Зимен фотошоп

  • 23 097
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 771
leni_vas, на мен много ми харесва. Бих опитала с ръкописен, неголям  надпис в жълто и евент. черно под снимките. И 8-мартенската много ми допада!

Я, да ви питам...От месеци не съм сваляла скрапове. Когато търсих за конкурса, останах с впечетление, че вече има много по-малко хубави фрибита, а повечето дизайнерки, които преди предлагаха безплатно, продават. Деиствително ли е така?

И аз съм останала с такова впечатление. И аз все по-рядко свалям, защото правя рамки само за конкурсите, но определено хубавите скрапове са платени, което обаче си е съвсем естествено. Аз повече се чудя при това изобилие от платени и безплатни неща, доколко се продават платените китове? Изключвам тези на най-популярните дизайнери, за тях съм сигурна.

# 421
  • Мнения: 668
Аз съм новичка,разглеждам в интернет и ще ми приятно да сложа един сайт с интересни неща за всички ви Laughing


http://www.magiagifs.com.br/

# 422
# 423
  • София
  • Мнения: 2 161
unrealexp : Интересно хрумване за снимката Wink

# 424
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честит 8 март! Да сте винаги обичани, уважавани и много щастливи дами!

# 425
  • Мнения: 156
Честит празник, мили момичета! Hug
Бъди  желана, бъди красива, бъди уверена и дива!Щастие дарявай на света!Бъди благословена, че си жена!

# 426
  • Мнения: 473
Честит празник !!!

Правя си покана за РД на момченцето ми и преди да я пусна ми се иска да чуя мнението ви. Да кажете какво да преправя.
Иска ми се на тази снимка която е голям да е размарано зад него, но немога да го изрежа хубаво. Ще дам линк към .psd файла
ако някой има желание да ми помогне или да преправи нещо,  въобще ако някой има по интересна идея и има желание да го направи. Искаше ми се да е в синьо,но незнам как да сменя цветовете на фона и рамката  newsm78
Също така ми се искаше шрифта на текста да е като елемента на който пише Happy birthday но нямам такъв  Blush

ето линка  http://www.4shared.com/file/91723159/98db780a/___-_.html

а ето и самата покана


eто още едни вариянт (май този шрифт е по подходящ)

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 12:23 от Cvete™

# 427
  • Мнения: 139
честит празник мили момичета!!!

пожелавам ви един прекрасен ден! Hug

# 428
  • Мнения: 2 818
Цвете, на мен втората повече ми харесва Simple Smile Има изпусната запетая след засмян. Бих пробвала и някакъв син/зелен вариант, че все пак е момче Simple Smile

Честит Празник на всички, които празнуват днес!   bouquet

# 429
  • Мнения: 1 008
Cvete™ , много ти благодаря че си ползвала кита ми  Hug Харесват ми поканите и текста.
Идеята ми за жълтите листчета е да пише там датата  Grinning
За шрифта, ще проверя кой съм ползвала ... и не знам как мога да го изпратя... най рано довечера обаче.
За снимките няма да имам възможност да ти помогна, на село съм в момента, а от утре тръгвам на работа... и времето няма да ми достига  Sad Иначе с удоволствие  Hug
Цвета само на рамката може да промениш с маска. Аз често правя така. Отиваш на съответния слой, натискаш Q, после избираш подходяща четка и рисуваш съответно върху рамката. Натискаш пак Q. Селектира се това върху което си рисувала. Ако някъде си пропуснала съответно натискаш пак Q и го оправяш. Обръщаш селекцията и с  Hue/Saturationпроменяш цвета  както ти харесва. Даваш контраст, шарп и т.н. докато получиш желания цвят  Peace
Има и други начини, но в момента без фотошоп не мога да обясня.

# 430
  • Мнения: 473
cher благодаря ти за страхотния кит   bouquet Много ми харесва  Heart Eyes В тамата ни в отчетни пак съм го ползвала за всичките ни дечица.
Ще пробвам да сменя цвета на рамката както си обяснила, пък може да сменя фона. Имаше и в синьо.

# 431

Общи условия

Активация на акаунт