Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия

  • 85 651
  • 1 269
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 86
Здравейте момичета и на мен ми предстои връщане на работа след 2г. майчинство през май месец.Ходихме да търсиме ясла...независимо в коя ще я приемат.За сега сме се спряли на ОДЗ 7 "Райна Княгиня" зад 55 блок.От там ми искат безежка от "местни данъци и такси" че не дължим нищо.Та да питам къде е това?За сградата срещу Х-л България ли иде реч?и да питам..ние тази година не сме си платили данъка за колата защото нямаме финанси...ще се отрази ли това в бележката и ако имаме задължения няма да ми вземат детето на ясла ли???И тази бележка за 2009 ли е или от 02.2009 до 02.2020 когато ще подавам документите на малката???

# 556
  • Мнения: 1 208
MiSsRuT , ние нашата бележка я взехме от Приморец- по Александровска. Да ще ти се отрази ,че не сте платили данъка на колата. Трябва всичко да ви е на нула. На мен лично ми казаха,че ако имам задължения изобщо да не нося документите- нямало смисъл. Искат всичко да е платено.И справката я искат до момента докато подавате документите - не за заден период

# 557
  • Мнения: 581
Аз искам да попитам има ли тема подобна на тази за училищата в Бургас?

# 558
# 559
  • Мнения: 1 208
Преди време бяхме обсъждали един детски кът до Стоматологията. Не  се сещам обаче къде точно казахте ,че е. Точно на пресечката на Стоматологията или по-долната.

# 560
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Здравейте момичета и на мен ми предстои връщане на работа след 2г. майчинство през май месец.Ходихме да търсиме ясла...независимо в коя ще я приемат.За сега сме се спряли на ОДЗ 7 "Райна Княгиня" зад 55 блок.От там ми искат безежка от "местни данъци и такси" че не дължим нищо.Та да питам къде е това?За сградата срещу Х-л България ли иде реч?и да питам..ние тази година не сме си платили данъка за колата защото нямаме финанси...ще се отрази ли това в бележката и ако имаме задължения няма да ми вземат детето на ясла ли???И тази бележка за 2009 ли е или от 02.2009 до 02.2020 когато ще подавам документите на малката???
Ако става въпрос за данъка за 2010та- няма да се отрази, но за 2009та вече си стои като просрочен.

# 561
  • Бургас
  • Мнения: 380
За детския кът - ако става въпрос за Щуромания, той е на Иван Богоров, пресечката от Транспортната къща

# 562
# 563
  • Бургас
  • Мнения: 302

Какво като удължават работното време, като отида в 17.30 моя вече стои сам със сълзи в очите и чака. Не мога да разбера родителите не ходят ли на работа. Аз работя в Славейков и съм до 18 часа, докато се замъкна до градината с колата ще стане поне 18.15, абсурд е да ме чака до тогава. Добре че свекърва ми е до 17 часа и бяга да го вземе, за да не остава сам. Госпожата ми каза, че работното им време е до 18 и да не се притеснявам, но заради детето бързам.

# 564
  • Мнения: 1 208
За детския кът - ако става въпрос за Щуромания, той е на Иван Богоров, пресечката от Транспортната къща

Да, за това питах. Днес ходих да го видя. Но ние сме с кака на 2г. и бебе на 7м. А там е неудобно за количката на малката. Иначе самия детски кът е много добре. Забравих да попитам обаче за цените - на час ли се плаща там? И кафето за родители само това отпред ,което е пред стълбите ли е - две или три маси или навътре има и още?

То и аз като отида да взема каката от ясли в 17 има още две три дечица само.

# 565
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
За детския кът - ако става въпрос за Щуромания, той е на Иван Богоров, пресечката от Транспортната къща

Да, за това питах. Днес ходих да го видя. Но ние сме с кака на 2г. и бебе на 7м. А там е неудобно за количката на малката. Иначе самия детски кът е много добре. Забравих да попитам обаче за цените - на час ли се плаща там? И кафето за родители само това отпред ,което е пред стълбите ли е - две или три маси или навътре има и още?

То и аз като отида да взема каката от ясли в 17 има още две три дечица само.

Мисля, че беше 3лв на час. Има и някакви допълнителни занимания за дечицата. Приложни изкуства, дискотека, те сигурно също са на час, не знам дали няма нещо като абонамент като при частните занимални.

# 566
  • Мнения: 1 725
Вчера празнувахме РД на Настя в това клубче.  Simple Smile  Много доволни останахме всички. Страхотна зала и занимания има за децата. А отношението на собствениците също прави много добро впечатление. Адресът е Цар Самуил 28. Аз бях преди това на друг РД и затова реших да празнуваме и нашия там. Предната година бяхме в Тити Тайс на Цар Асен - е, и дума не може да става за сравнение, в изброените отношения! Peace

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 380
Май е 4 лв. на час. Школите-в момента имат само театрална, е 60 лв за 8 посещения, но е за над 5 годишни, сега обещават да има и за по-малките. Кафето наистина е много малко.

# 568
  • Мнения: 1 208
кафето само това отпред то стълбите ли е - навътре няма ли още  newsm78

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 380
да, това е- 3-4 маси

Общи условия

Активация на акаунт