110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино

  • 12 648
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 138
благодарско за комплиментите. убаво е детето, ма тва както знаете не е най-важното. обаче кефи де.

ние си имаме костюми от миналата година. мъж ми е петел, алекс е магаренце, аз съм си клоун, както винаги. трябва само да погледна дали на алекс още и става костюмът от миналата година.

които мюнхенчанки искат заедно да ходим неделя, понеделник и фторник по фашинга, молим да ми се мелднат. на лични.
мраза обаче тълпите и правя чести спирки на щандовете за ферпфлегунг Blush

# 286
  • Мнения: 11 314
Сърф, пускай!

# 287
  • Germany
  • Мнения: 1 262
И аз днес се ослушвам дали няма да се пременяме  smile3502  Crazy

# 288
  • Мнения: 1 610
Сърф, само исках да кажа, че аз имам вече син  Whistling Девойката е много нежна и хубава.

# 289
# 290
  • Мнения: 3 880
Ох, аз не знам как да се маскирам Confused Няма да пиша известно време, докато не измисля нещо hahaha

Радвам се, че ми оценихте добре котката, тъй като беше спонтанно решение (скалъпихме костюма в последните 2 дни) и се притеснявах, че съм неподготвена. Бяхме се приготвили за принцеса от 3 месеца, след като миналата година принудих горкото дете да е пиратка Mr. Green и в последния момент от градината изскочиха с една карнавална тема, в чийто пейзаж изобщо не се вписваха принцеси, така че трябваше да импровизирам. А тя така се хареса, че чак пита дали можела да си носи черните тениска и клинче през лятото Shocked Моето дете и цвят различен от розово, лилаво, бонбонено и незнам си какво... чак като го видя ще го повярвам Laughing Laughing

# 291
  • Мнения: 7 605
Нискам Дюкан аz  Crossing Arms  И сме само с 1кг раzлика.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт