АГ клиника Селена гр. Пловдив - 6

  • 25 843
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 297
честито момченце Адриан-да папка,слушка,расте щастлив и много обичан   Hug
Браво мамче   bouquet

# 226
  • Асеновград
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!


# 227
  • Мнения: 39
честито и от мен an di да сте много здрави и много щастливи.ти все пак успя нормално да родиш

# 228
  • Мнения: 52
мерси за разяснението относно упойките.аз за щастие нямах нито главоболие,нито други оплаквания.

# 229
  • Мнения: 75
Здравейте момичета. Аз ще раждам живот и здраве , на 7 април секцио. Избрала съм епидорална със спинална упойка. Имам въпрос за кърменето. Понеже искам колкото може по рано да ми дадат бебчо, към кого трябва да се обърна, към акушерките ли, още преди да съм оперирана. Може би има вече отговор на този въпрос, но ще съм ви благодарна , ако ми дадете отговор и ме насочите как да постъпя. Понеже не искам да му дават АМ и ако има възможност да си го кърмя ще е много по добре.

Ели-кэт! Здрасти в тази темичка!
Ще раждаме заедно, само че аз ще при Минев. Един от въпросите ми към него беше същият. Каза, че бебе ще ме донесат кога-то поискам, всичко ще зависи от това как ще се чуствам.

За спинална упойка искам да добавя, че никога не трябва да се прави при нормално раждане. Било спирало процесс и се налагало да вадят бебето с форцепс или с избутване.  #Crazy Така ми объясни д-р Кючюков. На мен ще правят секцио с комбинирана спинална с епидурална упойка. Peace

# 230
  • Мнения: 135
  bouquet Hugчестито и от мен

# 231
  • Мнения: 793
Честито на Мамчето. Пожелавам ви много здраве и щастие   bouquet

# 232
  • Мнения: 6
 Hug Благодаря за пожеланията момичета Hug

# 233
  • Мнения: 220
Включвам се, понеже виждам, че се обсъждат пак упойките. Не искам да плаша никой, но имайте в предвид, че спиналната + епидуралната упойка, може да доведе до силно главоболие. Аз раждах секцио с тези упойки и получих ужасно главоболие, което продължи 5-6 дни. Доколкото знам се получава от спиналната. При поставянето й изтича ликвор, от загубата на който се стига до главоболието. На мен просто болката от секциото ми се струваше приятна , пред ужасното главоболие. Тук отбелязвам , че през живота ми ме е боляла глава не повече от 4-5 пъти. Пак повтарям неискам да ви плаша , не е гаранция , че при вас ще се получи така. Момичето с което раждах нямаше абсолютно никакво оплакване. Само ви моля да имате едно наум, защото аз нямах и останах много неприятно изненадана. Леко раждане на всички и не сте сгрешили с избора "Селена"   bouquet

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 22:55 от kristina_83

# 234
  • Мнения: 65
момичета по въпроса за упойките мога да се включа ,защото само за миналата седмица 3 от приятелките ми родиха в "Селена" с епидурална упойка/ различна е от спиналната/Двете родиха нормално, едната секцио,но и трите са страшно доволни от тази упойка.....анестезиолога се казвал Георгиев и бил страхотен,предразполагал ги да се отпуснат,майтапели се, изобщо не са разбрали как са им сложили упойките...обезболявали ги и на следващия ден,така че който ще ражда там да не се кахъри за упойките..... Laughing

# 235
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Миналата година имаше среща на всички бебета родени в Селена. Някой знае ли тази година дали ще се организира пак?

# 236
  • Мнения: 244
Имам въпрос към раждалите мами, по-точно молба.Търся добър педиатър в поликлиниката на Понеделник пазара, можете ли да ми препоръчате и ако имате информация да ми дадете някакви координати, че скоро ми предстои да раждам, а само това още не съм измислила.Благодаря ви предварително! Hug

# 237
# 238
  • Мнения: 65
Миналата година имаше среща на всички бебета родени в Селена. Някой знае ли тази година дали ще се организира пак?


Да, и тази година ще има празник на всички бебета родени в Селена.Пак ще е на 01 юни,но не разбрах къде.......Щели пак да изпращат покани лично на всички мами, така че ще стане ясно.....

# 239
  • Мнения: 96
Миналата година имаше среща на всички бебета родени в Селена. Някой знае ли тази година дали ще се организира пак?


Да, и тази година ще има празник на всички бебета родени в Селена.Пак ще е на 01 юни,но не разбрах къде.......Щели пак да изпращат покани лично на всички мами, така че ще стане ясно.....

Олеее, ама това са страшно мнооого покани, мами, татковци и бебета.... Миналата година  имаше доста хора и беше забавно. Ще е добре ако и тази година пак го направят, макар, че  вече мамите и бебетата са двойно повече и онази хубава зелена полянка пред клиниката едва ли ще побере всички ни.
Една малка поправка - миналогодишния паразник не беше на 1 юни, а на 31 май, ако не се лъжа се падаше в събота. Но това не е чак пък толкова важно, важното е купон да има Tada....

Общи условия

Активация на акаунт