Диета - "Японско чудо" - 18 част

  • 33 734
  • 437
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 564
Даниелка,
сутрин след като се събудя, за 15-ина мин си правя раздвижване, разтягане и едно упражненийце за талия (от изправен стоеж наклони настрани) и още едно комплексно, което намерих тук в нет-а. Нищо особено, но много добре ми действат. Вечер малко коремни преси.
Последните 2-3 години никакво натоварване не съм имала и лекинка-полекинка трябва да си възвърна формата. Та затова по толкова малко за сега.
От днес реших да заменя комплексното с 5-мата тибетци (тука от форума го намерих). Не че е лошо упражнението , ама нямам сутрин толкова време. Иначе съм замислила след празниците да почвам комбинирана гимнастика в 'Малеевите', но ще си запазя тибетците сутрин Simple Smile

# 211
  • Мнения: 2
И аз правя тука едни упражнения по 20 мин на ден нещо като твоите  и за това питам Simple Smile Благодаря ти и успех Hug

# 212
  • Мнения: 205
Привет ,момичета.Аз още съм си 50 кг Sad.За сега съм на едно кафе,2 доматчета,малко краставица,100 г сирене и една ябълка.Колежките ми казват,че съм отслабнала,ама аз не виждам разлика-освен,че коремът ми е по-мъничък.За довечера съм решила да си направя яйца по панагюрски .Оф,дано вече утре да съм поне 49,5кг Praynig

# 213
  • Мнения: 564
Цвети, и аз като го гледам кантара, нещо има застой, но наистина видимо съм заслабнала и поприбрала! Аз затова реших по-рядко да се тегля, а и да се си взема мерките с метърчето и тях да ги проверявам през няколко дена  Hug
А и съм сигурна, че дори и да не е сега точно, диетката ще ги 'изяде' тез килца след някой и друг ден  Peace
Давай в същия дух, не се отчайвай!

# 214
  • Мнения: 2
Аз няма как да се изтегля защото няма кантар , но когато свърша диетата ще се премеря където намеря Simple Smile и ще ви докладвам

# 215
  • Мнения: 564
Danielka_, стискам палци за един голяяяяяяям минус!!  Hug
Аз също не се мерих днес, ще го направя след като ми свърши диетата - в петък сутринта.
Иначе - режимна отвсякъде. Упражнения - редовно.  Mr. Green
Това, на което най-много се радвам е, че не изпитвам вече онази безумна лакомия, която ме караше да ям най-безразборно и като за последно  Embarassed. Дори снощи, когато ми беше денят без вечеря, ни най-малко не съм се 'измъчила'. Та дори и сега да не сваля, то основите са положени Simple Smile))
Хайде, лек ден на всички!

# 216
  • Мнения: 2
И аз се чувствам много добре днес само пропуснах упражненият Simple Smile Успех на всички много минуси и усмивки Bobeto Благодаря за подкрепата Simple Smile

# 217
  • Мнения: 1 454
Здравейте момичета Simple Smile
Искам да ви попитам нещо...свалих към 3-4 килограма с японското чудо и сега ми остават още няколко дни - в неделя я свършвам, имам обаче още за отслабване...
Предполагам има и други като мен...а една и съща диета трябва да се сменя на две седмици - Според вас коя е подходяща и различна, ударна за да уморя и последните килограми...
Какъв е вашият опит?

Аз мислех за моно..., но Simple Smile

# 218
  • Мнения: 564
Здравей J_Jr ,
Аз съм на същия хал като теб, но с мааалко повече оставащи за сваляне кила  Mr. Green
На мен днес ми е последния ден обаче. Та лично за себе си реших, че ще почвам зелевата супа, защото няма да мога да понеса още една седмица на яйцата Simple Smile И аз си мислех за монодиетата,струва ми се подходяща, но като че ли на мен ще ми е по-лесно със супата, та затова избрах нея. Междувременно спазвам и лунуванията  Hug
Все някой ден ще има резултат! ooooh!

# 219
  • Мнения: 1 454
Бобето, здравей...
Аз зелевата никога не съм я правила , а и на работа ще ми е кофти да мъкна супи Simple Smile
За това щом и ти си мислила за моно...на мен тя ми е по-удобна...значи...ще я избера нея Simple Smile
Чудничко !

Нямам търпение да стана още по-слабааа Simple Smile  bouquet Hug  bouquet

# 220
  • Мнения: 2
Ох и аз нямам търпения . Ако можеше да махна с вълшебна пръчица щеше да е супер , но нямам тъкава под ръка . Единственото хубаво което разбрах от качването на килограмите е че тялото ми не е дар , че когато се тъпча с буклуци и не тренирам  то ще се промени . Говоря така , защото цял живот съм била 55 килограма на 177 см. , което е като анорексичка . Мислех си че никога няма да напълнея , но уви станах почти 70 кг . което си е доста ГОЛЯМА  разлика . Запознах се с неща като целулит , стрии , диети , което не бях срещала до сега в живота си . Та мисълта ми беше , че разбрах ,че ако не подържаш тялото си с добра храна и упражнения , няма как да изглеждаш добре. Благодаря на всички ви за подкрепата , защото тези вечни диети направо ме убиват . Пожелавам на всички да свалят килограмите които искат , да са щастливи и усмихнати Simple Smile  bouquet

# 221
  • Мнения: 1 599
Момичета, не смея да се появя тук, че за 4ти днес от както почнах диетата само половин килце има надолу! А уж упражнения, диети, наливай се с вода...ще я изкарам до край, но дано да се пораздвижи надолу кантарчето, че ще ми замре желанието  Joy

# 222
  • Мнения: 1 454
Марис, предвид че МРАЗЯ яйца и месо...трябва да призная, че диетата е невероята просто...
Не гледай килограми...

Аз започнах с 57-58кг и сега седмица и половина по-късно кантара показва едва 55кг...но това няма значение защо виждам , както и другите колко много съм отслабнала...наистина има ефект и дори не вярвам на очите си...Кантара мръдна може би...онзи ден...иначе предната седмица се качвах и въобще не бях мръднала Simple Smile
Спрете с тези кантари защото само ти убиват мотивацията...премери се след две седмици и ще видиш какъв хубав резултат ще имаш Simple Smile

# 223
  • Мнения: 564
Мдаааа.. и аз стигнах до този извод за кантарите Simple Smile Затова и спрях да се меря. Меря се основно по дрехите. А там резултатът е поощрителен  Wink

Даниелка,   Hug

# 224
  • Мнения: 1 599
и аз така ще направя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт