неща са ми от албанците, но слагах ей така пробно разни работи от зеления сектор и така и не можах да я постигна тази БД. На теб на каква сума ти беше поръчката и по-точно на каква сума от зеления сектор? Имаше ли нещо ненамалено или всички ти бяха от намалението?

Общи условия

Активация на акаунт