Отговори
# 150
  • Мнения: 1 546
Честит рожден ден, Вяра! Пожелавам ти любов и здраве! nbirthday newsm67 newsm51

Охххх, Веси, колко добре те разбирам за гадния сняг... Tired Тарик поне може да върви в снега, а Симона не иска, а да я нося първо ми тежи и второ, има голяма опасност да се претрепем из тези хлъзгави улици. Че и шейната не можем да изкараме - просто няма къде!  33uu И тази седмица ще сме затворници, ужасссссссссссс.... smile3515

Полинита, честити ходещи крачета. newsm68 Хубав избор е направил младежа. Wink

  bialkova , добре дошла при нас. Simple Smile Леко и спокойно бременеене. preggo А не е ли рано за 4Д?? newsm78 Ще се види ли нещо на толкова ранен етап от бременността?? Thinking

# 151
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Привет!И ние днес правихме прощъпулник..Карина хвана портмонето,наречено за банкерка Sunglasses...Полинита и при нас беше за кратко но весело...тези дни ще кача снимки в албумчето ни... другата неделя (на 1.03) ще празнуваме рождения ден на Кари....

В този сняг ние излизаме ,макар и за малко ,но излизаме...щом преценя ,че не е много студено си показваме поне носа навън.

# 152
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Хайде и аз официално да се запиша тук!
Привет на всички!

И веднага с едно питане, което сигурно е дъвкано и предъвквано - казвайте добри педиатри, който могат да са джи -пи! В момента Ради е записан при моята Джи - пи, но не съм доволна за неговите прегледи и го водя все на частно при докторка, към която Сиска ме насочи (благодаря ти от сърце   bouquet) и от която съм много доволна, но все пак ще ми дойде малко множко ако за всяко преслушване на гърдички си плащам (най- малкото и направленията за изследвания поне ще имам), а имайки впредвид че съм параноичка по отношение на здравето - представете си, след всяко кихане и съм на доктор......
Така, разчитам на мненията ви!

Лека вечер!

# 153
  • Мнения: 60
Добро утро,

AIR , добре дошла...Нека мамите с по-големи дечица те насочат за педиатър. Аз съм пас.

Доти , хайде като наближи момента за РД на Кари, или като мине, ще те мъча на лични  Mr. Green , какво, откъде, как и защо сте пазарували и заформили като купонче, че и на нас ни предстои на 25. март  Grinning

За снега - ние изведохме Дамян с шейна за първи път. Повози се 10-ина минути и се наложи да го вдигнем, заради един баир...И после като каза "Ъ"...не ще и не ще това дете на шейната...ПОне аз се попързалях малко  Mr. Green и си припомних детските години  Laughing .

 bialkova , аз ти препоръчвам с 2 ръце Паньова - ако имаш някакви въпроси - заповядай на Лични.   bouquet

Ами хубав ден, до колкото е възможно да се каже. Аз отивам в свеки, че мойто дете е там...Мислете си за наближаващата пролет - дръвчета, птички, пчелички...Как мирише на свежо и как приятно пече Слънчо сутрин, че да ви е топло на душата и да се усмихвате  Hug    bouquet 

# 154
  • Мнения: 1 546
Добро утро!

Момичета, видяхте ли какви красоти е направила Щастлива мама на началната страничка!! Леле, страхотно е! Hug

Доти, хайде и на вас - честити ходещи краченца! Малката банкерка да има много успешни сделки, да трупа парички и със здраве да си ги харчи Wink

AIR , радвам се че се присъединяваш към нас. Wink

# 155
  • Мнения: 9
Добрютро и от мен! (То май вече е за добър ден!)  Simple Smile. Да се присъединя и аз! Отдавна чета форумите, но чак сега се регистрирах  Embarassed. На 26 г. съм от Горна Оряховица. Терминът ми е на 09 март. Чакаме момченце.

# 156
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Верче, приеми и моите поздрави ...намини към темата на многодетните и хвърли и там едно око   bouquet
osudena то неостанало  Hug леко и безпроблемно раждане ти пожелавам!
Хубава седмица момичета  Hug

# 157
  • Мнения: 873
честити прощъпулници-как решиха тези деца в снега да проходят Laughing
аз не помня дали съм ви казвала,но и наш Лили се хвана за портфейла на баща си-тя и досега много си го обича Grinning  като се лепна за него,всички казаха-банкерка ще е,но тя бръкна вътре и последното,с което остана в ръката и беше шофьорската книжка на баща и и той дълбокомислено заключи-катаджийка ще е Laughing

# 158
  • Мнения: 9
osudena то неостанало  Hug леко и безпроблемно раждане ти пожелавам!
 
Osudena бях аз - puh1982. Благодаря за пожеланието, Дидка. Първо раждане ми е и ми е притеснено.

# 159
  • Мнения: 11
Сиска,със закъснение пиша,но прическата ти е страхотна.А и изглеждаш много добре за раждаща през май!
Честито прохождане на малките сладури!

# 160
  • Мнения: 263

 Здравейте, бъдещи и настоящи мами!

 Верчеnewsm59 и newsm67
 Добре дошли на новоприсъединилите се и леко бремеене   bouquet
 
 bialkova, да се изкажа и аз по темата с 4д-то и Паньова (макар че другите мами ми знаят мнението  Flushed ). Ми не ме кефи тази жена и туй то. Два пъти ходих заради прословутия ехограф и двата пъти беше сопната, безразлична и честно да си кажа стори ми се и некомпетентна. Мнението ми на жена до неотдавна (28.01) също била бременна е, че ако искаш 4д и възможно най-добри специалисти мястото е Плевен. За ЖК тук препоръчвам д-р Маринова (Поликлиниката, к-т 412). А и само да вметна на мен при Паньова и двата пъти ми взеха 30кинта, може би, защото си исках диск   33uu

 Поздравления на Полинита и Доти за веселите крачета вкъщи!  smile3540 Това с прощапулника ми се струва много хубав ритуал - нямам търпение и ние да стигнем до там! Преди това обаче ни предстои питка и тя се пада точно на 8.03 (много женствено). Моля, споделете обичаи и традиции, които се спазват на питката, много обичам такива неща!

 Иначе днес има ново 20 вкъщи. Бебедарка има зачервеничко на крачетата  cry Подозирам, че е някаква алергична реакция към чорапките, защото е точно до глезените. Ама и те са 100% памук и са прани с нейния си прах за пране (Сано), заедно с всичките й дрехи и умът ми не го побира как може да я дразнят само те  Sad Довечера педиатърката ни ще дойде да ни види (д-р Филева, страхотна е  Peace) и се надявам да не е нещо сериозно  Praynig Досега четох за калциев глконат в случай, че ни изпишат такова. Ама май не са блестящи отзивите, вие какво ще кажете???

 Хубав ден на всички!  Hug

# 161
  • Мнения: 873
страхотна първа страница си имаме Partyна Щастлива мама  bouquet

# 162
  • Мнения: 5
Ето ме е мен  Grinning
Добре дошли на новите мами.  bouquet
Относно Панъова - аз лично нямам наблюдения но моята колежка с която заедно бременеехме  Confused беше при нея и не беше много доволна, в смисъл че нищо не и обяснявала.
Аз бях при Ангелов - много съм доволна, всеки път ме гледаше на ехограф , макар че по здравна каса се полагат общо 3 прегледа за цялата бременност
Мартеничка искрено ти завиждам за четенето на книжки, аз нямам търпение да с е стопли и в парковете да си чета, че сега юнака никак не му се спи, моят фаворит от Голямото четене е ПЪтеводителя, макар че Властелина не съм го чела. Относно питката ето ти линк с подробности: http://www.mamaibebe.com/?id=391 a ето и линк със снимки от нашата питка, аз сама си я месих понеже трябва или майката или младо момиче с двама живи родители, и аз такова не намерих  Cry, затова ако те интересува ще ти пратя и рецептата  http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=331446
Айде стига толкова от мен...... засега #Crazy

# 163
  • Мнения: 276
Момичета благодаря ви за комплемента за темичката.Но аз още ще я доизкосуря и като изпишем тая ще я пусна още по добра. Peace

# 164
  • Мнения: 60
Браво на Щастлива мама   bouquet
Разрешавам ти да ми изтриеш колажа (опита за колаж  Mr. Green ) - то си личи, че който го може, го може!   bouquet

Паньова наистина е малко особена, но пък ми харесва че е младичка. Сега тя ми е гинеколог и 'дет се вика си знаем и кътните зъбки  Sunglasses  Тъй че....до сетни старини ще се качвам на нейното магаре  hahaha

какъв е тоя мой мързел, не знам....захванах се да готвя с такова желание, а сега като гледам "бойното поле", т.е. кухнята...и ме хваща яд...кооолко има за миене самоо  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт