"Мамо,как се прави секс?"

  • 46 862
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 452
За книжките - автор Вили Брайнхолст(май е датчанин)
Заглавия :
 Ало, аз съм тук
Ало, мамо! Ало, татко!
Ало, мамо, какво е това?
Мама е най-добрата на света!
Да живее майката!
Виж, мамо! Виж, татко!
Наръчник за бащи
и др.
Потърсете ги при антикварите. Много приятни книжлета, които разглеждат сериозни проблеми с невероятно чувство за хумор! bowuu

Благодаря! Точно за тези книги симислех и не успях да се сетя за автора.   bouquet

# 61
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Само открито за секса Wink Да няма тайни. Отначало, докато са малки, децата не задълбават в подробности и е лесно. С всяка година те научават нещо ново и натрупват повече и повече знания за секса.
Нашият ни беше хванал веднъж в акция и попита защо тати мачка мама Embarassed татко му тогава реагира бързо и каза, че си играем. На баткото само това му трябваше да чуе и той дойде да се боричка  Crazy
Покрай бременноста ми научи още повече неща за секса. Даже стигнахме и до темата как да се прави секс без да се правят бебета. По този повод тръгнах да купувам презервативи, за да му ги покажа. Обаче той се засрами Laughing.
Още от малък съм подходила директно по въпроса без заобикалки и измислици. Може би затова не съм изпадала в шок от такива въпроси. Трябва да ви кажа, че въпросът има ли Дядо Коледа или ние слагаме играчките под елхата ме завари много по-неподготвена и тогава наистина си глътнах граматиката (това рядко ми се случва  Laughing ) По този повод тази година ще купуваме подаръците за другите заедно и ще ги слагаме под елхата. Вече е доста голям за да продължава да вярва в Дядо Коледа  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт