Кухни - 21ва тема

  • 40 513
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 4 397
змейковица Честита ти кухня, много е свежа   bouquet

Аз искам да ви питам относно долния ред в кухните, как е по удобно с шкафове или с чекмеджета  newsm78

# 286
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Най-долният ред на шкафовете се достига трудно - така че, чекмеджета. Иначе с едно отваряне на шкаф можеш да вземеш/прибереш повече неща, с чекмеджетата - отвори-затвори постоянно Simple Smile Но пък дълбоките големи чекмеджета са голямо удобство.

# 287
  • Мнения: 185
да, точно така е . чекмеджетата са по-удобни, но с тях се губи от обема, за големи кухни са .
змейковица, абе що така ми се виждат котлончетата много изнесени в ъгъла ? няма ли да ти е неудобно при работа ?
иначе, цветовете, интересно...

# 288
  • Мнения: 52
Аз много се кахъря,че в моята кухня не намериха место за чекмеджета ,но все ми отговаряше моя майстор ,че има интерес да ми сложи,но место нямаме.Дано намеря някакво разрешение-в крайна сметка може да се поставят и в шкафа посудите Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 185
е, поне за приборите да си сложите едно чекмедже на долните шкафове...

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
да, точно така е . чекмеджетата са по-удобни, но с тях се губи от обема, за големи кухни са .
змейковица, абе що така ми се виждат котлончетата много изнесени в ъгъла ? няма ли да ти е неудобно при работа ?
иначе, цветовете, интересно...

Не, удобно е, още не съм я ползвала, но там аспираторът, пък и стигам котлоните спокойно - височка съм  Flutter

От долните шкафове само ъгловите са без чекмеджета, другите 2 ги направих само чекмеджета, мисля, че е по-удобно  Peace

# 291
  • Мнения: 2 803
змейковица, честита кухня! Много е хубава!  bouquet

# 292
  • Мнения: 317
Искам да покажа 2-3 кухни които мъжа ми наскоро прави ,дано ви харесат                                           
http://www.album.bg/mamagali_vanko/images/12973509/79630/ Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 19:11 от mamagali_vanko

# 293
  • Мнения: 214
Супер, браво   bouquet Предполагам, че и спалните е правил той. Също са много хубави

# 294
  • Мнения: 317
да мерси Hug

# 295

Общи условия

Активация на акаунт