My toys - В света на игрaчките - 6!

  • 16 924
  • 345
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 260
marianik, а колко време горе-долу, след като им върнеш артикул, ти заверяват картовата сметка със съответната сума?  newsm78 Писаха ми, че ще получа и автоматичен мейл, след като получат стоката. В сайта на GLS излиза, че вчера сутринта това е станало, но до вечерта нямах мейл. Ще мога да си проверя пощата чак довечера. Засега нямам нищо и в профила си в My Toys (в него поне влизам и от работата).  Peace Мерси предварително за отговора!  Hug

# 331
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
marianik, а колко време горе-долу, след като им върнеш артикул, ти заверяват картовата сметка със съответната сума?  newsm78 Писаха ми, че ще получа и автоматичен мейл, след като получат стоката. В сайта на GLS излиза, че вчера сутринта това е станало, но до вечерта нямах мейл. Ще мога да си проверя пощата чак довечера. Засега нямам нищо и в профила си в My Toys (в него поне влизам и от работата).  Peace Мерси предварително за отговора!  Hug

След като ти се появи в профила(в самата поръчка-срещу артикула пише retourniert am...) ,съответно и мейл за това ,че са получили пратката-може би до 1-2 дни ще ти заверят и картовата сметка .

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Здравейте
Моля, кажете ми колко време след поръчката и получаването на потвърдителния имейл изпращат втори имейл, че поръчката е тръгнала?
 Peace

На мен изобщо не ми изпратиха, следих си в профила в сайта  Peace

# 333
  • София
  • Мнения: 285
Има ли проблем, според вас, ако адреса на плащане и имената при адреса на плащане, които съм посочила в данните си при регистрация се различават от тези по кредитната карта (името само по изписване Silvia, а не Silviya, както е в кредитната ми карта)?

# 334
  • Мнения: 3 576
Някаква идея защо това Лего е толкова евтино, а съдържа 650 части???
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1645821

В момента поръчвам допълнителни части и се учудвам от цената на този комплект, сравнена с това например: http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1645863

Защо е такава разликата, като съдържат еднакво количество?

# 335
  • Мнения: 200
Някаква идея защо това Лего е толкова евтино, а съдържа 650 части???
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1645821

В момента поръчвам допълнителни части и се учудвам от цената на този комплект, сравнена с това например: http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1645863

Защо е такава разликата, като съдържат еднакво количество?



Първото е намалено с 40 %  , иначе ако гледаш реалните им цени си е по скъпо .

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 12:52 от Танчето

# 336
  • София
  • Мнения: 6 260
Има ли проблем, според вас, ако адреса на плащане и имената при адреса на плащане, които съм посочила в данните си при регистрация се различават от тези по кредитната карта (името само по изписване Silvia, а не Silviya, както е в кредитната ми карта)?


Аз съм нямала проблеми - по паспорт и профил съм Anguelova, а по карта - Angelova.  Peace

# 337
  • Мнения: 3 576
Аз съм нямала проблеми - по паспорт и профил съм Anguelova, а по карта - Angelova.  Peace
А ако името от профила е различно от това на кредитната карта??

# 338
  • София
  • Мнения: 6 260
Аз съм нямала проблеми - по паспорт и профил съм Anguelova, а по карта - Angelova.  Peace
А ако името от профила е различно от това на кредитната карта??

Името е еднакво, имам разлика от една буква при изписването на името на латиница.  Peace Адресът на картата и този за доставка съвпадат - това принципно се гледа по-често при плащания с кредитни карти.

# 339
  • Мнения: 3 576
Е именно де, напълно различни са.
От моя профил ще плащам с чужда карта, проблем ли е?

# 340
  • София
  • Мнения: 6 260
Е именно де, напълно различни са.
От моя профил ще плащам с чужда карта, проблем ли е?

Мисля, че имаше и такива поръчки.  Peace Предполагам, особено ако адресът съвпада, няма да имаш проблем.

# 341
  • София
  • Мнения: 285
Аз съм нямала проблеми - по паспорт и профил съм Anguelova, а по карта - Angelova.  Peace
А ако името от профила е различно от това на кредитната карта??

Името е еднакво, имам разлика от една буква при изписването на името на латиница.  Peace Адресът на картата и този за доставка съвпадат - това принципно се гледа по-често при плащания с кредитни карти.

А това с адреса? Адресът ми по картата е домашния ми адрес, защото така е по лична карта, а този, на който искам да е доставката, е друг, тъй като е по-сигурен, има човек на него. Дали ще е проблем? И дали в такъв случай и в адрес на плащане в профила трябва да отразя този по кр.карта, който ще е различен от този за доставка?

# 342
  • София
  • Мнения: 6 260
Аз съм нямала проблеми - по паспорт и профил съм Anguelova, а по карта - Angelova.  Peace
А ако името от профила е различно от това на кредитната карта??

Името е еднакво, имам разлика от една буква при изписването на името на латиница.  Peace Адресът на картата и този за доставка съвпадат - това принципно се гледа по-често при плащания с кредитни карти.

А това с адреса? Адресът ми по картата е домашния ми адрес, защото така е по лична карта, а този, на който искам да е доставката, е друг, тъй като е по-сигурен, има човек на него. Дали ще е проблем? И дали в такъв случай и в адрес на плащане в профила трябва да отразя този по кр.карта, който ще е различен от този за доставка?


Може и така да мине.  Peace Принципно за разминаването в адреса ДСК ме предупреждават в общите си условия:

Възможно е някои сайтове да изискват адресът за фактуриране, който се попълва при покупка, да е същият като този, посочен при банката, издател на картата.

Аз лично си следя пратката в сайта на GLS и ако няма да съм на посочения адрес, предупреждавам да ми я донесат другаде (освен номера на пратката, от "Интерлогистика" може да питат за адреса и името на получателя).

# 343
  • Мнения: 2 122
аз докато питам и ми донесоха нещата
снимах моята част от поръчката
доволна съм естествено:
http://www.mimito.snimka.bg/album.php?album_id=331878&pid=10257723

# 344
  • Мнения: 678
Някаква идея защо това Лего е толкова евтино, а съдържа 650 части???
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1645821

В момента поръчвам допълнителни части и се учудвам от цената на този комплект, сравнена с това например: http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1645863

Защо е такава разликата, като съдържат еднакво количество?

това LEGOе с 650 части , но не може с него да се строят къщи - няма киримидки , няма прозорци , врати , а дори и гуми за колички няма. Липсва и платка за строене. Кутия картонена - не можеш да съхраниш в нея нищо построено.
Явно за това е с ниска цена, въпреки броя части .
другото LEGO е също с 650 части , но виждам че само една малка къщичка може да се построи и 3 малки колички. Няма допълнителни / готови /елементи като човечета и др. А и с тази картонена кутия - пак същата работа - няма да послужи за нищо .
Цената му за това е ниска въпреки броя части .

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 13:51 от poli_

Общи условия

Активация на акаунт