Перник-14

  • 16 632
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 109
Привет дружина Hug
Загубих се малко аз, ама какво да се прави - работа доста. Един колега напусна и трябваше да науча неговата работа, а в същото време да обучавам едно момиче, което зае моето място. Пълна лудница.
Честит рожден на патерица( даже на две) на Цветка Кокетка. Да си жива, здрава, усмихната и обичана.
Ирка, Кали има нови зъбки, а моя Вики разреди "оградата". Извадихме горните два отпред и сега е много смешен. В първите дни говореше като Любе Дилов (син) Joy

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 18:20 от Бобя

# 286
# 287
  • Мнения: 226
Бобя, Честит Имен Ден!

От сърце ти пожелавам да си винаги здрава и все така усмихната! Бъди щастлива и обичана мама и съпруга!

# 288
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Бобя, Честит Имен Ден!

От сърце ти пожелавам да си винаги здрава и все така усмихната! Бъди щастлива и обичана мама и съпруга!

# 289
  • Мнения: 22
Добър ви вечер,аз да ви навестя.
Калин беше нощува в нашите в петък и днес ми го доведоха към 18ч.Много е слушкал и папкал.Майка ми не му е давала кърма и аз реших,че сега е момента да го отбия.
Та така от петък вече е отбит,днес също не съм му давала да цока и вече никога няма да му давам.
Сега е момента,защото не са тръгнали зъб ки,не е топло и най-важното той в момента е спокоен.Смятам,че няма да му оставя травма.
Вчера бяхме и на консултация,педи ни похвали,как стабилно се изправя и стой прав.Вече е 9.500гр и е 73см.
Той много им се смя и накрая педиатърката му подари една книжка за четене.
Това е общо взето,а и не се спираме по цял  ден навън с него,като не виждали хубаво време сме  :lol
Честит имен ден Бобя   bouquet

# 290
  • Мнения: 154
Бобя, Честит Имен Ден!

От сърце ти пожелавам да си винаги здрава и все така усмихната! Бъди щастлива и обичана мама и съпруга!

# 291
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Бобя, честит имен ден! Да ти е свято името!

# 292
# 293
  • Мнения: 22
Нова тема
По късно ще я обновявам!

Общи условия

Активация на акаунт