Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 459 872
  • 11 634
  •   8
Отговори
# 4 350
  • Мнения: 332
д-р Троянчев оперира в Селена, сигурно и изражда, ако имате уговорка. Иначе преглежда в частния си кабинет http://4dbebe.com/index.php?option=com_content&task=view& … =35&Itemid=60
А не изражда ли и в Торакс?

# 4 351
  • Мнения: X
Отдавна не работи в Торакс

# 4 352
# 4 353
  • Мнения: 5 357
Момичета, трябва ми спешно невролог - става въпрос за възпаление на лицев нерв!
Има ли добри такива в Каспела?
Благодаря предварително Praynig

неврологията в Каспела е под всякаква критика. Лежала съм там....наливат с кортизон и манитол докато изтече пътеката и после те пускат по пързалката да се  долекуваш на частно...

# 4 354
  • Мнения: 805
някой може ли да препоръча специалист по РАХИТ при бебета?

# 4 355
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!
Налага ми се да водя 3 годишната ми дъщеря на детски офталмолог заради кривогледство. От офталмологията в Смолян ми препоръчаха д-р Васил Маринов. Може ли да ми кажете нещо за него?

# 4 356
  • Мнения: 2 022
Здравейте, мами!
Налага ми се да водя 3 годишната ми дъщеря на детски офталмолог заради кривогледство. От офталмологията в Смолян ми препоръчаха д-р Васил Маринов. Може ли да ми кажете нещо за него?
Много добър! Млад, мил и много любезен към децата. Апаратурата му е супер. Знае какво гледа и обяснява перфектно. Преглежда в кабинета си в Хирургиите на Пещерско след предварително записан час. Успех!

# 4 357
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте! Някой от вас пациент ли е(или бил ли е) на д-р Красимира Димова-Хинова? Какви са ви впечатленията от нея? Търся си педиатър, понеже наближава терминът ми. Иска ми се някой специалист, който не изписва антибиотици за всяко нещо и ще е плюс,ако използва хомеопатични лекарства (но не е задължително). Благодаря много!   bouquet
П.С.Връщам се,за да добавя-или за доктор Пенка Дамянова?

Последна редакция: пн, 02 фев 2015, 21:02 от magito1986

# 4 358
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Здравейте, мами!
Налага ми се да водя 3 годишната ми дъщеря на детски офталмолог заради кривогледство. От офталмологията в Смолян ми препоръчаха д-р Васил Маринов. Може ли да ми кажете нещо за него?
Много добър! Млад, мил и много любезен към децата. Апаратурата му е супер. Знае какво гледа и обяснява перфектно. Преглежда в кабинета си в Хирургиите на Пещерско след предварително записан час. Успех!
Може ли координати и кога преглежда там?
Намерих в нета,че работи и в Фи хелт.Моят син е на 8г. и проблема е зачервяване на очите,вероятно алергично ще да е...Дали е подходящ доктора Rolling Eyes

# 4 359
  • Мнения: 38
Момичета имате ли моб. телефон на проф. Павлов?

# 4 360
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Добавям доктор Лизева - гинеколог. Работи в пето ДКЦ в Тракия и изражда в Пълмед. Следих бременността си при нея и в последствие родих при нея със секцио. Страшно доволна съм, ходя при нея доста преди да забременея и винаги е прилагала адекватно лечение при проблем.
Доктор Вълчев - неонатолог и педиатър. Изключително внимателен и разбран човек, продължавам да водя дъщеря си при него. Той също работи в Пълмед.

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 19:23 от kamice

# 4 361
  • Пловдив
  • Мнения: 13 492
Интересувам се от добър детски психолог?

# 4 362
  • Мнения: X
Препоръчвам Златомира Костова.

# 4 363
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 157
Здравейте,бих искала да ми препоръчате добър ендокринолог.Благодаря ви!

# 4 364
  • Пловдив
  • Мнения: 13 492
Препоръчвам Златомира Костова.

А може ли някакъв телефон за връзка да ми дадете?

Общи условия

Активация на акаунт