Гоблени-51

  • 60 286
  • 456
  •   1
Отговори
# 390
  • Плевен
  • Мнения: 143
Добър вечер момичета, благодаря ви много за отзивчивоста  bouquet и всеки път ми отговаряте и спасявате!Днес моята внучка си хареса едни балеринки с рошави пачки.Някой ги беше шил ?т.Търсих но не можах да ги открия #Crazy.Моля ,която и от вас да е ,нека ми драсне няколко реда/може и на лични/и с малко разяснение за пачката. Praynig Hug EmbarassedИмам желание да я ушия за Лазарица.
Имаше и една фея от пикаса  ,малко е размазана.Дано някой има по четлива.То детенце си пада по феи с крилца ,а толкова искам да го зарадвам.
И на мене много ми хареса този стол с цветята Peace ,но не смея да си помисля ,че мога някога да имам нещо оригинално от Дим Naughty.Е, няма да седна да плача и на моите дакелчета им се радвам/имах си същото/но стана на "звездичка" и по този начин си милея за него .Айде стига спам "
Предварително се извинявам,че все нещо искам newsm03 smile3525  love001
Лека нощ на всички! smile3507 smile3524

# 391
  • Мнения: 439
Добро утро,
заповядайте по чашка кафе

ketri, хубаво да си изкарате! Hug
dianjeli3,благодаря,че се погрижи за кафенцето вчера Grinning

мен ме намери някакъв вирус със силен гърлобол и направо съм,като парцал Tired
пазете се!

хубав ден! Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 434
Добро утро и от мен с една миниатюра на Дименшънс.

# 393
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
Уших го гжелчето, но сега е тъмно за снимки , сложих го в кухнята  и стои добре.
Панамата както съм я отрязала, има за още две. Конци -бол в торбата  Joy
Приложението им ще е поставки за чаши , не се сещам кво друго. ooooh!
Някой ако има друга идея , да каже. Tired


ОХ, сърцето ме заболя  Tired шЪ сЪ цапЪт бе Инаааа. що не ги направиш в една дъъълга тънка рамчица или в три малки и на стенатата?

Астера - твърда е защото е колосана, но ако я изпееш (за да омекне) ще се изперат и цветовете и ще иде зян  Confused трябва да се шие като на гергеф - отгоре - изтегляш, отдолу-изтегляш  Crazy по-пипкаво е, но за тази панама друг начин няма  Hug и е мноооого красиво   Blush  китките са ми слабост

мила мими -  Crazy значи  и саксиената муха те е ухапала  Crazy аз я свърших и тая работа (почти)
 Peace твой ред е


лили - ти си добро човече, а на добрите хора им се случват добри неща  Hug сигурна съм  Heart Eyes

пепен - пак аз ще ти пиша  Joy за пачките и мацките

Белла - да не си яла вафли  Rolling Eyes оправяй се бързо, че иначе ще трябва сами да се спасяваме всяка сутрин (егоистично, а?)  Heart Eyes

сисак - не нспираш да ме радваш   bouquet

наистина не ми се спори, затова ще копирам отговора на продавач, в чиято обява пишеше, че изпраща навсякъде и цените са по тарифа на фирмата (в сайта им цената е 12,5 за пакет). исках два гоблена и попитах за комбинирана доставка.

Цитат
Hi, I do combine shipping charges. More than one item going overseas is sent by .....(perfectly safe and traceable)only. The cost is not low. Several items could be as much as $35.- $40. USD. Thanks, ...

# 394
  • Мнения: 3 622
Добро утро момичета  Hug

Бела страхотно кафенце както винаги  Peace

Не съм влизала 2-3 дни, но имахме проблем с нета
Вчера започнах майката с бебето на Ланарте, но съм шила само два часа и още съм до никъде. Ще показвам като имам напредък

# 395
  • Мнения: 86
Ах, Белла, точно по-вкуса ми, обожавам кафе със закуска  bouquet

Лили, ти наистина си добро човече, аз вече съм ти благодарила, знам, че не ти е до парите, остава да ти кажа всичко да се оправи Peace




Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 10:04 от dianjeli3

# 396
  • Мнения: 542
добро утро и от мен!
ketri  приятна почивка и от мен!

Прасчо  за съжаление не почнах малкия вариант но още съм до никъде!

mila mimi  това бебенце е много сладко и аэ съм му хвърлила око! Wink

Астера  много са ефектни тези макове!

 Лилия Проданова ужас,дано да ти изпратят нов!не им ли вдигна скандал!

желая ви лек и ползотворен ден дами! Grinning

# 397
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
 Simple SmileЗдравейте момичета! От доста време ви чета, защото не ми остава време да пиша! Качих някои схеми! КОйто си хареса нещо- да си го свали от следния адрес! Надявам се ще ме приемете във вашата  весела компания!    http://www.tanita14.snimka.bg/album.php?album_id=360088   

А тук:http://www.tanita14.snimka.bg/album.php?album_id=348084 са моит гоблени! Лек и слънчев ден на всички! Hug

# 398
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!
Първо благодаря много!!! Hug на Писето за схемите!

Имам един въпрос на начинаещите. Моля предварително за извинение,ако е писано,просто не го намирам. Искам да шия малко по-нататък една мадона, по-точно Мадоната с гроздето :
http://picasaweb.google.bg/pisetoviki/YzWlvK#

Въпросът ми е: Лицата се шият 1:1. Но : Как да разбера откъде да започна в този мащаб, т.е. КАК ТОЧНО ДА ОПРЕДЕЛЯ КОЯ ПЛОЩ ДА УШИЯ 1:1!

Моля простете невежеството  Laughing

# 399
  • Мнения: 459
Добро утро. Вчера попитах как мога да си изтегля някоя от схемичките на първа страница. Бих била благодарня на някой който ми отговори. Може и на лични.
 Sunglasses

# 400
  • Мнения: 2 865

наистина не ми се спори, затова ще копирам отговора на продавач, в чиято обява пишеше, че изпраща навсякъде и цените са по тарифа на фирмата (в сайта им цената е 12,5 за пакет). исках два гоблена и попитах за комбинирана доставка.

Цитат
Hi, I do combine shipping charges. More than one item going overseas is sent by .....(perfectly safe and traceable)only. The cost is not low. Several items could be as much as $35.- $40. USD. Thanks, ...

Говорим за единични поръчки.
За комбинирани поръчки продавача определя каква цена ще даде за доставка и дали ще прави отстъпки, не е автоматична цената. Това че този конкретен продавач не иска да изпраща пакети с по-висока стойност с обикновена поща, а предпочита по-сигурна услуга си е негово право. Това не значи че всички са така.

# 401
  • Мнения: 439
kamelia ilieva,коя схема искаш да изтеглиш?
tanit,браво...невероятна ти е колекцията newsm74

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 11:40 от bella_

# 402
  • Мнения: 39
здравейте
отдавна не съм се включвала и сега направо не мога да насмогна да про4ета и разгледам красотите който сте сътворили. на въпроса на Другарката певица Рени аз съм го шила мадоната с гроздето. много е лесен и приятен за шиене. това което е 1:1 са лицата и ръцете и те трябва да са ти на отделни листи и там си пише 4е са 1:1 вси4ко останало е 1:4. дано да си ме разбрала.
на всички които искаха куче и коте в обувки мога да покажа аз от къде ги взех http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=738. Благодарение на Лилия Проданова за което голямо  newsm20 благодаря  bouquet  bouquet newsm20
аз за сега нямам какво да покажа.
затова само мога да ви пожелая приятно шиене и много красоти
 Hug

# 403
  • Мнения: 3
Здравейте милички!Доста време не съм Ви посещавала та сега трябва да наваксвам с четенето.Минавам само да се оплача и да поискам съвет:Преди време се похвалих че си купих 4бр гобленчета от Колекция1х4.Единият ми стана много красив Ангелчето с книгата http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=796 Завторият се оказа че панамата ми е много сита Ваза на черен фон а сега реших да почна третият http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=726&g2_imageViewsIndex=1 и се оказа че конците не са за този гоблен.Знаците са различни и липсва 1 конец.Писах на въпросната г-жа ама нали е неделя та......
Според Вас какво мога да направя ?Не ми е за парите но исках да си ги ушия .
Оплаках ви се не че ми олекна ама да имате едно на ум.
Лека нощ!
Лили, съществува Комисия за защита на потребителя - имат представителство във всеки град. Ако занесеш стоката, която си закупила и се оплачеш там, ще трябва да извършат проверка на фирмата и ще ги санкционират, а на тебе или ще ти върнат парите, или ще ти сменят некачествения гоблен с качествен. Трябва хората да си търсят правата! Успех!

Танита, прекрасна колекция!

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 10:48 от leidi_l

# 404
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Първо благодаря много!!! Hug на Писето за схемите!

Имам един въпрос на начинаещите. Моля предварително за извинение,ако е писано,просто не го намирам. Искам да шия малко по-нататък една мадона, по-точно Мадоната с гроздето :
http://picasaweb.google.bg/pisetoviki/YzWlvK#

Въпросът ми е: Лицата се шият 1:1. Но : Как да разбера откъде да започна в този мащаб, т.е. КАК ТОЧНО ДА ОПРЕДЕЛЯ КОЯ ПЛОЩ ДА УШИЯ 1:1!

Моля простете невежеството  Laughing
Другарката певица Рени,те са си отделени.Линка който си дала със схемите 3 и 4 се шият 1:45,6,7,8 се шият 1:1.Дано да съм обяснила разбираемо

Общи условия

Активация на акаунт