Рицарки на Бялото кантарче 13.04.2009 - ...

  • 18 761
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 642
Мен поне откъм трици не ме подяждат слава богу  Joy Joy Joy Ма що де не ядат децата ако им се яде  Peace

Кокони нъл знаш, дупките са от друго  Peace

Ванче ми четвърт, аз и повече мога ма се наядох  Mr. Green

Мими това пуберството много ме плаши, като си знам чавето отсега  ooooh! ooooh! ooooh! Всички наопаки, то на терсене, абе мани! А каква гръдна обиколка веди, вече е сигурно, хормоните я разтрисат, ужассссссссссссссссссс

Що ми трябваше да се набивам в Кулинарния  ooooh! Харесах си едни сладости малееее

# 451
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Кокони нъл знаш, дупките са от друго  Peace


Ами значи тогава ще се съгласиш, че килограмите на са определящи за настроението.  Т.е. лекото и ведро настроение не зависи от цифрата на теглото.
Радвам се, че килограмово си вече добре.  Hug Дано и другото скоро да се оправи   Heart Eyes

# 452
  • София
  • Мнения: 8 348
аааа, лекото си зависи от теглото
а през лятото, и ведрото
като качиш пет стъпала и се препотиш и задъхаш, ти отива на кино цялото настроение
затва по-лечки и по-ведри
не че кат съм кльощава няма да се кисвам, де
ама поне няма да съм задъхана и вкисната

ши обядвам ица

# 453
  • Мнения: 508
Днес деня ми е малко объркан...закусих в 12 - ябълка
Обядвах преди малко - 1бутче ,1 кюфте на скара и 2л.извара
За вечеря мисля да е зелена салата омешана с туй,онуй..сирене Rolling Eyes..
Казвайте...как е ...че вече ми идвада се #2gunfire
За утре може ли тричава палачинка с малко сиренце..примерно..

# 454
  • София
  • Мнения: 1 642
Дандулинке, добре е, даже е малко  Peace За утре палачинка може, що да не може  Peace

Кокони, не съм съгласна ич и подкрепям Мими, щото акУ не бяха свалените кила, сега не в дупка, ами в миньорска шахта щях да съм паднала. Вервай ми душо, единствената ми радост освен детето по едно време, беше да с е погледна в огледалото и ..... честно само това ме спасяваше..... е и танцуването пред огледалата на безброй хора де  Whistling Но някак си като почнеш да се харесваш и си по-готов да се бориш с дупки, ями и т.н. човешки поразии  Peace Heart Eyes  bouquet Нали знаш колко те обишам - излизам вече от дупката   bouquet

А как заредих преди малко не е истина  ooooh! Майка ми се снесе от Витоша без време с 8 еклера - демек по два на човек и................. моите два ги скрих от другите лами на най-сигурното място  Mr. Green Пък майка ми вика за закуска да съм ги пазела. А не, тц - днес вече се опущих с баница, кво ще пазя за утре - утре на мляко с трици и извара  Peace  Joy

Уф не трябва да се отпускам ей, най-важната битка предстои  Crazy

# 455
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
При мен  настроението  не зависи от килограмите.

# 456
  • София
  • Мнения: 8 348
щото в резервата нямате стълби и претъпкан градски транспорт

не е като настроението да зависи само от килограмите, те са на последно място
но по-доброто настроение определено зависи от по-малкото килограми
дет се вика, като всичко ти е навъпреки, се поглеждаш в огледалото, изтупваш се по така и тръгваш да бориш живота
а не като мен, ем ми е сдухано, ем не мога да си намеря какво да облека
а в каквото успея да се нацедя, няма да казвам как ми седи
еми два пъти повече се вкисвам

# 457
  • Мнения: 13 828
И при мен днес е мазало. Чак половин баница и еклери не съм яла, но пак не съм по диетата. Аз май трябва да си карам 5 дни на диета, 2 свободни. Иначе не става и това е. Ни Скарсдейли, на Саут бийч, ни Сономи, ни Аткинс... В 90-дневната някак е по-нормална храната и с изключение на плодовия ден по-лесно се вписва в менюто на останалите. И те ядат, и аз не се дразня или отделям.

Защо никой не казва кг. от саутките. Уж слабеете, а мълчите Crossing Arms

Днеска слънцето хапе. Измръзнаха ми носът и ръцете навън. Добре, че бяха на Ванчето чаршафките, та ми стоплиха душицата сега. Ванче, Peace

Само темата за обличането да не отпочваме, че чак по компа ще ме чуете как вия Stop

# 458
  • Мнения: 1 369
Пиле, утри ще докладвам, но определено някои издутини се позагладиха  Crazy Па и не знам дали не е рано за килограмово отражение  newsm78

Айде на новата тема. Успешна и усмихната да е  Hug Мерки и теглилки утре сутрин ще пусна  Peace Ако има желаещи за промяна да свиркат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт