пробиване на ушички

  • 7 679
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...ако по-рано бях чула че не е хубаво да се пробиват нямаше да я правя тази грешка ,ама пуста мода.....

Защо не е хубаво да се пробиват?

И аз мисля да я свършим тази работа на Благовец, дребната отдавна ме тормози  Wink
Ориентирала съм се към педиатърката ни, тя пробива уши.

# 16
  • Мнения: 1 715
Пробихме и ушите когато още нямаше 3 месеца в един търговски център зад 25 поликлиника в Младост.Не сме имали никакви проблеми след това.

# 17
  • Мнения: 139
Момичета,мола ви дайте ми координати на местата,които споменавате? Къде е това студио в Дианабад и това в Павлово newsm78
Мерси предварително Hug

# 18
  • Мнения: 103
И аз мисля да заведа малката, да й пробият ушичките, но и мен ме притеснява, че след първото ухо, няма да даде за второто. Кажете някакви съвети, как беше при вас?  Thinking

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз все още не съм й пробила ушите.Чувала съм,че се прави на Благовещение,но надали ще го спазя това.А и на голямата ги пробих точно на 2 годинки.Не съм решила кога ще стане това.Вижда ми се как да кажа не смешно просто-немога да го опиша ранното слагане на обеци още на 5;6 или 8 месеца.Но всеки сам си решава.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 708
Момичета,мола ви дайте ми координати на местата,които споменавате? Къде е това студио в  това в Павлово newsm78
Мерси предварително Hug

Намира се на колелото на бул.Пушкин,под блока на Стоичков /така е известен в квартала/.

# 21
  • Мнения: 139
Али и Мели-благодаря ти-ще отидем там определено! А колко време се носят медицинските обички? Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 846
Момичета, с риск да ми махнат темата от тук, моля ви, дайте идея къде да пробия ушите на момиченцето си, че Благовещение наближава. Предпочитам да е в "Младост" или в центъра.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 708
Ами моята дъщеря ги носи вече два месеца и мисля тези дни да ги сменям.Иначе знам,че е около месец,но понеже е мъничка,козметичката ме посъветва около два месеца да стои с тях.

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
..... че Благовещение наближава......
Не мога да разбера какво общо има това с Благовещение?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
..... че Благовещение наближава......
Не мога да разбера какво общо има това с Благовещение?
Казват, че тогава не боляло толкова  Rolling Eyes

И аз съм в чуденка с тези обици  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 846
Смята се, че Благовещение е най-подходящия ден за дупчене на уши - става леко и без болка!

# 27
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Да ви кажа странно ми е да пробия ушичките без тя самата да го е поискала Rolling Eyes Аз лично бих изчакала до по-осъзнато желание Blush

# 28
  • Мнения: 1 896
Да ви кажа странно ми е да пробия ушичките без тя самата да го е поискала Rolling Eyes Аз лично бих изчакала до по-осъзнато желание Blush

Да, и за мен пробиването на уши е отвъд границата на неща, които мога да си позволя да направя с тялото на друг човек без неговото съгласие. Виж, ако детето е достатъчно голямо, за да иска, работата е друга.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 846
Темата е за това КЪДЕ, а не ДАЛИ да се пробиват ушите на децата. Който не иска да пробива, да не пробива, негова си работа. А ако цели спор, това е отделен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт