Звездни компромати - 39 част

  • 34 504
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
# 376
  • Мнения: 17 546
Тук понякога е като гнездо на змии, но се свиква  Peace
Ей, да му се не види! ooooh!

# 377
  • София
  • Мнения: 23 096
Тук понякога е като гнездо на змии, но се свиква  Peace
Ей, да му се не види! ooooh!
Хайде, хайде, не го казах с лоши чувства - момичето се нуждае от успокоение  Peace
Ами гадничко е, ентусиазиран новак постнал си нещо, а вземат и го оплюят изневиделица, при това доста грубичко... Не е много приятно, всеки може да сгреши.
Керем, сега отиди на темата "Как ви посрещнаха във форума след първата ви публикация", има какво да споделиш.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 11:50 от tonkabonka

# 378
  • Мнения: 5 622

БУБЕ, много ти е хубава катеричката  Wink


Виж колко е малка, но пък колко е рунтава  Mr. Green


От видеото на наградите на Блясък (тия пък от кога раздвават награди?!  Tired ) ми стана ясно, как всички се клонингизират...Всички са натруфени в най-нови и маркови (вероятно) дрешки, удължени коси и силиконови цици.....  Confused

Не видях една "мацка" да е възможно най-естествена, откъм грим, прическа (нещо по-скромно от вградена и тупирана или буйно накъдрена 10 реда коса..) или да е поприкрила силикон под блузка..Това дето като имаш силикон го демонстрираш (разбирайте да забравиш да се облечеш), не го разбирам, честно..  Rolling Eyes


# 379
  • Мнения: 5 622
Определени за най-каривите и желани жени в света - моделите на В … sp;    
Някой дупета са под сякаква критика , и то за модели  ooooh!
Не намерих снимка в лице ( в тази подредба на дамите ) .
С белите панталони е Хайди , до нея посока (ваше ) дясно е Мариса , след това Алесандра Амбросио  Sick  ,  след това е Даутцен Крус , до нея Изабел , а до Изабел е Ана-Беатрис Барос .
От Хайди посока ваше ляво 2рата (без да броим Хайди ) е Адриана Лима  , според мен най -заслужава титлата Супер модел . Алесандра е късокрака и има провиснало дупе ...  ooooh! к'къв модел е ... па и супер  Rolling Eyes

  Тук   снимката на Мадона , която беше вече показана , но в по -голям размер ... (може да се забележи , че е окосмена дори и по глезена ). А Тук   можете да видите цялата фотосесия . Гърдите са и добри  Wink


  Цък - тазгодишната класация на аксмен.ком . Само за информация Джоли е на 42 място , Адриана Лима на 19 а Моника Белучи на 18 .  Laughing


Нищо не ми се отваря освен класацията на аскмен.ком и цялата фотосесия на Мадона  Confused

Сложи, моля те, ако трябва снимките директно в поста  Hug

# 380
# 381
  • София
  • Мнения: 23 096
Как се е вредила Андрейчето да се снима с моята идолка от детските години  Close  Днес денят ми за ужас започна с Андреа, която участваше в "Здравей, България" - Милен Цветков съвсем явно я подиграваше, чак жал ме хвана.

# 382
  • Мнения: 5 622
На еротичните фотосесии ги карат да си отварят леко устните  Wink Може би с подтекст към мъжете "готова съм да ти го поема" Или нещо такова.

Явно добре е усвоила тази "техника" или пък се е родила научена  Laughing

# 383
  • Мнения: 101
Тонка, тя е била подгряваща на Лепа Брена в Банско миналата седмица.

# 384
  • София
  • Мнения: 23 096
Тонка, тя е била подгряваща на Лепа Брена в Банско миналата седмица.
Ау, добре че Лепа Брена няма нужда от подгряване! Те затова са поканили Андреа  Wink Това с идването на Брена в Бг съм го пропуснала. Чух, че лятото ще направи голям концерт на Васил Левски, ако се не лъжа. Даже и дата казаха, но не я запомних.

# 385
  • Мнения: 13
Определени за най-каривите и желани жени в света - моделите на В … sp;    
Някой дупета са под сякаква критика , и то за модели  ooooh!
Не намерих снимка в лице ( в тази подредба на дамите ) .
С белите панталони е Хайди , до нея посока (ваше ) дясно е Мариса , след това Алесандра Амбросио  Sick  ,  след това е Даутцен Крус , до нея Изабел , а до Изабел е Ана-Беатрис Барос .
От Хайди посока ваше ляво 2рата (без да броим Хайди ) е Адриана Лима  , според мен най -заслужава титлата Супер модел . Алесандра е късокрака и има провиснало дупе ...  ooooh! к'къв модел е ... па и супер  Rolling Eyes

  Тук   снимката на Мадона , която беше вече показана , но в по -голям размер ... (може да се забележи , че е окосмена дори и по глезена ). А Тук   можете да видите цялата фотосесия . Гърдите са и добри  Wink


  Цък - тазгодишната класация на аксмен.ком . Само за информация Джоли е на 42 място , Адриана Лима на 19 а Моника Белучи на 18 .  Laughing


Нищо не ми се отваря освен класацията на аскмен.ком и цялата фотосесия на Мадона  Confused

Сложи, моля те, ако трябва снимките директно в поста  Hug



Другата снимка на Мадона (дето в по голям формат ) тя е част от тази фотосесия .  Grinning Hug
Има ли други засечки   на друг  Thinking
Снимката на моделите е много голяма да я сложа в самият пост , а пък и чак толкова голям компромат не е ...
Просто съм си дупеманка , а тези момичета са световно признати за най-красиви , най-богати сред моделите .. абе избощо най най .. а  кат им хвърлих поглед в гръб  ooooh!  Та всяка втора българка е по хубава от половината   Wink

# 386
  • Мнения: 101
То ще се чуе Wink Само дано пропуснат конкретната подгряваща особа.

# 387

Общи условия

Активация на акаунт