Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 432
  • 11 649
  •   2
Отговори
# 4 065
  • Мнения: 54 482
Каква е цената на коронката?

# 4 066
  • Мнения: 1 857
Дано не бъркам, но мисля че вече не работи с направление.Обадете се и я питайте.
Да, не работи със ЗК, а само частен прием. Прегледът е 50 лв

# 4 067
  • Мнения: 1 059
Дами,издирвам график на д-р Балева,искам да отида в частния кабинет на Костаки Пеев,но не намирам информация в нета...Ако случайно някой е ходил и разполага с график,ще съм много благодарна Praynig
На Костаки Пеев 5 д-р Балева приема май само в четвъртък, но може и да греша, този номер имам
аз - 0887 943756. Иначе аз я търсих в Онкото, но от там е в отпуск до 15,09. Може да попиташ в
Християнска грижа дали работи още там.

# 4 068
  • Мнения: 164
Дами,издирвам график на д-р Балева,искам да отида в частния кабинет на Костаки Пеев,но не намирам информация в нета...Ако случайно някой е ходил и разполага с график,ще съм много благодарна Praynig
На Костаки Пеев 5 д-р Балева приема май само в четвъртък, но може и да греша, този номер имам
аз - 0887 943756. Иначе аз я търсих в Онкото, но от там е в отпуск до 15,09. Може да попиташ в
Християнска грижа дали работи още там.
Благодаря ти,и аз имам този номер,днес ходих на място - приема във вторник и четвъртък,напливът е доста голям.

# 4 069
  • Мнения: 1 120
  Здравейте, търся добър ревматолог в Пловдив. 
  Личната даде направление,отделно каза,че ще трябва да се пуснат доста изследвания, за да се намери къде е проблема( нивата на пикочна киселина са доста високи)  Видях в темата, че доктор Панчовска е хвалена, двоумя се м/у нея и д-р Баталов?

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 13:14 от L0v3d

# 4 070
  • Мнения: 1 857
Един положителен отзив за д-р Атмаджова, гинеколог в Медлайн. Много мила, любезна и приятна.

# 4 071
  • Мнения: 214
  Здравейте, търся добър ревматолог в Пловдив. 
  Личната даде направление,отделно каза,че ще трябва да се пуснат доста изследвания, за да се намери къде е проблема( нивата на пикочна киселина са доста високи)  Видях в темата, че доктор Панчовска е хвалена, двоумя се м/у нея и д-р Баталов?
Проф. Баталов определено е добър избор.

# 4 072
  • Мнения: 1 120
Благодаря!  Hug

# 4 073
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Аз съм ходила при Панчовска в Хипократ и съм много доволна , но чаках 2 седмици , тогава беше първия свободен час.

# 4 074
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Нека ви добавя в списъка имената на добри ревматолози в Пловдив.

1.Д-р Лина Стоянова - Краева - специалист вътрешни болести и ревматология.Клиника по ревматология на Умбал "Св.Георги" Пловдив и кабинет работещ както платено така и с Нзок.

2.Проф.Атанас Батаков - специалист вътрешни болести,ревматология,кардиология.
Клиника по ревматология на Умбал "Св.Георги" и Мбал Каспела Пловдив

3.Проф.Мария Панчовска - специалист вътрешни болести и рематология
Клиника по ревматология на Умбал "Св.Георги" и Мц Хипократ - Н Пловдив

4.Д-р Мариела Генева - вътрешни болести и ревматология
Клиника по ревматология на Умбал "Св.Георги" и МЦ Св.Врач в Военна болница Пловдив

5.Д-р Милен Карагьозов - вътрешни болести и ревматология
Клиника по ревматология на Умбал "Св.Георги" и Мц Пълмед в Мбал Пълмед Пловдив

6.Д-р Юлий Спасов - вътрешни болести и ревматология
ДКЦ 5 Тракия + и в болница в Пловдив

7.Д-р Иван Горанов - Вътрешни болести и ревматология
Мц Хипоталамус Пловдив и някоя от Пловдивските болници.

8.Д-р Станислава Алиманска - вътрешни болести и ревматология
Клиника по ревматология в Умбал и ДКЦ 2 Пловдив - ресторант Стадиона


Дано информацията ви е полезна!Желая ти хубав и усмихнат нов ден!

# 4 075
  • Мнения: 54 482
Докторът е Баталов. Peace

# 4 076
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
L и K са една до друга на клавиатурата и ако е писано с латинските букви, вероятно това е причината за грешно изписаното име.  Peace

# 4 077
  • Мнения: 54 482
 Hug
Разбрах, че е така, споко. Peace
Исках да се знае от хора, които не го познават.

# 4 078
  • Мнения: 3
Дами,издирвам график на д-р Балева,искам да отида в частния кабинет на Костаки Пеев,но не намирам информация в нета...Ако случайно някой е ходил и разполага с график,ще съм много благодарна Praynig
На Костаки Пеев 5 д-р Балева приема май само в четвъртък, но може и да греша, този номер имам
аз - 0887 943756. Иначе аз я търсих в Онкото, но от там е в отпуск до 15,09. Може да попиташ в
Християнска грижа дали работи още там.
Благодаря ти,и аз имам този номер,днес ходих на място - приема във вторник и четвъртък,напливът е доста голям.

Здравейте, само да кажа за доктор Балева, че наистина приема във вторник и четвъртък. Не си правете труд да си записвате час, така или иначе няма да ви запише. Отивате в деня, сядате и чакате. Ходила съм поне 5-6 пъти при нея, страхотна е! Няма друг такъв всеотдаен лекар! И да кажа, че дори да стане 7 или 8 вечерта, няма да ви върне....т.е. ще прегледа всеки, който е там!

# 4 079
  • Мнения: 1 059
И аз ще я търся другата седмица д-р Балева, не се свързах с нея по телефона и
не съм обаче сигурна дали ще работи, но като отида на място ще разбера.
 Кажете сега къде да отида, при кой онкогинеколог? Четох за д-р Христамян, има ли
друг?

Общи условия

Активация на акаунт