12-та финска тема за приятелството и любовта

  • 17 338
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 999
Дубрутруууу и от мен мили снежинчета   bouquet
Хубав ден и изчезвам посока болницата  Tired
Хайде до по-късно и много ви прегръщам  Hug

# 271
  • Мнения: 2 999
Пчеличко, мерси за хубавото кайвенце, дано малкия е по-добре  Hug
Валенце  Hug и всички сладурки да се подредят за   love001 hug
Пъпи милинка, много се смях за тортата - ех какъв талант за писане  Party
хайде, трябва да изчезвам  Sick

# 272
  • Мнения: 703

Привет,привет народе!Тая вечер реших да се правя на домакиня и да направя Пиле Жулиен  chefВикам си лесно е,шЪ са преборя ooooh!
Е, да де,ама Жулиена има един такъв друг вкус от тоя моя Жулиен newsm78.Нещо тия кълки май не са съвсем пилешки,знам ли Rolling Eyes
И от тия маринати червени,медени,кърени,аман.. #Cussing outвсе трябва да мия по 1/2 час месото преди да го готвя smile3515

# 273
  • Мнения: 703

Рекох да надникна...ооо,пак никой няма..Лека ви нощ и приятни сънищa!

# 274
  • Мнения: 58
Пъпи, така съм се смяла с твоята торта. Предполагам е трябвало да печеш блатовете на по-слаба фурна.
И сега какво ще правиш без торта? Кога беше рождения ден?

Рали, чакам да разказваш  Hug не съм забравила  Blush

Лека нощ и от мен!  Tired

# 275
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурани  Hug

Тъкмо си мислех да влезна и да ви сервирам по едно обедно, следобедно кафенце за добро настроение, че като ви гледам никакви ви няма.  newsm78



Настроението ми днес е определено по-добро от вчера, ако мога така бързо и да се възстановя здравословно, направо цена няма да имам.
Целувам ви всички   bouquet

# 276
  • Мнения: 312
Привет момичета-кокичета!!!
Ех,че било хубаво човек да си почине като нормалните хора  Grinning След една седмица почивка се чувствам толкова свежа и пълна с енергия. Направих си едно страхотно пътешествие до Германия и Швейцария. Времето беше чудесно и не може да се сравни по нищо с това във Хелзинки. Направих доста снимки, но като ги сложа в Пикаса ще ви пусна линка отново. Ходих на един страхотен мюзикъл в Щутгарт, за съжаление беше на немски и не разбирах всичко на 100 %, но все пак схванах идеята.
Трябва да приключвам вече, но ще продължа тази вечер  Mr. Green

Това е и новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378796.new#new
Целувки за всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт