Предстои ми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-17

  • 48 371
  • 902
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 255
нека новата тема да ни донесе много  сбъднати мечти да станем мами и  по-малко сълзи.
Успех момичета!  bouquet


Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-15
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-14
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-13
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим 11
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 10
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 9
Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5
Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1






Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:23 от Dreаming

# 1
  • Варна
  • Мнения: 730
Цоп, първа в темичката!
Да е успешна и пълна само с положителни тестове!
Аз в края на месеца започвам четвърти опит икси и ВЯРВАМ, че този път ще успея! Както и всички вие, мили момичета!

# 2
  • Мнения: 844
Оп и аз тука...чакам си цикълът всеки момент и към края на другия месец би трябвало да започваме първото си ИСКИ/ ин витро! Дано да се успешни опитите на всички!

# 3
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
malinkap мерси  Hug аз пък съм пропуснала като си писала, че има две сакчета. Да са ти живички и здравички и двете и да се развиват и дано всичко да е наред Praynig Praynig Praynig malinkap сложи линкове на предните темички в първият си пост, ако има проблеми с това, можеш да помолиш модераторките да ги сложат, и даже им изпарти ЛС да я заковат.

Следях аз да се цопна първа, ама така и не успях Party като косстенурка съм значи ooooh!

# 4
  • Мнения: 616
Хоп, ето ви и една малко по-бременна  Embarassed. Да си сложа и тук отпечатъка  preggo, пък дано последвате примера ми и скоро да ви се радваме как дебелеете. Гледах и аз да съм първа, после се оказа че съм втора, пък докато пиша ехеееее изпаднах назад  Laughing Laughing
Оставяме неуспехите в старата тема и вземаме само  EFP stork-boy stork-girl preggo newsm30 newsm32 за новата!
Кураж момичета! Вярвам в успеха на всяка от вас   bouquet

# 5
  • Мнения: 105
Хайде и аз да се запиша в новата темичка на malinkap  newsm35! Дано да ни е на късмет, момичета Praynig Praynig Praynig
Тестът ми е на 14.04. - ще имам нужда от вашите стиснати палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 6
  • София
  • Мнения: 2 908
Успех и от мен и много късмет.Всички ще успеем един ден! Hug
Димана стискам ти палци да ни зарадваш на 14-ти. Praynig

# 7
  • Мнения: 1 649
Ето  ме и мен.Късмет на вси4ки Peace
Димана,ще ги стискаме пал4етата,дано помогнат.Ти само вярвай силно,4е вси4ко ще е о.к.,и дано те хване бременния вирус на Малинкап,и другите бременни.

# 8
  • Мнения: 162
Оппа,ох стигнах!Ето ме и мен!Бързах да се запиша в късметлиййската темичка  първа,но девета явно ми е  късмета!Поне да си кажа ,каквото имам ,че току виж са ме изпреварили! Joy
Пожелавам късмет на всички в тази нова ,новеничка тема!Дано тя да бъде последна за всички нас!И заедно да се прехвърлим в новата с чакането,при бременлиййките! Praynig Hug

# 9
  • Мнения: 1 768
Хайдеи аз да се запиша , макар още да не е ясно, какво и, кога ще започнем пак  Laughing Гушкам ви и ще ви следя изкъсо  Naughty Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 23 165
И аз към записаните.  Mr. Green
Ще правим биопсия на матката тия дни и после подхващаме ИКСИ-та на спонтанен цикъл.
Ако някой е правил подобна биопсия моля да разкаже.

# 11
  • Мнения: 51
Здравейте, горещо се надявам, новата темичка да е късметлийска за всички  Simple Smile
След 3 неуспешни инсета и аз преминавам към инвитро. Горещо се надявам този път да успея.
Пациентка съм на клиника Щерев. Лекарката ми назначи от третия ден на цикъла десет дни да пия регулон и след това да отида на преглед.
Аз прочетох доста от предходните теми, защото исках да разбера как протича процедурата, но не можах да се ориентирам. Може ли момичетата които са запознати да ми кажат как горе-долу се развива процедурата във времето. Необходимо ми е да се ориентирам, тъй като работата ми е много натоварена и стресираща и съм решила да си пусна отпуск по време на същинската стимулация. Още повече няма как да излизам от работа в работно време, така че нямам избор. Стискам палци на всички и  пожелавам в най-скоро време всички да видим двете чертички.   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 294
Честита нова темичка , дано тя да се напълни с много положителни тестчета , и да има все по-малко разочарования  Praynig Hug

malinkap честити ти две сакчета  Hug

# 13
  • Мнения: 1 715
Да се запиша и аз Simple Smile Дано вси4ки тук видите скоро 2-те 4ерти4ки, сърчице ....и накрая бебче  Peace Hug

# 14
  • Мнения: 4 589
Я и аз да се запиша в новата тема, да ни е на късмет.

Лаленце много е писано по темата. Едно ИКСИ или Ин-витро трае около 2-3 седмици. Зависи по какъв протокол си. После има пункция, след 3-5 дни трансфер и после идва чакането. Някои, като мен стоят в къщи, аз лично лежах 17 дни.

Т.е. около месец и половина ще си заета изцяло с процедурата. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт