На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 609
  • 457
  •   1
Отговори
# 210
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Момичета, имам питане: коя агенция предлага 6-дневни пакети в Анталия с дневни чартърни полети? Благодаря.
забрави за случая  Mr. Green
сега сериозно - мернах преди време, че онтравел имат 6 нощувки и сега погледнах - но не и там са среднощни полетите  Crossing Arms

# 211
  • Мнения: 3 386
мона лиза 
Ахам...  Crazy
И аз сериозно сега... Ние пътуваме винаги с Алфатур, но полетите са нощни, а откровено казано, това е доста неудобно  Mr. Green

# 212
  • София, България
  • Мнения: 5 597
мона лиза 
Ахам...  Crazy
И аз сериозно сега... Ние пътуваме винаги с Алфатур, но полетите са нощни, а откровено казано, това е доста неудобно  Mr. Green
еми да  Crossing Arms точно. И аз знаех само за Алфатур / нощни/ и тази година видях и на Онтравел/ и затова ти писах, че и там са нощни та чак среднощни/ За други незнам. Много ме съмнява да намериш, защото така се намалява доста времето.

# 213
  • Мнения: 1 710
Привет момичета!
Гледали ли сте този филм? http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=162119&hit=1
Ние с мъжът ми го изгледахме току-що, защото ни казаха, че е като реклама за почивка в Анталия. Не е нищо особено, даже си е голяма простотийка, ама пусто като ни се гледа нещо свързано с бленуваната почивка... Simple Smile
Естествено най-интересно ми беше, в кой хотел е сниман филма. През цялото време внимавах да видя някъде лого или надпис на кърпа, на чадър, на нещо друго, ама никъде не можах да мерна. Едва изчаках да свърши филма и се втурнах към компа да го търся - абе, луда работа. Simple Smile Ако бях поизчакала и надписите, щях да си спестя доста блещене в Google Earth, ама то с тоя голям мерак все да ровя и да търся нещо свързано с Анталия, въобще нямах търпение да гледам дали ще изпишат името на хотела. А най-странното беше, че половинката ми едва си държеше очите отворени, но това не му пречеше в 2 през ноща, да седи до мен, да се блещи и той и да не си легне докато не извика победоносно "Видях го!" Crazy

Мале, да си седиш по цял ден вкъщи с прохождащо бебе и да мислиш само за хотели, водни пързалки и шведски маси, да не забравя и изнервящото очакване на офертите на Тез тур, всичко това си оказва влияние и май скоро ще почне да ми личи, че изкуквам на анталийска тема. Mr. Green





# 214
  • София
  • Мнения: 326
Момичета искам да ви попитам дали края на май- началото на юни е подходящо времето за Кушадасъ? Плануваме да отидем с детето в Aqua Fantasy resort...и още нещо,  коя фирма ще ми препоръчате- за момента имам оферти от бутиктравел и онтравел- като цени и дни са абсолютно еднакви(сигурно са с едни и същи полети, лети се до Бодрум с бутиктравел, за онтравел не знам още).
Благодаря ви предварително Hug

# 215
  • Мнения: 294
Здравейте!
Искам да споделя и горещо да препоръчам курорт в Турция, Фетие!
www.hillsidebeachclub.com

Невероятно място, залив само за курорта, който не е грандоманска комерсиалност, храната отлична, наскоро реновиран, италиански изчистен дизаин, водата е изключително чиста!

Били сме и в Риксос Бодрум http://www.rixos.com/
Веригата е руско-турска инвестиция, също е много добра, но от типа космополитни курорти с много хора!

И при двете почивки ходихме със собствен транспорт, като комбинирахме почивка+екскурзия!Времето беше чудесно, въпреки, че бяхме през последната седмица на Май, за да хванем цени извън сезон!
Ако някой се интересува с удоволствие ще им изпратя маршрута!

Почивките се предлагат и с чартър, организират се от Тез Тур и съответно всички туристически агенции ги предлагат!
Ние пътуваме с http://www.profi-tours.bg/  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 463

Момичета искам да ви попитам дали края на май- началото на юни е подходящо времето за Кушадасъ? Плануваме да отидем с детето в Aqua Fantasy resort...и още нещо,  коя фирма ще ми препоръчате- за момента имам оферти от бутиктравел и онтравел- като цени и дни са абсолютно еднакви(сигурно са с едни и същи полети, лети се до Бодрум с бутиктравел, за онтравел не знам още).
Благодаря ви предварително Hug

Ние почивахме с Бутик травел миналата година, но се оказа, че водещият туроператор е Он травел. Предполагам така ще е и тази година. Поради това получихме ваучерите и самолетните билети само седмица преди полета, а бяхме резервирали и платили 100 % два месеца по-рано. Всички документи бяха издадени от Он травел. Така че, според мен купете пакета направо от Он травел.

# 217
  • Мнения: 1 710

Момичета искам да ви попитам дали края на май- началото на юни е подходящо времето за Кушадасъ? Плануваме да отидем с детето в Aqua Fantasy resort...и още нещо,  коя фирма ще ми препоръчате- за момента имам оферти от бутиктравел и онтравел- като цени и дни са абсолютно еднакви(сигурно са с едни и същи полети, лети се до Бодрум с бутиктравел, за онтравел не знам още).
Благодаря ви предварително Hug

Ние почивахме с Бутик травел миналата година, но се оказа, че водещият туроператор е Он травел. Предполагам така ще е и тази година. Поради това получихме ваучерите и самолетните билети само седмица преди полета, а бяхме резервирали и платили 100 % два месеца по-рано. Всички документи бяха издадени от Он травел. Така че, според мен купете пакета направо от Он травел.

Ние пък през 2007 г. купихме пакета от Бутик травел, а организатора беше Тез тур. Аз бях изключително доволна от отношението на служителите в Бутик травел и с удоволствие бих отишла отново при тях. Може би обстоятелсството, че имат по-малко клиенти, отколкото широко рекламираните агенции, им дава възможност да проявяват невероятно внимание към хората, които купуват пакет от тях. А може би просто там работят много добри професионалисти.

# 218
  • Мнения: 206
Еее, какво направиха Tez tour, направо се изнервям вече... #Cussing out

# 219
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
айде честито - някой ще ме светне ли цените в каква валута се - едва ли са левове, ама да питам все пак Mr. Green

http://www.teztour.bg/downloads/pricelist-ANTALYA_7-Summer2009.xls

# 220
  • София
  • Мнения: 1 724
в евро са и ми се струва два пъти по-скъпо от 2008!

# 221
  • София
  • Мнения: 6 680
Миналата година пътувах с он травъл и не зная какви са били цените на тез, ама не са ли прекалили Confused

# 222
  • София, България
  • Мнения: 5 597
в евро са и ми се струва два пъти по-скъпо от 2008!
пише че цените са за дневни полети! и за 7 а не за 6 нощувки като миналата година  Peace
това обаче не ме успокоява  Thinking

# 223
  • София
  • Мнения: 4 294
то си пише ясно че са в евро, обаче като ги видиш цените този сезон свят да ти се завие  #Crazy

# 224
  • София, България
  • Мнения: 5 597
то си пише ясно че са в евро, обаче като ги видиш цените този сезон свят да ти се завие  #Crazy

... или ние сме обеднели  Mr. Green  Confused

Общи условия

Активация на акаунт