В ПАзарджик Великден цветен наближава- в къщи само мъжо с яйцата си остана

  • 18 229
  • 322
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 227
 Утрото добро да ни е.
Благодаря  на всички относно информацията за цирка.     bouquet
Mirna74 ,на теб май много не ти е харесало,а какво мисли дъщеричката ти,интересна ми е нейната непредубедена реакция. Heart Eyes

хааааааа,познах по щраусите  Flutter
По красиви ли от Яна бяха?  Heart Eyes Нали преди време мъж й се чудеше коя от всички красиви птици е неговата?!!! Спомняте ли си,разказа на Яна преди време,аз го помня  Mr. Green
  Яна,очаквам включването ти,със спомени мили от отминало лято,да отсрамим честа на пернатите , аз съм на фаза" грозното пате",но ти стояща по напред в йерархията кажи сега кой е по по най от щраусите разни ...  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 10:49 от Дъждовна сянка

# 316
  • Мнения: 227
 22 страница сме,спешно се приемат идеи всякакви за име ново на темата.  Peace

# 317
  • Мнения: 3 483
В  Пазарджик април настъпи- коя ли мама пак във бременност ще стъпи hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Пазарджишки мами сто колички люшкат -други пък  бебоци чакани ще гушкат Joy

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 10:51 от Н И Н А

# 318
  • Мнения: 2 577
Предложението ми за нова тема е:

ПАЗАРДЖИК


Лесно се вижда, запомнящо се , особено за такива с щраусова памет и акъл Mr. Green
А за птиците, Сенчице, за мъжете най-важно е да са носачки Joyвъв всякакъв смисъл го приеми Heart Eyes
Иначе Божо също ходи с баба си още миналата седмица на цирк и щото го е страх от петли като ги видял, се изкачил върху баба си.
А баба му/ демек свеки/, нали си е яшничка, та взела и за детето две кИфтенца да не умре от глад за два часа, та като наизлезли едни кучета и все тръгвали към тях, където са стояли, щото явно им е миришело на кюфтета, ЦИРК Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 12:56 от Луда Яна

# 319
  • Мнения: 163
 Joy Joy Joy ох Яна ти ще ме разбиеш от смях. Joy Joy Joy

# 320
# 321
  • Мнения: 2 336
този цирк май само ние не сме го посетили  Thinking

# 322
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
този цирк май само ние не сме го посетили  Thinking
Тед, ако питаш мен изобщо не сте изпуснали. По отношение на детето - на въпроса дали й е харесал цирка - поклати отрицателно глава. През повечето време се въртя на стола и си говореше с едно момиченце до нея. Може би защото всички тези животни си ги имаме в двора. Laughing. Но нашите животни са къде , къде по-чисти /въпреки, че не излизат на представления Laughing/. Миризмата беше ужасна, животните ужасно мръсни.
Яна, кучето лаеше и при нас и се спускаше към децата .
Не бях предубедена, не очаквах представление а`ла цирк "Балкански", но това нещо разби "детското" ми възприятие за цирк Laughing

Общи условия

Активация на акаунт