Вънка пеят волни птички, а ЯНУАРЧЕТАТА папкат своите ръчички!!!

  • 16 636
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Лорини Не се притеснявай, или поне не се паникьосвай- избъзала си доста с Панадол-а- до 38.2 на децата не се дава температуро понижаващо. Това и педиатърката и хомеопатката ми го е казвала. Изпробвано е!! Не вярвам да е от ваксината след толкова време, но нека все пак я види лекар- ще и слуша гърдичките, гърлото... За първи път ти е и за това сигурно ти е ужасно притеснено, но така и предаваш и на нея безпокойство. Успех и пиши как е Катерина след прегледа.

# 286
  • Мнения: 30
Лорини, Никола вдигна Т още първия ден 6 часа след ваксината, ама много висока. По добре я води доктор да я види. Може пък нещо от друго да е. Въпреки, че според мен нещо и е паднал имунитета от тая ваксина та затова. Пиши после.
Ама то какво излиза - уж тая ваксина е напълно безобидна, а май ще се окаже, че всички реагират и се поболяват  #Cussing out.
Аз сега го подготвям с Калциев глюконат за пустия Пентаксим, ама голям зор да му го набутам в устата пусто.

# 287
  • Мнения: 387
на мен не ми е толкова притеснено от състоянието й, колкото ме подразни док...а и като и сложи ваксината тя каза, че нямало нищо да и стане...че не давала алергични реакции...

иначе тя не е толкова зле...просто си мрънка едно недоволно...а повръщането и преди ми го е правила, като се задавяше от сополите...

# 288
  • София
  • Мнения: 3 249
А ти даде ли Панадол след приема? Аз лично давам по 3 мл. и досега няма вдигната температура ни от Бате, ни от Бебе.

# 289
  • Мнения: 865
вярвате или не....е доказано,че в следващите 3 дни е възможно повишение на Т...затова вечерта може да се даде Панадол и не се мие мястото на убождането....в случая не се чака Т над 38,2, защото това е реакциа на организма....все пак ваксината е петвалентана и натоварва организма, но пък е много добра
а тази д-рка е било хубаво да каже за възможните реакции..а и детето трябва да е абсолютно здраво Peace

# 290
  • Мнения: 1 102
и аз така предварително давам панадола...
дано всичко е наред.  Praynig
аз да питам нещо: може ли да се ходи на солариум като се кърме? малко тъп въпроса ми....ама ми светна в неделя и отидох, после се чудих дали има някаква вреда? newsm78

# 291
  • Мнения: 865
аз вече ходя, но не кърмя от почти 1 месец и си пазя белега от секциото... Rolling Eyes

# 292

Общи условия

Активация на акаунт