Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част

  • 30 237
  • 740
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 671
Ами да е на късмет, все повече да се пълни с нови мами и бебета!
Предишни теми:
Бременни и майки от проблемното 2008
Бременни и майки от проблемното 2009
Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
първа! Hug
Привет на всички, аз радко се разписвам, но ви следя постоянно Hug
дано темата се напълни с нови бъдещи майки и змного драви бебета Hug

# 2
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Здравейте, майки и бременелки!
Аз не съм нито едното нито другото, но видях темата че е трета част и че аз съм трета и си викам - брей хубаво число три - я да се запиша като една желаеща да стане майка щото твърдо съм решила че скоро ще съм майка.
Айде лека седмица - ще се срещнем в някоя от следващите части вече по предназначение  Wink

# 3
  • Мнения: 1 715
Здравейте моми4ета! Да се запиша в новата темичка.Дано да има все пове4е попълнения тук!
Аз ве4е ме е страх да кажа,4е съм добре.За сега течението спря.Дано не се появява пове4е Praynig Чувствам тежест в корема,все едно ми тежи нещо,може и да е нормално,но съм бременна за 1-ви път и незнам Simple Smile
Ина4е продължавам с утрогестана 2х 3 вагинално,папаверина ,фолиевата киселина.Сигридов каза да спра Фраксипарина за 3,4 дни,минаха, и аз го замених с аспирин протект,от в4ера взимам по 1т.ве4ер.Страх ме е ве4е да слагам Фраксипарин,може би ми е излишен и от него прокървявам.Утрогестана и него мисля ве4е да спирам,след  4,5 дни.
Вие как сте?Корем4етата растат ли? Моето като,4е ли въпреки тлъстенките ве4е се оформя Simple Smile
Хубав ден на вси4ки,Весело празнуване на празниците! Hug

# 4
  • Мнения: 3 010
И аз да се разпиша в новата темичка  Hug

Диана пиши по-често  Wink

Xlora
добре си дошла, дано скоро се присъединиш за винаги  Wink

НВИ нормално е вече да имаш коремче, браво

Аз да се оплача, че вместо да се оправям приемайки вече седмица Неоринал, зазлявам, цистита ми се обостря  Confused и незнам какво да правя  Sad

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Хехеее, имаме си нова темичка ! Благодаря, Гея!   bouquet

Диана, наистина пиши по-често, още повече че чудото при теб се е случило за втори път ... Аз дори не знаех, някъде съм го пропуснала и тези дни те забелязах в някаква тема, много драго ми стана, да знаеш. Навестявай ни от време на време. Grinning

Xlora, ха дано като надникваш в тази тема, бързо да прихванеш бременния вирус! От сърце ти го желя и не се съмнявам, че скоро ще се присъединиш към нас!  Hug

Денди, дано този цистит се повлия все пак от нещо.  Hug

Приятен ден на всички!   bouquet

# 6
  • London
  • Мнения: 612
Здравейте момичета, за третата ни тема аз вече съм с новини. Днес ми беше 20гс скан. Доживяхме го с милия. 2 чудесни бебета, с добре оформени мозъци и сърца с по 4 камери, с по 2 бъбрека, с по 2 крака и 2 ръчички. Гледаха как е гръбначния стълб - изцяло в тялото и покрит с кожа. Гледат им лицата - нямат заешка устна или пр. Всички вътрешни органи са прибрани в тялото. И....момиченце и момченце! Heart Eyes
Имам 2 плаценти - една отпред, една на задната стена. Предната плацента, на момиченцето, въпреки че е що годе високо има един край който се спуска много миско и вероятно от това съм прокървила. Казаха да не си давам зор, но понеже всичко изглежда ОК за сега да си ходя на работа. Моята мечта за болнични - в коша. Тук ранно изписване няма!
Желязото ми е малко ниско - трябва да взимам допълнително. Някой да ме светне по колко милиграма пиете в БГ?

Денди - съжалявам за цистита ти мила. Много сок от боровинки и вода. Краката на топло. Дано скоро те облекчи. Hug

# 7
  • Мнения: 3 010
Бийн честити ти шарени гащииии  Hug Знаех си, че кървеното е от плацентата, но според мен от това което съм чувала и чела трябва да се пазиш много, да не вдигаш тежко и не се преуморяваш.

# 8
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Здравейте и от мен в новата ни хубава тема, за която благодаря   bouquet!
Бийн, страхотни новини! Браво за двете прекрасно развиващи се съкровища  Hug Heart Eyes! Това бе и моята мечта - за момченце и момиченце едновременно, но нищо - и на моята госпожичка се радваме много!  Grinning Да сте живи и здрави и да растете, а ти се пази - бебетата са най-важни сега!
Аз идвам от ЖК, нашето момиченце е вече около 3200 гр (аз съм в 37-та г. с.) и засега всичко е наред.  Heart Eyes
Денди, съжалявам за цистита! Знам колко е гадно  Sick На мен заради него ми се наложи в края на 7-я месец да пия аугментин. Ти питала ли си доки за някакви по-силни лекарства - пък ако трябва, пий и АБ Rolling Eyes
Xlora, дано скоро се присъединиш към нашия готин отбор  Praynig!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Бийн, честити шарени гащи и от мен!   bouquet Grinning Много се радвам, че всичко с бебенцата е наред! Дай Боже все така да е! Аз имах ниска плацента до миналия месец и лекарите ми казваха много пазене, почивка и пак почивка, даже три седмици почти бях все на легло. Жалко, че при вас не дават болнични  Sad Пази се, колкото можеш и дано всичко е наред!  Hug

# 10
  • Мнения: 3 010
Оле Ваня, ами то и при теб не остана, понеже нямаш лентичка и забравям в коя седмица си. Значи след Шошката си ти на ред  Wink
Иначе аз пих АБ- едно прах4е което се приема еднократно, ама дали ми е помогналао  newsm78

# 11
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Гея, благодаря за темичката   bouquet
На мен ми е едно смотано тия дни  Rolling Eyes По-късно ще се включа по-адекватно  Hug

# 12
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Оле Ваня, ами то и при теб не остана, понеже нямаш лентичка и забравям в коя седмица си. Значи след Шошката си ти на ред  Wink
Иначе аз пих АБ- едно прах4е което се приема еднократно, ама дали ми е помогналао  newsm78
Така е, не остана  Joy Терминът ми е 12 май, да видим до кога ще устискаме с бебка!
Денди, какъв АБ пи?

# 13
  • Мнения: 1 765
Bean, супер новини  Heart Eyes Честити шарени гащурки и от мен  bouquet Тия хора, какви са значи, защо не дават болнични, като че ли ще им замре икономиката и фирмата ще фалира без теб... ooooh!

Dendy, що не посетиш пак док... newsm78 2 пъти ми се случи тази гадост, като първия път беше кошмар, имах чувството, че всеки момент ще се напишкам...а как пареше и болеше... Tired Съчувствам ти напълно...

Аз броя дните до прегледа... Crazy

# 14
  • Мнения: 3 010

Казва се Монурал  ooooh!
Симптомите ми не са нетърпими ама не отминават, и ако миналата седцмица само вечер се появаваха, днес и през деня...... ще пия води4ка и така, а ако стана по-гадно ще отида при док. Може и да настивам, че сега нали е едно неопределено време и се чудиш как да се облечеш, то да простра само да изляза и ме духва гадният морски вятър. Нали знаете във Вн какво е  влажно и ветровито #Cussing out ?!

Комикс, ще броиш и аз бях така докато не по4наха да ме сритосват от вътре  Wink

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 15:06 от Dendy

Общи условия

Активация на акаунт