ОКТОМВРИйски притеснения преминаха във вълнения!

  • 10 377
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Благодарим за прекрасното заглавие на Ani Boland

01.10
Mirkam-25г,Пловдив
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas - 34г.
iskrichka-32г,София
mnbvcx-27г,Германия
Ради-М-28г,София
goldy24

02.10
radost_i_na-25г,София
nin4eto-Стара Загора
First expectation-28г,Пловдив

03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна
desitka-29г,Варна
Миши06-25г,Разград

04.10
Ронка-24г,Тулуза

05.10
atadar-27г,София
Venera26  - 31г., USA, FL


06.10
ДесиX2-31г,София
ina_maria-22г,Благоевград
plamitoto - София
Elly1-34г,Шумен
dessy77-31г,София

07.10
Pocahontas - София
ginbay-29г,Пловдив
Gillanfen-Пловдив

08.10
joya-31г,София
megs-25г,София
Rony7-33г,София

09.10
anhelika - 24г.
amarillo-Зап.Канада
OnlyOne-24г,Русе
vania74-35г,София

10.10
styllisima-33г,Дупница
lili_pld

11.10
tbanks-30г,Велико Търново
Xриска
Velvet_nn11-София
seagirl83-25г,София

12.10
alanna - 25г, София
edira-28г,София
нина2020-Варна

13.10
annivv  - 29г, Пловдив
ruppy-32г,София
zuzu-София

14.10
Ger4o-30г.
Marinela82-27г,Пазарджик
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА...
Tsveteto-София

15.10
сгодена-23г.
rumi73 -35г.
˙·٠ pretty٠·˙ -28г,София
divanence-29г,Германия(Русе)
sisi808-29г,Варна
*Jeny*-28г,София

16.10
Стефи и мама-19г
Cho_ko-София newsm32 newsm32

18.10
yulka509
dani-puh-36г,София

19.10
bubka-Белгия(Асеновград)
Lora33

20.10
vanirra-27г
миленка_д-30г,София
Lilcho-София

21.10
irenkasirenka -  Видин
svetla_81

22.10
sofy-30г,София
MVinzens-Дубай

24.10
Naya-33г,София

25.10
ivi85-Варна
buba_katinka-29г,Варна
icyangel-София

26.10
dressta
-silvana- 31г,Казанлък

27.10
malina_-Пловдив
mama_toni-София

28.10
bunsy
miracle82-26г,Варна

30.10
Мрън-27г,София

31.10
stiliakoleva

През октомври чакат бебчета още
vladi71,desiforever,silna,maminos,mimiss,Vanya_P,tuncho,Galina Bobcheva,Кюбит,kaki,heureuse,tsveti_,RUSTJE

Нашата поща:oktomvriiki09@abv.bg
Парола на лични!!!
Полезна информация
тук

Предложения за нови заглавия:
mnbvcx:
ОКТОМВРИйката обхваща я вълнение, усеща първото движение.
Първата третина неусетно се изниза, ОКТОМВРИйка в поредния месец навлиза.
Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава
Времето тече, минава, ОКТОМВРИйка на бебешки покупки се отдава.
ОКТОМВРИйче щедро пола си показва, мама, татко, то безумно радва.
Лястовички бързокрили стрелкат се в небето, ОКТОМВРИйка очаква с трепет детето.

  
Старите теми:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 10:34 от oktomvriiki09

# 1
  • Мнения: 1 715
Ехее първа съм  Simple Smile Hug

# 2
  • Мнения: 22 894
Джоя,мариана Стоименова ли ви е хомеопат?
Миркам,мерси за темата.

# 3
  • Мнения: 203
Eeee един път и аз да съм  в първата страница!

# 4
  • Мнения: 311
Добро утро и от мен 
Добре дошли на новодошлите, лека и приятна бременност и хубави мигове заедно тук във форума 
Аз днес се чуствам прекрасно 
Тази възглавница и аз мисля да си я купя струва ми се удобна.
pretty дано се почустваш по добре   
значи гаранция няма за гаденето, че няма да ме изненада даже и в по-голям месец.
BTW вчера имах едно питане, май не се зачете много, много   явно нямате подобни болки, което е хубаво и се радвам за вас 
Прекрасен и усмихнат ден ви желая. 
  Embarassed има го този пост и в стара тема

# 5
  • Мнения: 99

След миналото ми фиаско в готвенето, днес нищо не ми се яде!!! Ще чакам някой да ме заинтригува, че дове4ера ще гладуваме. Стилисима включвай се! Какво ще готвиш???


Добро утро мамчета  Peace

Ани аз съм на пролетна вълна и у нас са на "мода"са саладките, тараторът, пърженичка от чушки, сиренце и яйце, пържени тиквички с кисело мляко и чесън, риба на скара и ей такива нещица  Laughing Мързелът ми е в повече (разглезих се) и минавам метър с тези неща, но са доволни за сега  Peace

Добре дошла на Нина   bouquet

Мегс как така "ака кръв"  Shocked да не е някаква алергия или не дай боже инфекция  newsm78 Не се чуди а бягайте на лекар, че това не е шега работа. Уффф дано да е нещо незначително и бързо да му минава на малчо, че така и той се мъчи а и на теб не ти е леко  ooooh!

Деси, Прити и другите с гадене хайде бре какво става стига с това повръщане  Hug Дано скоро да минава, че изобщо не ви е лесно  ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 641
Здравейте момичета, липсвахте ми Hug 2 дена бех отпуск, имах гости и само по разходки. Пълна програма.Днес съм пак при вас обаче Heart Eyes
Добре дошла Нина Hug
styllisima , какви вкусотийк исамо.Най-много ми се дояде пърженичка от чушки, сиренце и яйце/само да попитам с печени чушки ли се прави/? Hug

# 7
  • Мнения: 99
Не е с печени, а с пресни чушки от пазара  Peace Избирам си ги да не са много месести а като тези селските тънички, че да се опържат хубаво а не да пуснат вода и да се отдели люспата и да стане спарена и безвкусна пърженицата  Wink

# 8
  • Мнения: 20
Благодаря ти Джоя за координатите Simple Smile
Ходихме и правихме това в Пирогов-ректоскопия.Оказаха се множество ранички по дебелото черво,пи сиропчета,робено масло,мазахме дупето....НИЩО
Заведох го на гастр в Детска полоклиника при Янева,тя ни назначи диетата и каза,ако не се оправи,че и там ще му правят същото ConfusedНо пък той взе че се повлия на 12-13-тия ден и до 20-ти нямаше нищо.Така се бях обнадеждила,че вече ни е отминало това Confused.И сигурно затова сега съм така зле Cry
От както е на диетата не са му твърди аките,даже напротив,но уви.....
Мислим другата седм. да ходим на тест за алергий,че той имаше като беше бебе към БКМ(белтъка на кравето мляко)и дали не се е върнала,но тази кръв е друга........тя е чиста бистра кръв.....като от порязана рана!!!Не какато беше преди слузеста Confused
Знам че трябва време ,за да се оправят раничките по червото,но от тогава минаха 2-месеца!
Доста дълго стана,пак се извинявам.....но ми беше нужно да споделя.(Аз бях пуснала и тема в "Зрдаве....." но сега не съм писала и там)

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте и от мен в навата тема Mr. Green

Ние отиваме на разходка,така го чаках това хубаво време.Само като погледна слънцето навън и ми става едно хубаво в душата.

Прекрасен ден на всички Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 641
Тенкю, ще се прави задължително Crazy
Вчера бяхме на преглед, всичко е наред при нас. Доки ми се скара обаче,че не ям месо. Ама какво да правя не мога да се насилвам Rolling Eyes
Mirkam , приятна разходка Hug

# 11
  • Мнения: 5
Здравейте майчета и от мен днес. Честита нова темичка,дано само хубави новини да имаме в нея. Добре дошли на новичките ни попълнения и всичко най-добро желая от все сърце, с коремчетата на всички ни  bouquetАз вчера нещо се бях попритеснила и затова се загубих привечер, нещо ми се привидя на бельото и веднага се ошашках. Не мисля, че съм прокървила, сега като го гледам от позицията на времето, ами май шашкането ми е много на  мен. Обадих се обаче за всеки случай на доктора, при който ходя на частно и той ме успокои, че щом не съм видяла светла кръв, сигурно е фалшива тревога и ми предписа но шпа. Пих аз снощи, поуспокоих се, обаче не се сдържах и днес отидох при наблюдаващия ме лекар от ЖК, разказах му и той ме преглед с успокението, че всичко е съвсем наред. Даже ни мери и ни оглежда. Каза, че си отговаряме на размерите, като цяло за 12 г.с въпреки, че аз нещо не разбирам като съм 12 г.с и 4 дни, това 12 или 13 г. с е и показателите за 12 или 13 г.с се гледат. Ако някой може да ми помогне с този въпрос, моля за включване и благодаря много. И така, мислех да почивам днес, но като се успокоих вече виждайки, че всичко е наред дойдох и на работа, а мислех да почивам днес. Спрях обаче да пия но шпа, защото аз по принцип съм с ниско кръвно и от него се е свалило още повече. Докторът го измери 80 на нещо си..доста нисичко и съм малко като замаяна. Но иначе времето е чудесно и аз ви пожелавам един прекрасен и изпълнен само с хубави емоции ден, мили дами. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 641
seagirl83 , радвам се,че всичк ое наред с бебо и теб. Според мен 12 г.с. и 4 ден се брои за тринадесета, но непълна. Размерите е възможно да варират малко Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 419
И аз съм тук! Миркам, ако знаеш само как ми се разхожда с теб в този слънчев ден! Изобщо не ми се стои в офиса! #2gunfire #Cussing out

# 14
  • София
  • Мнения: 48
Нина2020 - добре дошла!!!

Деси - някой от нашите редице се беше похвалил, че вече си е взел въпросната възглавница на Спелта и беше доволен. Аз също я оглеждах и съм и мн.навита, даже сигурно другата седмица ще се ориентирам към набавянето й...

seagirl83 - момичетата тукобясняваха, че докато не направиш 13г.с. се водиш 12г.с., макар и да си 12+6г.с. дори

Общи условия

Активация на акаунт