Боя за коса - blond 3

  • 39 350
  • 359
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 481
Благодаря ти,GodaiVa  Simple Smile
На тази снимка съм с по тъмен цвят(от август миналата година).
И аз се навих за ампулите.

В неделя съм в Пловдив,ще има ходене до офиса на L`oreal  Peace
неможе ли ходенето ти да е в събота? Laughing
Аз тогава ще идвам за лекции и можем да се видим Peace

# 346
  • Мнения: 3 413
Благодаря ти,GodaiVa  Simple Smile
На тази снимка съм с по тъмен цвят(от август миналата година).
И аз се навих за ампулите.

В неделя съм в Пловдив,ще има ходене до офиса на L`oreal  Peace
неможе ли ходенето ти да е в събота? Laughing
Аз тогава ще идвам за лекции и можем да се видим Peace
Еее,събота имам малко работа в Пазарджик  Tired
Само събота ли ходиш на лекции?

# 347
  • Мнения: 481
Пиша на лс,че да не става като чат тук... Peace

# 348
  • Мнения: 3 413
Някой ползвал ли е:
това
това
това

# 349
  • Мнения: 41
добро утро и от мен! Да ви кажа и аз вчера се боядисах с полете 00а и стана едно жълто защо така се получи идея си нямам, хем си бях руса трябваше да стана към бяла. За матирането какво е това как се прави в домашни условия - споделете . След една седмица ще се боядисам пак ама този път вече незнам каква боя.
ПРавилно ти  е казала wdv (използването на прахчето) Peace.Аз и затова не го ползвам,независимо,че има вътре в опаковката на боята и без него се получава.Купи си Гарниер 111-много светло пепеляво русо(мисля че ще ти помогне).
Eti 123, искаш да кажеш че ако не сложа прахчето на Палет 00А,ще хване, а ще се изсветлят ли доста корените?защото предния мец. пробвах с нея и прахчето и ужасно жьлтеех  #Crazy, и се ноложи отгоре пак да сложа боя.Мисьлта ми е,силна ли е боята ще изветли ли без прахчето?
Ами,смятам ,че да.Предната седмица си взех  Палете 100(тя е от 4 до 6тона) и вътре имаше прахче,което не съм смесвала с боята и резултата беше много добър-нямаше го това жълто.Аз и затова не го слагам,защото ,ако го направя,рискувам да стана по същия начин.Опитай така и мисля,че би ти се получило(поне няма да жълтее). Peace
П.П Палете е по силна и агресивна боя.
Оф,незнам.Че е по силна зная,,доста време се боядисвах само с ПалетC10 и ми се получаваше,в смисьл добре ми бяха корените, но май вече не е сьщата и от тогава имам проблем с корените.Миналия ден пробвах с Вела,но пак нищо не стана с корените Sad

# 350
# 351
  • Мнения: 3
А някой знае ли колко % е оксиданта на Гарниера, че в упътването не пише?

И още един въпрос към roshavka. Отдолу косата ми не е обезцветявана/леко рижавее/ ако може да ми препоръчаш нещо по-обикновенно за еднократно обезцветяване и да не е от някой сайт а да го има в търговската мрежа. Благодаря!

Какво е нивото ти на цвета?  И какво искаш да постигнеш като цвят. Ако ми покажеш снимка ще ти препоръчам нещо.   bouquet

# 352
  • Мнения: 434
Но не ви гарантирам, че ще стане същото при вас Simple Smile Но аз лично съм много доволна...пак ще трябва да се поръчва!
Btw в месеца колко ампули се слагат или 1 е достатъчна???

Жаки,аз си слагам на 2 седмици по една ампула. Peace И смея да кажа,че при мен се отразяват доста добре на косата ми. Simple Smile

Днес ще си пускам поръчка и се чудя,дали да не си поръчам и това http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=590

# 353
  • Мнения: 3
Определено доста неща научих,от както roshavka се включва в темата   bouquet

roshavka беше писала,че си на границата на русото.Ще пуснеш ли снимчица  ? Praynig

Аз съм на ниво 7 по скалата на цветовете до 10 Simple Smile Само, че цвета ми е 7.46 - демек русо, медно, червено Simple Smile . И към краищата съм си направила малко по- тъмни кичури за да се прелива по- тъмното останало от обезцветяването и охааа няма такъв цвят Simple Smile)))
Аз съм направо за всички форуми . Снимките са от преди 3 месеца някъде и повече, сега съм по=светла , трябва да направя нови.   chef

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342244&pid=10573863

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10573894

# 354
  • Мнения: 20
GodiaVa  Simple Smile   първият и последният съм ги ползвала ,да ти кажа за първият въобще несъм доволна,а последният съм го ползвала лятото и не е лош,но да ти кажа,жълтата серия  на l'oreal   е най-добрата....absolute repair

# 355
  • Мнения: 3
Мисля, че е добра идея да изпробвате маската- реконструктор на Tigi - dumb blonde - тя също е много добра и много приятна за употреба.

http://tigi.bg/bg/?p=23,1

# 356
  • Мнения: 52
Станало ти е жълто,защото в ПАЛЕТЕ 00А има пакетче с блондор,а с блондор винаги става жълто!Сега трябва да се боядисаш с нещо пепеляво за да се неутрализира жълтеенето,като бих ти препоръчала ГАРНИЕР пред ПАЛЕТЕ  Simple Smile

 newsm44 благодаря!!! а това матиране  какво е ..... не е ли направо боята слагаш и готово. нищо друга не правиш
За матиране мога да ти препоръчам шапоан на Алфапарф, един такъв лилав е вътре, дотса силно оцветява, аз и за това го смесвам с някакъв друг шампоан в ръката и тогава нанасям, така не оцветява силно , но наистина премахва жълтите отенуци  Flutter
Кажи повече  за твоят шампоан дали е черен или сребро?Днес си го взех.

# 357
Imam vapros kam roshavka Simple Smile....malko konsultaziq otnosno cveta koito shte se polu4i.... Grinning.v momenta kosata mi e rusa ne e ot nai svetilite no i ne e mnogo tamna ili po to4no be6e s orangav otenak no postepenno q isvetlih i sega si vzeh boq 90.4 na bes superbleaching copper blond...parviqt zvqt koito haresah ot kataloga i se 4udq dali shte mi se isto6ti mnogo kosata tai kato boqta e superbleachin a i predishnata friziorka pri koqto se boqdisah beshe mi slojila silen oksidant  Sad vapreki 4e boqta be6e na loreal matrix mai se kazvashe........no iskam da izravnq malko cveta zashtoto imam stari ki4ur 4asti4ni ne po zqlata kosa samo za efekt i mi se iska da boqdisam cqlata kosa ..... dano ne sam sgreshila s izbora na tozi zvqt

# 358
  • Мнения: 3
Imam vapros kam roshavka Simple Smile....malko konsultaziq otnosno cveta koito shte se polu4i.... Grinning.v momenta kosata mi e rusa ne e ot nai svetilite no i ne e mnogo tamna ili po to4no be6e s orangav otenak no postepenno q isvetlih i sega si vzeh boq 90.4 na bes superbleaching copper blond...parviqt zvqt koito haresah ot kataloga i se 4udq dali shte mi se isto6ti mnogo kosata tai kato boqta e superbleachin a i predishnata friziorka pri koqto se boqdisah beshe mi slojila silen oksidant  Sad vapreki 4e boqta be6e na loreal matrix mai se kazvashe........no iskam da izravnq malko cveta zashtoto imam stari ki4ur 4asti4ni ne po zqlata kosa samo za efekt i mi se iska da boqdisam cqlata kosa ..... dano ne sam sgreshila s izbora na tozi zvqt

Тези цветове от серията се смесват с 9 или 12 % оксидант, за да имат дадения ефект, и се прави по- гъста смеска за да изсветли добре, но ако идеята е изравняване на цвета и добро покритие, то тогава са 3 или 6 % на оксиданта...

copper blond е медно русо... ако искаш да премахнеш различни жълти или медни оттенъци това не е правилната боя в случая...

# 359
Mersi za barziq otgovor  Sunglasses , ot magazina kadeto si kupih boqta mi dadoha okisdant na koito pishe 30 vol ne znam tova kolko e v % no moje bi kato otida da me boqdisat mai po dobre da polzvam profesionalniq koito se predlaga v salona a otnosno cveta se nadqvam da se polu4i po "lighter version" na segashniq cvqt obshte vzeto ot godina i polovina si pravq eksperimenti s kosata oba4e znam 4e ne trqbva da prekalqvam zashtoto kosata mi e s mnogo finna struktura no karai   Simple Smile Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт