Go Jane- поръчка - време е за пролетно настроение - тема 3

  • 22 842
  • 507
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
                                                                                                                                                                                              http://www.gojane.com/

 



Това е един магазин, където ще намерите достъпни и атрактивни дрехи и обувки и аксесоари.

Go Jane предлага модерно и елегантно облекло от главата до петите и то на доста добри цени. Тук можете да си купите както ежедневно, така и вечерно и бално облекло, бански, обувки, дънкови облекла, аксесоари и каквото друго се сетите.

Номерацията върви както следва:
35   35½   36   37   37½   38    38½  39   40   41   42
   5     5½     6    6½    7       7½    8     8½    9   9½  10


За доставката се ползват американските пощи USPS, стойността и зависи от цената на поръчаните продукти - за поръчки на стойност до 50 долара доставката е 30 долара, до 100 долара е 35 долара, до 150 долара е 40 долара и така нататък.

Имайки предвид цените на продуктите, доставката е съвсем разумна и покупката е доста изгодна.За сумата над 150 евро ще дължите мито на своята поръчка.

За сега няма код за безплатна доставка.


сайт където може да черпите кодове за отстъпки :
http://deallocker.com/coupon/gojane.com/

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 14:52 от paola2

# 1
  • Мнения: 4
Запис  bouquetpaola2,прекрасно си оформила темата,успешни покупки на всички Hug

# 2
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Ако има обща поръчка бих искала да се включа с тези    Praynig                                                            

 

# 3
  • Мнения: 4 435
Айде и аз в темичката. Party

Паола благодаря за поредната страхотна темичка.  bouquet

Пепси, благодаря ти. Аз не знаех че може и отпред да се регулират, това е супер. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Може да не съм дала снимка отпред как изглеждат: Цък

# 5
  • Мнения: 4 435
Може да не съм дала снимка отпред как изглеждат: Цък

Аз видях че има такова нещо отпред, ама мислих, че не се регулира, а просто ей така за красота е направено. Embarassed

# 6
  • Мнения: 3
и аз пак искам да помоля ако някои пуска порачка-МОЛЯ ВИ ВКЛЮЧЕТЕ МЕ И МЕН Praynig

# 7
  • Мнения: 3
Pepsilight и аз са6то обичам да си ги знам и се опитах да се поинтересувам за избягване на митниците но нали знаеш че такива теми се пазат само за собствени облаги,но пак аз обичам да разконспирирам така че...ще я видим тази работа  Laughing

# 8
  • Мнения: 3
И АЗ ДА ПОЗДРАВЯ ЗА СТРАХОТНАТА НОВА ТЕМИЧКА

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Въпроса не е да се избегне митото и ДДС-то, ако трябва да се начислява да го правят. Но не може в цяла България да няма такова нещо, само в Пловдив да е друг закона. Същото е и с редутските пратки в София, имат някакви такси незнайно за какво. И само като се сетя къде отиват тези парички, я за циганорите, я за затворници.... и т.н., всички на нашия гръб лежат.  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 202
Хоп и аз в новата тема,много е красива.....Паола   bouquet
И аз ще следя за нова,обща поръчка.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Запис и от мен в новата тема

# 12
# 13
  • Мнения: 95
Прекрасна нова тема,следя и аз за нова поръчка Simple Smile

# 14
  • pomorie
  • Мнения: 848
хайде и аз тук

Общи условия

Активация на акаунт