кога се разбира пола на бебо

  • 51 527
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12
на мен ми казоха в началото на 5 - ти месец , че е момченце и до сега си го казват , но ще видим какво ще е накрая  Laughing, знам , че момиченцата по- късно ги разпознават  Thinking

# 76
  • Мнения: 56
И двата пъти познаха точно пола някъде през 17-18 г.с.седмица .

# 77
  • Мнения: 2 495
Още в 4 месец лекарката беше 100 % сигурна че е момче  Peace

# 78
  • Мнения: 202
И двата пъти научих пола през четвъртия месец Simple Smile

# 79
  • Мнения: 567
На мен ми казаха когато бях в 4-я месец и лекаря беше 100% сигурен че ще е момиче и даже ми беше казал, че той не познава, не е гадател, а вижда пола на бебчето

# 80
  • Мнения: 79
На мен ми каза в началото на 20 седмица
на следващия месец го поъвърди на 100%

# 81
  • Мнения: 1 629
Ако не се лъжа 6 месец ми казаха със сигурност какво ще бъде Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 7 191
Моята госпожица с голям процент сигурност я видяха още в 16-та седмица.

# 83
  • Мнения: 1 796
Вече ходих на 3Д и доктора каза момиче,мога ли да вярвам на 100% newsm78,според книгите ако беше момче щеше да си има пишле и да се види,защото когато ме гледа доктора бебето не беше от срамежливите и съвсем безсрамно си разтвори крачетата и там пишле не се видя.

# 84
  • Мнения: 2 495
Още в 4 месец ми познаха че е момче Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 1 185
На мен ми казаха пола в 6 месец, всички около мен казваха, че е късно! Можело и към 4 месец да се определи!

# 86
  • Мнения: 381
На мене в 13 г.с. при първата ФМ ми казаха 99 % момче...все още не знам дали са прави, тепърва ще разберем.
Моята лекарка ми разказваше за случай, в който бебето някак си било сложило ръчичката между краката и на майката всички й казвали, че 101 процента е момче...а накрая...момиче! Hug
За мене така или иначе няма значение, важното е да е живо и здраво, само от любопитство...така или иначе искам и двата пола еднакво! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 206
 В 13.г.с. ми каза докторът 90 % момче, след месец потвърди и така до края. Спомням си как искахме час по - скоро да ни кажат пола на бебчо, но аз за себе си съжалявах в края на бременността, такива съмнения ме обземаха, а нагласата си е нагласа, затова си мисля, че живот и здраве при друга бременност няма да искам да зная Peace
Естествено и нормално е че няма значение какво е бебчето - да е живо и здраво, но човек свиква някакси с мисълта и ако има грешка(а такива случаи има) е доста неприятно!

# 88
  • Мнения: 1 131
В 4 месец

# 89
  • Мнения: 1 495
В 13г.с. ми казаха момче доста категорично. Има доволно много време да се окаже и противното Simple Smile. Но аз малко преди прегледа си гледах клипче от 12 г.с.  и ми се стори, че виждам мъжки атрибути там  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт