На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 607
  • 457
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Благодаря, момичета  Hug Много сте мили Simple Smile  tsve_te  Hug
Пооправих това,което поискахте,ако има още казвайте!

Ако се резервира през немски туроператор, трябва да се лети до Германия и от там за Турция,така ли?

# 31
  • София, България
  • Мнения: 5 597
нади миши     Hug
темата е фурор!!!!!!!!!

 Hug

Чудя се дали да пратя един линк от темата на акватур  Mr. Green Mr. Green Mr. Green да се осъзнаят малко  Laughing
точно щях да кажа,че май само на мен ми се струват офертите надути до безобразие, тк говорех без да имам цени от миналата година за сравнение. Сега виждам,че и други смятат така  Peace

Вчера им писах / на акватур/ с молба за цена за барут лара, защото ми бяха казали, че цени ще има, а няма - дори не са си направили труда да ми отговорят.

Знам, че доста от съфорумките са пътували до Анталия с кола - бихте ли споделили маршрут, колко часа ви отне и евентуално дали сте спали в хотел по пътя и ако да, в кой?  Peace

# 32
  • Мнения: 7 605
Ако се резервира през немски туроператор, трябва да се лети до Германия и от там за Турция,така ли?

Зависи  Laughing

Ако купуваШ пакет хотел, полет и трансфер, то тогава Ще трябва да летиШ от Германия, да. Но в днеШното време с нискобюджетните авиокомпании, това не е иzобЩо скъпо  Wink  Имайте предвид като гледате цени на немски пакети, 4е летиЩните такси са ве4е вклю4ени в цената, т.е. това е крайната цена, само zастраховки няма.

Другия вариант е да си вzемеШ от немски туроператор само хотел. Полет отделно от БГ, например Джърменуингс Ще пуснат полети от София до Анталия, или пък с кола. Ако е със самолет, трябва и сами да си органиzирате трансфера до хотела.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 738

Другия вариант е да си вzемеШ от немски туроператор само хотел. Полет отделно от БГ, например Джърменуингс Ще пуснат полети от София до Анталия, или пък с кола. Ако е със самолет, трябва и сами да си органиzирате трансфера до хотела.
Много е сложно с полет до Германия с детето. Ще видя като пуснат полети от София. Аз гледах,че някои хотели пр резервация предлагат и трансфер от и до летището.

Ще чакам и аз да обясните за пътуването с кола. През Истанбул или през Дарданелите се минава?

# 34
  • Мнения: 7 605

Другия вариант е да си вzемеШ от немски туроператор само хотел. Полет отделно от БГ, например Джърменуингс Ще пуснат полети от София до Анталия, или пък с кола. Ако е със самолет, трябва и сами да си органиzирате трансфера до хотела.
Много е сложно с полет до Германия с детето.

Сложно няма. И в Германия има хубави хотели на ниски цени, летите един ден по рано zа Германия, постоите, раzглеждате, и хоп zа Турция. В zависимост от къде Ще летите можете и да zаведете детето в Леголанд или парка на Плеймобил  Wink

# 35
  • Мнения: 311
нади_миши,   bouquet
http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/top_offers/hotel.html?hid=27 … 7633&oid=1343 в този хотел бяхме лятото в разгара на сезона, превъзходна кухня и обслужване, прекарахме невроятни 7 дни и нощи. Единственто нещо което мен лично не ме задоволи, беше липсата на пространство около самия хотел в двора му, шума който се чуваше от магистралата и 1-но часовото пътуване до летището в Анталия. Тази година не знам къде ще почиваме, това което е сигурно - няма да е в разгара на лятото няма такава влажна жега. Ако имате въпроси за този хотел, на разположение съм  Hug

# 36
  • Мнения: 1 243
Tatjana имаш ли представа от кога ще пуснат полети София - Анталия? Ужразгледах сайта на Germanwings ама нещо не успях да се ориентирам  newsm78

# 37
  • Мнения: 7 605
Tatjana имаш ли представа от кога ще пуснат полети София - Анталия? Ужразгледах сайта на Germanwings ама нещо не успях да се ориентирам  newsm78

Ами не пиШе, пиШе "скоро"  Crazy

# 38
  • Мнения: 327
Виа орбита също са изкарали ранните записвания,днес са ми пратили емайл.
Изглеждат ми доста по възприемливи newsm78

Ако има някой пътувал с кола до Анталия,моля да пише Praynig
ние пътувахме ,но до Кушадасъ

# 39
  • Мнения: 917
Момичета, къде гледате немските туроператори?
Еими, колко часа беше до Кушадасъ?
Там има един хотел Фантазия, който ми хареса

# 40
  • София
  • Мнения: 1 724
благодаря за подредената тема!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 337
айде и аз тука...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet темата е супер


Зна4ииии днес пак говорихме с тия агенции ...направо офтиката ме хвана ве4е...в крайна сметка Аква тур за Спайс § Спа

standartna staia bez izgled kam moreto - 674euro+55euro letishti taxi
chastishen izgled kam moreto- 6euro na den na chovek
direkten izgled kam moreto- 11 euro na den na chovek

OTSTAPKA ZA RANNI ZAPISVANIA:
- 15% do 28.02.09
- 12% do 31.03.03

което излиза по-евтино от евтините по принцип онтавъл ,които дават пакетна цена от 620 Е на 4овек в двойна стая с 50 Е на 4овек лет.такси,но без никакви намалени Whistling

Май отиваме с Аквата ние Crazy

# 42
  • Мнения: 326
Браво на създателката на темата за труда й   bouquet Темата е станала прекрасна!

Аз вчера говорих с агентката ни и тя ми препоръча да изчакаме да мине туристическото изложение.

# 43
  • Мнения: 327
Момичета, къде гледате немските туроператори?
Еими, колко часа беше до Кушадасъ?
Там има един хотел Фантазия, който ми хареса

От Хасково до там е 860 км.Пътя е хубав ако те интересува мога да ти пиша на л.с.
Ние бяхме в Ефесия холидей бийч клуб.

# 44
  • Мнения: 7 605
Момичета, къде гледате немските туроператори?

Например http://www.weg.de/

Обяснявам сега веднъж zа винаги  Laughing  как да търсите.

На формуляра имате под zвеzдите "Erweiterte Suche", кликвате там. Отваря се нов формуляр.
Abflughafen: иzбирате от къде искате да летите, или го оставяте така както си е и то ви покаzва вси4ки опции.
Reiseziel Türkei
Region тук можете да уто4нете района в Турция, ако искате
Frühester Hinflug: кога искате да летите най рано
Spätester Rückflug:  кога искате да летите обратно най късно
Reisedauer: колко време искате да останете (примерно, искате да пътувате между 1. и 25.6. но zа 7 дена)
Veranstalter:  ако искате да пътувате с определен туроператор

в дясно Reisende  брой въzрастни и после zа всяко дете (Кинд 1, 2, 3) на колко навърШени години Ще е в денят на обратния полет.

От долу можете да уто4ните брой zвеzди, вид стая и вид пансион.

Ако търсите определен хотел, пиШете името му в Suche nach speziellem Hotel:

И кликвате Angebote finden  Wink

Общи условия

Активация на акаунт