ТРАНС... срещата на АПРИЛки'08г. епизод II

  • 25 785
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Такааа...реших от някъде да я похвана Wink за улеснение направих нещо като въпросник,на който тези ,които са навити за срещата на годината могат да отговорят и по този начин ще се улесним Peace

1.Устройва ли ви решението,което взехме срещата да се състoи в центъра на България и по точно във/около Велико Търново?
2.Какъв хотел предпочитате,по тих и закътан / в някое селище/ или на пъпа на града?
3.Каква стая ви устройва-единична,двойна ,апартамент или друга?
4.Колко нощувки предпочитате?
[/i][/b]
[/size]
Аз имам няколко предложения за хотели,прегледайте ги Peace Давайте и вие идеи за да обсмисляме Thinking

1.хотел Усоето (Елена)
2.Балювата къща
3. хотел Сезони (Трявна)
4. хотел Бръшлян (Трявна)
5. хотел Марагидик (с.Априлци)
6.Имението
7. комплекс Чакали (Елена)
8. хотел Априлци (с.Априлци)
9.хотел Панорама (с.Априлци)
10. хотел Дива (с.Чифлика/Троян)
11. парк хотел Дряново (Дряново)
12.хотел Фенерите (с.Кметовци/Габрово)

Примерни менюта за вечеря:

Вариант 1
мексиканска салата
кашкавал пане
пилешка пържола
ком.гарнитура
дом.торта
питка
безалкохолно 1бр.
ракия 0,50мл об
.
---------------------
20,49лв

Вариант 2
овчарска салата
чушка бюрек 2бр
сп.мара гидик .пилешки
пържени картофи
крем карамел със сладолед
питка
безалкохолно1бр.
ракия 0,50мл от.

------------------------
21,84лв

Вариант 3
овчарска салата
фаршировани гъби
свинска карета
картофено пюре
палачинка
питка
безалкохолно 1бр.
ракия 0,50мл об.

---------------------------
21,84лв

Вариант 4
шопска салата
сирене пане
сп. мара гидик -свински
зад.зеленчуци
сладолед нуга 2т.
питка
безалкохолно 1бр.
ракия 0,50мл .об

-----------------------
23,14лв


Примерни менюта за обяд:


Вариант 1
таратор
мусака
палачинка
питка
безалкохолно 1бр

-----------------------
8,19лв

Вариант 2
супа топче
руло стефани
мляко с ориз
питка
безалкохолно 1бр.

----------------------
7,61лв

Вариант 3
картофена супа
свинско със зеле
крем карамел
питка
безалкохолно 1бр.

------------------------
7,69лв

Вариант 4
супа пиле
пасарелски кебап
мляко с боровинки
питка
безалкохолно 1бр

-------------------------
8,92лв

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 17:18 от *Сиска*

# 1
  • София
  • Мнения: 67
Сисе,18,19,20.04 са Великденските празници, тези дати автоматично отпадат.Иначе около В.Търново по всяко време за мен е ок.Ако трябва мога да съействам,имам много силни "агенти"  там като една болярска снаха.

# 2
  • Мнения: 319
Еми...да си остане тази дата,няма да я трия!Ние преди време правихме анкета и най-много гласове получи Велико Търновския район Peace Ще се радваме на помощта ти galia_ilieva Grinning

# 3
  • Мнения: 96
Копирам си поста от другата тема:
На 19.04. 2009 е Великден ,съотв предходната неделя е Цветница - предполагам ще отпаднат като варианти.

Тъй като болшинството от децата ще празнуват 1 вия си рожден ден през април, може да помислим за месец май като вариант, когато ще са минали личните празници.

ПП Сега видях, че Sisee е добавила и май месец.... Peace

# 4
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз засега се въздържам,защото моя нали е без книжка до края на април. Mr. Green
Но ще следя темата и евентуално,ако се вземе решение за май месец може и да имам шанс за срещата!

# 5
  • Мнения: 319
Понеже добавих и нови дати /от май месец/ и премахнах 10,11,12 април /Цветница/ както и 17,18 и 19 април /Великден/ нулирах гласовете дотук  и ще ви помоля тези ,които гласуваха да го направят наново Peace[/i]

# 6
  • Мнения: 70
Сисее, страхотни предложения  Peace
Хвърлих им по едно око, сега ще ги огледам по-хубаво. Но като че ли предложенията с къщичките най ми допадат. Трябва да видим и колко хора ще се съберем, за да преценим дали капацитета на хотела е достатъчен.

# 7
  • Мнения: 130
Ами щом пък Ева_мери ще може май да дойде:)))...
Аз ще съм на работа и не знам кога какви ангажименти ще възникнат, но все пак - ще се запиша, пък квото стане...
Вижте сега - хвърлих 1-2 очи на хотелите  като легла:

Усоето – 27 стаи (17 стаи и 10 лукс. Апарт)
Блювата къща – 17 стаи, не видях хубав двор
Сезони – 63 стаи и 3 апарт, стаите са поносими, до Борова гора
Бръшлян – 7 апартамента – май ще го изключим
Марагидик – 16 двойни стаи, 11 къщички – дворът много ми хареса...собствениците - също Laughing
Имението – 46 легла, хубав двор, малко оскъдни стаи (вж. Интериор)
Чакали – 6 стаи + 6 апарт – пак отпада...

Някак си да направим един предварителен списък, поне да видим ГОРЕ_ДОЛУ колко ще сме, че така съвсем в тъмното целим - 20 стаи ли, 50 ли...За мен не е задължително да е на пъпа на града, но пък не е зле да е близко, защото с деца сме все пак - знае ли човек...да не е на съвсем усойно място искам да кажа. От голямо значение е двора за мен - особено ако е май! Стаите нямат ЧАК толкова голямо значение. Ресторант (сигурно вечер ще е хладно) и двор - това са ми по-големите мерила. Ще се арзровя и аз. Btw, СтЗ също е централно...аз специално съм за Болярско де.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 939
За мен също е малко раничко, но ще поразмисля по въпроса а пък и най-малкото - мога да помогна при организацията, че и аз като Галия съм от болярските снахи  Laughing
Сисе   bouquet

# 9
  • Мнения: 319
helenblondy Аз мисля,че максимум 20 семейства ще се съберем! За мен също двора е  от по- голямо значение,стаите не ме интересуват чак толкова Peace Аз предпочитам хотела да е в някое село /близо до града/ да има хубав,зелен двор,да е подходящо за деца Peace

# 10
  • Мнения: X
само да кажа малко лични впечатления от усоето-сега бях там на банкет за коледа-много приятен комплекс близо до Елена, със зелени поляни, детска площадка и малък басейн навън, също механа-хубава, къщите на хотела-нови във стар възрожденски стил, това е, което знам-хареса ми на първи прочит.

# 11
  • София
  • Мнения: 67
Подкрепям началото на май 8,9,10,Ласи е права нека да минат личните празници и след това да му ударим спокойно по едно. Аз съм за Имението и Елена, ще проверя някой варианти и за Арбанаси ако нямате нищо против. Много ще се радвам ако идеята се реализира!

# 12
  • Мнения: 319
От предложенията ,които дадох аз най ми харесва Марагидик хубав, зелен двор и лятна градина,изглежда ми много уютно Peace Защо не мога да видя цените обаче Thinking Видях вече цените,супер са според мен...68лв за двойна стая Peace а за къщичките пише от 32 до 48 лв на легло Peace
galia_ilieva гледах в Арбанаси,но там са предимно вилички Peace

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 23:37 от sisee

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Гласувах за 8,9,10 май за мен тези дни са удобни  Peace

# 14
  • Мнения: 54
Мами, на мен като дати 7,8,9 Май много ми харесват  Peace От предложенията Марагидик - най-мого ми допадна  Peace

И нека не забравям - Сиска, бравос зза темата, има нужда от такава, защото има доста неща за обсъждане - така всичко ще е синтезирано и дискусиите ще са по-ясни  Peace

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 00:07 от Vanyivan

Общи условия

Активация на акаунт