1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 52

  • 22 719
  • 451
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 959
Привет, момичета!
Пак се карате,  виждам...

Много жалко, много тъпо, много пошло... Темата отдавна е "мъртва" за мен ... пиша от някакво чувство на сантименталност, но истината е, че тези като мен - които не са прочели и една бб - бяха изгонени от тук - няма да казвам, аз защо продължавам да се появавям от време на време, звездичка го е казала ...

Хайде всички който оцеляхме, да продължим с мирен тон .  Wink тези които слушат песни да ги пускат - тези който обичат да фантазират да си го правят, а тези който знаят почти края на филма, да пишат с ББ  Praynig... просто, лесно и цивилизовано, нали?!! Hug

# 421
  • Мнения: 0
нормално ми се струва да мечтаем за финала.та ние съприжявахме толкова време и сега просто му отпуснахме края. толкова вълнения и да да няма грешки. моля ви не се отказвайте от форума.мисля си, че и още много време след края на филма ще има какво да си кажем. може и да сме допуснали грешки, но нека си простим. нали не сме онур? а за мечтите ни не съм сигурна, че трябва да се сърдим. всеки има право да изживее мечтата си и ако я сподели няма лошо. простете, ако и аз съм сгрешила. не съм от търпеливите. така е и в живота ми. не съм малка на години.


# 422
  • Мнения: 683
Аз също съм изгледала всички серии на турски, румънски и със субтитри но поддържам коментирането да е по график. Сега стана така че един помества коментар за 75 серия, друг за 80 и т.н. Просто не може да се получи диалог в групата по този начин а само монолог когато хората са на различна степен в гледането. Белите букви си ги спазвам защото мисля че трябва да сме толерантни едни към други. Това и хумористичният тон на дискусиите беше което ме привлече в този форум. Тук съм почти от началото въпреки че се влкючих по активно по късно. Липсва ми определено търпението, толерантноста и хумора от началото. Явно с развитието на филма и форума претърпя такова. Първи сезон всички бяха добри и усмихнати. Срещаше се преди всичко обръщението"мила", "скъпа" и т.н. През вторият сезон и тук започнаха едни тъмни облаци от време на време които пропъдиха част от групата. В 3 сезон както и във филма са си направо бури които траят по дългичко и това не е привликателно за повечето от нас. Този форум беше и не виждам защо да не е пак кътче където можеш да избягаш от действителноста и да си помечтаеш.
 Hug Hug Hug

# 423
  • Мнения: 6
ОООООООО чакайте чакайте пише че се гласи нещо като предаване за сбогуване с филма със зрителите това може да е директно да го излъчват като 66 серия, а тя беше толкова красива
ако е така никой не може да знае то ще се случи на момента тя и анкетата продължава така че.............
Краси това го пропуснах?Къде го пишеше това за сбогуването със зрителите? Shocked
ББИ на мен ми се иска да има на живо нещо за финал но не ми се вярва много.А за бремоността на Шех чакам откакто го напусна последно.Време е да е бременна толкова много искаше . Heart Eyes
А това за анкетата също немога да го схвана .Прочетох че снимките за финала били вчера а анкетата стой още и защо са я пуснали .Сценаристите искат да разберат дали още Шех е харесвана защото образа и доста се промени ли?Дали според нас заслужава Онур ?Немога са схвана  какъв е замисъла на тази анкета и дали въобще ще се вземе под внимание.???В медията пише за лош край ,а в това време има анкета Онур или чичо да избере Шех? Shocked

anna3com  ББ  ако видя че нещата не подреждат по начина който трябва и аз ще се откажа да гледам.Чак толкова голяма мазохистка не съм.


Това че канал Д гласят нещо за финал и за сбогуване на филма със зрителите го написа днес мисля че беше Мишел нали тя ни преведе новината А аз си мисля че е възможно да е директно както края на втори сезон.
Кой се кара ??? Няма такова нещо  Hug

# 424
  • Мнения: 959
Момичета, ако някой има идея за актуална и в предвит обстоятелствата приемлива анкета, сега е момента да я каже!
Моля! Hug

# 425
  • Мнения: 0
Привет, момичета!
Пак се карате,  виждам...

Много жалко, много тъпо, много пошло... Темата отдавна е "мъртва" за мен ... пиша от някакво чувство на сантименталност, но истината е, че тези като мен - които не са прочели и една бб - бяха изгонени от тук - няма да казвам, аз защо продължавам да се появавям от време на време, звездичка го е казала ...

Хайде всички който оцеляхме, да продължим с мирен тон .  Wink тези които слушат песни да ги пускат - тези който обичат да фантазират да си го правят, а тези който знаят почти края на филма, да пишат с ББ  Praynig... просто, лесно и цивилизовано, нали?!! Hug


 Peace Hug  и извинения
не е същото без вашите коментари
поддържам излъчването да е по график
аз гледам да се съобразявам с ББ: и с коментарите

олинце теб сме те подвели май с нашите фантазии за 90еп и стана каквато стана
трейлъра на 86 можеш да видиш със суб Дамла го е превела
от там нататък никой нищо не знае снощи не го даваха 86еп

Аз също съм изгледала всички серии на турски, румънски и със субтитри но поддържам коментирането да е по график. Сега стана така че един помества коментар за 75 серия, друг за 80 и т.н. Просто не може да се получи диалог в групата по този начин а само монолог когато хората са на различна степен в гледането. Белите букви си ги спазвам защото мисля че трябва да сме толерантни едни към други. Това и хумористичният тон на дискусиите беше което ме привлече в този форум. Тук съм почти от началото въпреки че се влкючих по активно по късно. Липсва ми определено търпението, толерантноста и хумора от началото. Явно с развитието на филма и форума претърпя такова. Първи сезон всички бяха добри и усмихнати. Срещаше се преди всичко обръщението"мила", "скъпа" и т.н. През вторият сезон и тук започнаха едни тъмни облаци от време на време които пропъдиха част от групата. В 3 сезон както и във филма са си направо бури които траят по дългичко и това не е привликателно за повечето от нас. Този форум беше и не виждам защо да не е пак кътче където можеш да избягаш от действителноста и да си помечтаеш.
 Hug Hug Hug
много вярно подкрепям Peace
но не съм гледала всички серии са мо тези със суб и чета ББ

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 17:34 от castanea

# 426
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
  bouquet

# 427
  • Мнения: 19
Смятам че всеки може да дава предложения какво според него иска да се случи.Важно е да не се преразказват серийте от 74 нататък   Peace

# 428
  • Мнения: 0
Смятам че всеки може да дава предложения какво според него иска да се случи.Важно е да не се преразказват серийте от 74 нататък   Peace
аз и тази не съм гледала още като е готова тогава

# 429
  • Мнения: 10 803
мили  деца  не се  сърдете  защото  повечето  от  вас  са  ми  деца  аз  също  съм  нова  може  би  днес  малко  прекалих  с  фантазиите  си  но  просто  не  можах  да  спра  толкова  искам  онур  да  бъде  щастлив   че  се  унесох   още  веднъж   и  з  в  и  н  е  т  е 

# 430
  • Мнения: 683
Хайде поздрав със синеочко Hug

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 17:57 от anna3com

# 431
  • Мнения: 0
Момичета, ако някой има идея за актуална и в предвит обстоятелствата приемлива анкета, сега е момента да я каже!
Моля! Hug
сега ми хрумва примерно как бихте постъпили на мястото на Шех ако разберете че съпругът ви ви следи
обаче отговори  newsm78
под влияние съм на 73 еп

# 432
  • Мнения: 20 795
Аз също съм изгледала всички серии на турски, румънски и със субтитри но поддържам коментирането да е по график. Сега стана така че един помества коментар за 75 серия, друг за 80 и т.н. Просто не може да се получи диалог в групата по този начин а само монолог когато хората са на различна степен в гледането. Белите букви си ги спазвам защото мисля че трябва да сме толерантни едни към други. Това и хумористичният тон на дискусиите беше което ме привлече в този форум. Тук съм почти от началото въпреки че се влкючих по активно по късно. Липсва ми определено търпението, толерантноста и хумора от началото. Явно с развитието на филма и форума претърпя такова. Първи сезон всички бяха добри и усмихнати. Срещаше се преди всичко обръщението"мила", "скъпа" и т.н. През вторият сезон и тук започнаха едни тъмни облаци от време на време които пропъдиха част от групата. В 3 сезон както и във филма са си направо бури които траят по дългичко и това не е привликателно за повечето от нас. Този форум беше и не виждам защо да не е пак кътче където можеш да избягаш от действителноста и да си помечтаеш.
 Hug Hug Hug
много вярно подкрепям Peace
но не съм гледала всички серии са мо тези със суб и чета ББ
[/quote]
аз съм гледала само преведените серии и не чета бели букви, но и аз подкрепям всяка твоя дума
Звездичке, Шмети не се отказвайте, върнете се във форума. Липсват ми вашите коментари. Cry

# 433
  • Мнения: 683
И от Берг  Hug

# 434
  • Мнения: 683
Момичета, Берг току що ми се обади и ме помоли да ви предам следното:

"Или намерете начин да се обичате като преди или идвам да ви покажа малко каратни стойки!" И снимка е приложила в случай че не ми вярвате. Ето:


Общи условия

Активация на акаунт