Режимите на Ипократис 11

  • 19 125
  • 327
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 910
Добро утро!

как сте,момичета?
при мен вчера мина успешно деня,даже и 45 мин на короса направих+ малко коремни
лек ден! Hug

# 316
  • Мнения: 12
добро утро, Деско, мерси за кафенцето, тъкмо пия второто, че и една глава ме боли от сутринта .....
и при мен вчера беше успешно, само дето ми дойде и съответно сега ще задържам няколко дни
тази сутрин закусих с едно малко плодово млекце, сега по някое време сигурно ще изям една ябълка, за обед и нататък ще видим, но със сигурност ще е нещо режимно ....

лек и успешен ден на всички   bouquet

# 317
  • Мнения: 241
добро утро и от мен
от мен(туй ми е закуската):




хайде нека и аз като Проклетница И dess76 да съм режимна днес!!!  newsm03
Да ви кажа и една случка от вчера... да се смея ли се чудя, да плача ли.
Вървя си аз към къщи, точно съм се видяла с една приятелка и в прекрасната вечер решавам да се поразходя по софийския център вместо с трамвая. На Каравелов свивам надясно към Паренсов и гледам една бабка от втория етаж на престарялата кооперация вика за помощ минувачите. Спирам се аз и тя с пресипнал глас обяснява как са я зарязали роднините да умира сама и не е яла от 2 дни Shocked питам я няма ли телефон или ключове поне, да излезе, да потърси помощ, или телефона на роднини. Нямала... Била я заключила дъщеря и сама. Обади се на някой ми казва. На кой? Звъня аз на полицията. Междувременно съседката и подаде глава за малко и само като видя че ще я питам нещо се скри  #Cussing out Идват хората след 20тина минути, взеха ми данните от личната карта, почнаха да се ужасяват хората и те, полицая вика: 'зарязали са я сега, ама като дойде време за наследници', че даже и ми каза 'много Ви благодаря', направо ме втрещи. Не очаквах толкова добро отношение от човека след като му създавам и работа...
Викам си леле... ако и аз стигна дотам децата ми да ме заключват и да вряскам по улицата... мани.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 09:48 от SharenaSol

# 318
  • Мнения: 910
добре започваме месеца режимни,дано продължим така и докрая Peace
хей,Гиги как си?

# 319
  • Мнения: 12
Солчице, ти направо уби всичко детско в мен  #Crazy #Crazy
какво ли ни чака и нас от нашите деца, не знам ........ newsm78

# 320
  • Мнения: 241
Солчице, ти направо уби всичко детско в мен  #Crazy #Crazy
какво ли ни чака и нас от нашите деца, не знам ........ newsm78
така си е... най малкото да не я бяха оставили така, дори и да е с деменция жената... каза че иска да се хвърли през балкона.  no
айде че точа зъбки за обядддд

# 321
  • Мнения: 12
аха, и кво яде?
щото аз телешко варено, обаче в офиса бяха донесли милинки и еклери и ......... така де, за наказание довечера съм само на 1 активия  Mr. Green

# 322
  • Мнения: 241
 Laughing Laughing Laughing Laughing еклериии о неее..
още една история от днес:
току що видях една румънка с която бях на обучение миналата година от работата. Свалила е 20 и няколко кила. Не можах да я позная!!!!!! Друг човек. Трябваше да ми кажат , за да се сетя коя е....
тотално различна, само по очите я познах че е тя, само очите и бяха същите !!!!!!!!!!!
толкова тотално различна - слаба , фина, а преди беше яка дунда... възхитих се. Ползвала е Herbalife. Не знам какво точно е това, и не че това е чудото де, но все пак още повече така ме нахъса... станала е направо мадама.

# 323
  • Мнения: 12
така, така, забивай ми ти пирони в ковчега, аз се натъпках с 2 еклера, ти ми разправяй как била станала фина мацка, па и аз имам 20 + да свалям
ааааааааааааааааааааааа, не е честно така  Mr. Green
ама аз от утре съм стриктна, ша видиш ти с твойто "здравословно хранене"  hahaha

# 324
  • Мнения: 241
Къде сте бря newsm78
Днес бях на планина - от Лозен до Пасарел през Пасарелската планина - 3 часа стабилно ходене - чувствамм се сууупер, изморена и все пак отпочинала

чудех се за идеята за срещя - има ли навити?

# 325
  • Мнения: 12
Добро утро
Солчице, вчера и аз се чудих къде са, стигнах до извода,  че са се покрили и хапват сладкиши  Mr. Green
и аз вчера 3 часа търчах след дребния с колелото, краката ме болят, но определено се чувствам добре

за среща не ме бройте, много съм далеч

лек ден на всички   bouquet

# 326
  • Мнения: 910
Добро утро!
писах писах и накрая го изтрих ooooh!
аз не хапвам точно сладкиши,ама не съм и на режим и то от петък
да се похваля с нова прическа съм,в петък вечерта  бяхме на банкет, резултата е че едното коляно ме боли и се е надуло, но пък съм доволна от себе си,че всички ми казаха колко много съм отслабнала
Солчице и мен не ме борите за среща.
лек ден! Hug

# 327
  • Мнения: 1 599
   
 
Хайде момичета в новата тема !

      Режимите на Ипократис 12!

Общи условия

Активация на акаунт