Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 459 463
  • 11 630
  •   9
Отговори
# 1 365
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Видях,че някой по-горе питаше за добър алерголог - Д-р Нина Маркова - Алерголог и детски алерголог.
д-р Нина Маркова /детски алерголог/ Завеждащ Алергологичен кабинет в МБАЛ "Пловдив" дом. адрес: бул. България 33 тел.             088/8263521     
бул. България №234, каб. 313 ДКЦ ПЛОВДИВ - Поликлиника на МБАЛ Пловдив - бивша окръжна болница.

# 1 366
  • Мнения: 660
може ли мнение за д-р Пискова-детски невролог,от Пловдив?

# 1 367
  • Мнения: 1 230
може ли мнение за д-р Пискова-детски невролог,от Пловдив?
Добър специалист е, но си е малко особена . Работи със ЗК. Зависи за какъв проблем ти трябва. Друг вариант е Иванов от Окръжна (там нямам лични впечатления).

# 1 368
  • Мнения: 273
доц. Иван Иванов е изключително добър детски невролог, отговорен, знаещ, информиран, загрижен.

# 1 369
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
може ли мнение за д-р Пискова-детски невролог,от Пловдив?
Добър специалист е, но си е малко особена . Работи със ЗК. Зависи за какъв проблем ти трябва. Друг вариант е Иванов от Окръжна (там нямам лични впечатления).

Доц.Иванов не е в бившата Окръжна б-ца, а в Педиатрията на ВМИ, приема и в частния си кабинет, където също работи с Касата. Там обаче се чака ужааааасно дълго да получиш час, а след това и пред кабинета се виси сума време.
Той е добър основно за епилепсии. Зависи за какво ти трябва.
Ако е за общо развитие на детето - по - добре Пискова.
И двамата обаче си имат слабости. Ако става дума за сериозен проблем - търсете детски невролог в София. В Пловдив изборът на този вид специалисти, напрактика е нулев  Confused

# 1 370
  • Мнения: 2
  Здравейте. Мъжът ли боледува от хронична уртикария. Леченията като цяло нямат особен ефект.  Препоръчайте ми добър алерголог , който лекува успешно болестта. Благодаря

# 1 371
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Здравейте, някой може ли да ми даде мнение за АГ д-р Георги Тотев работи в Медлайн клиник.Прави и ФМ и ме интересува някой правили си е при него и дали сте доволни?

# 1 372
  • Мнения: 2 631
Здравейте, някой може ли да ми даде мнение за АГ д-р Георги Тотев работи в Медлайн клиник.Прави и ФМ и ме интересува някой правили си е при него и дали сте доволни?

Сигурна ли си?? Д-р тотев работи в Поликлиниката в Тракия и отказа да се мести в Медлайн....  Thinking

# 1 373
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Бира с таратор Да сигурна съм!  Rolling Eyes Да ли говорим да един е същ лекар, но сигурно е така.Тази седмица бях там и ме прегледа той.

# 1 374
  • Мнения: 3
Има невровегетолог в Пловдив. Аз съм изключително доволна от него. С такова внимание и усърдие ме прегледа. Става дума за др. Маджурова.
Може ли да споделиш повече за докторката, от която си доволна?  Къде  и е кабинета? Simple Smile

Да, сега разбрах, че се намира в МЦ Брод вече /ул. "Петко Д. Петков" 23, ет. 3/. Аз даже пак ще ходя при нея.

# 1 375
  • Мнения: 3 459
Препоръчайте ми добър педиатър, по възможност в Кичука но дори и да не е там стига да е добър.
Вече трябваше да съм избрала, а съм в пълно неведение  Blush

# 1 376
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Препоръчайте ми добър педиатър, по възможност в Кичука но дори и да не е там стига да е добър.
Вече трябваше да съм избрала, а съм в пълно неведение  Blush


Д-р Таня Васева - Дипчикова, кабинетът й е на ул."Кичево" 64, приема там във вторник, четвъртък и събота. В останалите дни е до Захарна фабрика. Тел.0887 532 766

# 1 377
  • Мнения: 3
Има невровегетолог в Пловдив. Аз съм изключително доволна от него. С такова внимание и усърдие ме прегледа. Става дума за др. Маджурова.
Може ли да споделиш повече за докторката, от която си доволна?  Къде  и е кабинета? Simple Smile
Работи с направление. Бях. пак съм много доволна! Прегледа ме основно. Кабинетът е в Медицинския център в страни от "Гранд", на 3 етаж там. Казва се МЦ БРОД

# 1 378
  • Мнения: 480
Имате ли отзиви за д-р Марияна Инджева - очен? Работи в МЦ Аврора.
Ще водя бебето на преглед при Чолаков и се чудех да заведа ли баткото при нея?! Нещо му "драскат" очичките напоследък, зачервяват му се, та не знам къде да го водя.

# 1 379
  • Мнения: 1 269
Някакви отзиви за д-р Даскалов -( гинеколог)?
Бихте ли ми казали работи ли със здравната каса и къде приема?
Прегледа колко струва, разполага ли с апаратура?

Общи условия

Активация на акаунт